פנים לופט עם מדרגות עיצוב פשוטות מעקה זכוכית פרקט

זֶה פנים לופט בעיצוב פשוט שייך למשפחה בת חמש נפשות וממוקם בניו יורק. הבעלים ממוצא אמריקאי ודני, המתבטא גם בסגנון הריהוט. ללופט יש גם מרפסת גג גדולה עם הרבה צמחים. מרפסת הגג מתוכננת גם בגינת ירק בעציצים ובאדניות. השקיה תתבצע באופן ידידותי לסביבה באמצעות מי גשמים שנאספים וייצור ערמת קומפוסט גם כדי לאפשר הפריה טבעית.

פנים לופט בעיצוב פשוט – אולם הכניסה

לופט פנים עיצוב פשוט חלון מדרגות מודרני גדול ניו יורק

פנים הלופט בעיצוב פשוט הוא, כפי שאתה מכיר אותו מלופט, מעוצב באופן גלוי. הוא מסומן בשני מקורות אור אנכיים. במקור היה ללופט מפלס ביניים ששימש שטח אחסון. עם זאת, זה הוסב לחדר שינה, המשמש כיום כגבול בין אזורי המגורים הציבוריים והפרטיים. גבול נוצר גם על ידי דלת הזזה שקופה. השקיפות הזו היא שמקנה לכל הלופט בעיצובו הפשוט מבנה זורם, שדרכו נראה שהגבולות בין פרטיים לציבוריים, כמו גם מבוגרים וילדותיים, מטשטשים..

פנים לופט בעיצוב פשוט – מדרגות עץ עם מעקות זכוכית

לופט פנים עיצוב פשוט מדרגות עץ ציור קיר שחור ולבן

כל חלל החדר מבוסס על האור, מכיוון שללופט כבר היו חלונות גדולים בצד המערבי, הדרומי והמזרחי לפני השיפוץ. עם זאת, לפתח הלופט נוספו פתחי חלון נוספים בעיצובו הפשוט, אשר גם מפחיתים את צריכת האנרגיה במהלך היום. מלבד הרבה אור יום טבעי, החלונות מציעים גם נוף עוצר נשימה של מנהטן ומרפסת הגג. האזור עם שני החלונות הגדולים הפך לפרוזדור, המתאים לשאר חלל הלופט בעיצוב פשוט ובו גם גרם המדרגות המודרני והמרשים. יש גם כמה חלונות שקופים למשרד ולחדר הילדים, אותם ניתן לפתוח גם. עם זאת, האור מספק גם לאחר השקיעה. למטרה זו, חריצים בהירים, אזורים ומשטחים עם זכוכית זוהרת, כמו גם כמה אורות מבטא, אשר, בין היתר, משמשים גם להדגשת יצירות אמנות מסוימות. פנים הלופט בעיצוב פשוט וחלוקת החלל מבוסס גם הוא על יצירות אמנות אלה. הקירות הלבנים והגדולים משמשים רקע לציורי הקיר המוצגים בצורה כה נפלאה.

עיצוב קיר לבן להדגשת יצירות האמנות

פנים לופט עם פינת ישיבה בעיצוב פשוט שולחן קפה שחור מעור

לגבי הבנייה והחומרים, עקרון “פחות הוא יותר” מיושם על פנים הלופט הזה בעיצובו הפשוט. כך נוצר המראה הפשוט והמודרני הזה, אך הוא אינו חסר נוחות. על מנת להשיג מטרה זו, כל הצינורות והתקנות אחרות הוסתרו בקפידה. מערכות המיזוג, למשל, ממוקמות ברצפה מוגבהת, בקירות ומאחורי מפרשי התקרה שהתווספו לפנים הלופט בעיצוב פשוט. יעילות האנרגיה של הלופט מוגברת על ידי בידוד תרמי נוסף. זה חוסך לבעלים הן בעלויות החימום בחורף והן בעלויות קירור החדרים בקיץ.

מבטאי צבע בפנים עם מנורות צבעוניות

פנים לופט עם פשוט מנורות אח מאבן בעיצוב פשוט שולחן אוכל צבעוני

פנים הלופט בעיצובו הפשוט מורכב בעיקר מצבעים ניטרליים. החומרים תואמו גם בהתאם. בהתאם למוצא הסקנדינבי של אחד ההורים, נבחר עץ מהרשפה הדגלס הדגלס הדנית. חומר זה לא רק מכסה את הרצפה באזור המגורים הציבורי, אלא גם במסדרון הכניסה עם המדרגות וחדר ההורים. אבל הרצפה לא מספיקה. לחיפוי עץ יש גם כמה קירות וחלק מהתקרה. המשמעות היא שלפנים הלופט עם העיצוב הפשוט והקירות הלבנים שלו יש אווירה חמימה.

עיצוב אח עשוי אבן בלופט

פנים לופט עם עיצוב סלון פשוט קמין אח צהוב

חומר מעשי נוסף לקירות הוא טיח הקיר המשמש. הסיבה לכך היא שהוא נושם, כלומר לחות נספגת בקיץ ומשתחררת שוב בחורף. זה יוצר אקלים נעים בפנים הלופט עם עיצוב פשוט. האח והספסל, שניהם עשויים אבן טבעית, תורמים גם הם למערך הצבעים הניטרלי. מכיוון שלחדרי הרחצה פנים מעוטר יותר, נוספה להם שיש לבן בשילוב טיח. בדרך זו מושגת ההרמוניה הדרושה.

לופט עם מטבח מודרני ופשוט

לופט פנים עיצוב פשוט מטבח פינת אוכל לבנה מזנון אי למטבח

לא רק פנים הלופט בעיצובו הפשוט כולל רצפת עץ, אלא גם מרפסת הגג, הפעם עשויה עץ אגוז ברזילאי. זה תופס את כל השטח. העץ הוא בחירה מושלמת לשימוש חיצוני מכיוון שהוא עמיד בפני מזג אוויר ולכן יש לו אורך חיים ארוך. יתר על כן, ציפוי רגיל עם לכות מגן וכדומה אינו נחוץ. יש גם אפקט אטרקטיבי: העץ הופך לאורך זמן לאפור בהיר בגלל בליה. אדניות הפלדה במראה חלודה ומעקה הזכוכית המודרני, המבטיח נוף טוב עוד יותר, משמשות ניגוד לעץ. האם אתה אוהב את פנים הלופט בעיצובו הפשוט כמונו?

מרפסת גג של הלופט עם רצפת עץ

לופט פנים עיצוב פשוט מרפסת גג פינת ישיבה צמחי טרקלין

לופט עם נוף של מנהטן

לופט פנים עיצוב פשוט נוף מנהטן מרפסת גג ריצוף עץ מעקות זכוכית

עוצב על ידי שותפיו של גבליני שפרד.