אריחי רצפה בהירים עקיפים במראה שיש

שיתוף הפעולה בין פריזמה דיזיין למורי דיזיין הביא לאחרונה לפרויקט של וילה מודרנית בננטון, סין. האדריכלים יוצרים אווירה של הרגשה טובה באמצעות צורות, צבעים, חומרים ואור עקיף. פרויקט זה משלב אסתטיקה מזרחית ומערבית ומנסה לבטא את הקשר ההרמוני בין האדם לטבע.

עץ עקיף וכהה עקיף

אזור מגורים מחיצת חדר עץ כהה בגווני אפור

שלב התכנון והתכנון נמשך שנה וחצי. המעצבים השתמשו באלמנטים של מסורת סינית, כולל אמנות וצבעים, ושילבו אותם עם התרבות המערבית. הרבה אור עקיף ועץ כהה מאפיינים את כל הבית ויוצרים אווירה.

אזור מגורים בהיר עקיף שיש שיש מעץ כהה

עיצוב הקומה הראשונה מבוסס על נושא השקיפות. התקרה הכפולה-גבוהה בפינת האוכל יוצרת אווירה אוורירית וקלילה. גולת הכותרת המיוחדת כאן היא עיצוב הקיר המעניין העשוי מלוחות פליז ומרכיבי מראה. התאורה העקיפה מדגישה גם את אפקט התלת מימד.

סלון תאורה תקרה עקיפה גוונים חומים אפורים

פינת האוכל צמודה לסלון קטן ומזמין עם פינת ישיבה. מכיוון שחדר זה מופחת אופטית, אתה מרגיש בטוח ונוח.

חזיתות מטבח שחורות אי מטבח לבן

המרתף מכיל את חדר הכושר והקולנוע הביתי, בעוד שבקומה השנייה יש שני חדרי שינה. תשומת לב מיוחדת הוקדשה לעיצוב חדר הילדים. חדר הילדים עשוי עץ ולבן ומחולק ויזואלית לשלושה אזורים: ללמידה, שינה ומשחק. הדגשים צבעוניים בכתום, אדום וכחול מביאים פתק טרי לחדר האלגנטי והרוהט כהה. כיסא התלייה האקרילי מבטיח שעות של הנאה או מנוחה.

אור עקיף בחדר הילדים

חדר ילדים קיר אור עקיף רצפת קיר כהה

אל הקיר שמאחורי המיטה הוצמדה פס לד שחור שחור, מה שמעניק לחדר אווירה ייחודית. פס קיר זה מסתיר את מקור האור ומפיץ אור נעים בכל החדר.

כיסא תלוי לבועה בחדר ילדים קיר אור עקיף

חדר ההורים נמצא בקומה השלישית, שם שולטים גם גווני שמנת ומשטחי עץ אגוז. בקומה הרביעית חדר העבודה הפרטי, שיכול לשמש גם כחדר שינה.

חדר ילדים מעץ כהה

חדר ילדים עקיף קיר חיפוי עץ עקיף

מדרגות מסדרון לבנות בהירות ועקיפות

חדר שינה תקרה בהירה עקיפה עץ כהה

ציור קיר במסדרון מנורת רצפת שזלונג בפורמט XXL

סלון נוף תקרה אור עקיף בסלון

מעקר לבן בית עקיף בהיר לבן מעקה זכוכית מעץ כהה

ציור קיר חדר שינה קטן XXL ארון הזזה מעץ כהה

לְעַצֵב: עיצוב PRISM

בשיתוף עם Mori Design

צלם: Hirabayashi Katsumi