נתפרה יחד אופטיקה עיצוב פנים-karina wiciak-wamhouse szwalnia-bar פנים

סטודיו דיזיין וואמהאוס מוכיח באופן מרשים את יכולתו לביים עיצוב ברמה אמנותית מהפכנית. הפתרון המקורי האחרון לעיצוב פנים נקרא “Szwalnia” (בתרגום מפולנית פירושה המילה תפירה). העיצוב של קרינה וויצ’אק – יצירה מספר 8 מאוסף XII, מייצג מועדון בעל דמיון & עיצוב מסעדה שלוקח אותך לעולם מרגש.

מוֹעֲדוֹן & עיצוב מסעדות “שוואלניה” יוצר את האווירה האמיתית של סטודיו לחייטות

השראה לעיצוב מכונת תפירה ישנה-בוטיק לבן כחול מפואר של וואמהאוס

המועדון & עיצוב מסעדה קיבל השראה מחייטות ולפחות משקף אותה ברמה סמלית, אומר המעצב. המשטחים הלבנים הגדולים החופפים ברקע גובלו בקווים מקווקים שחורים ומשרים רושם שהחלקים נתפרו יחד בחוט עבה. המוטיב הזה יפה ומוזר לא פחות ומיד מושך את העין. ניתן למצוא אותו שוב כמבטא בעיצוב פלטות זכוכית לשולחנות ודלפקי בר.

עיצוב מסעדה דמיוני מאת קרינה וויצ’אק

סטודיו חייטות עיצוב Bputique ריהוט וומהאוס

התמונה הכוללת מעוגלת בוילונות אלגנטיים כבדים בכחול חזק, תלויים מאחורי הבר ומעל המדרגות. אפקטים מתכתיים ובדים רכים יוצרים את האווירה האמיתית של סטודיו לחייטות. סיכות ומחטים המחוברות לרצפה ממלאות את תפקיד המעקות או יוצרות את הרגליים והמשענות של כיסאות. פופים קטנים, כסאות וכורסאות מזכירים כריות סיכה ענקיות. אלמנטים של מכונת תפירה ישנה מבוימים באופן ייחודי על הקיר. תקרות בעיצוב אופנתי עם מנורות בצורת ציציות וילון משלימות את האווירה.

עיצוב מסעדות יוצר אווירה בוטיקית

סטודיו לחייטות עיצוב-וואמהאוס קרינה וויצ'אק-שוואלניה עיצוב פנים בר

“Szwalnia” הוא שילוב מוצלח של עיצוב מודרני ומינימליזם, מתובל בקמצוץ קסם. וואמהאוס אוסף XII מורכב מ -12 עיצובים נושאי פנים המספרים סיפור באווירה ייחודית. בעיצוב אחר של קרינה וויצ’אק, ריהוט ואקססוריז אקלקיים מעבירים את האווירה של בית מטבחיים. זֶה עיצוב מסעדה פון ואמהאוס מלא בסמלים ובמטאפורות ומרחף על הגבול שבין אדריכלות לסצנוגרפיה.

תיהנו מבידור וחברה טובה באווירה ייחודית

מסעדת Szwalnia עיצוב בר מסעדה מנורות כחולות ציציות מודרניות

נראה כי משטח הזכוכית של השולחן טופל יחד עם חוט שחור עבה 

חייטות בעיצוב בהשראת מסעדות שולחנות תאורה במה

תפרו יחד אלמנטים לקיר של חייט 

עיצוב מסעדה בר מועדון ריהוט מודרני עיצוב פנים Wamhouse Collection XII

מעקות מעוצבים בדמיון עם מחטי סריגה ענקיים

אהיל אקונטי-כחול וילון אהיל ציציות אקלקטיות