נוף גן כמעט טבעי וחומרי בניין טבעיים

המרהיב הזה גינה טבעית תוכנן על ידי אדריכל הנוף עטור הפרסים מאת Lutsko Associates נוצר. המעצבים הוכיחו שהגבולות בין אדריכלות נוף לטבע יכולים להיעלם. במעון קטצ’ום המודרני ביותר אין חילוק בין גן לנוף טבעי. כמעט ולא ניתן להבחין בין האזור שנוצר בידי אדם לנוף הטבע הפראי.

עיצוב הגינה הטבעית כראוי

נוף גן כמעט טבעי וחומר אבן טבעית

הבית הזה שלו גינה טבעית נמצאים בעמק ווד ריבר, קצ’ום, איידהו, ארה”ב. הבית קרוב לשביל פרברי אך נהנה מהסביבה הטבעית הפראית. בעוד פרויקטים אדריכליים רבים מכוונים בכוונה לחלק את הנוף הטבעי ואת מרחב המחיה, כאן היופי של הטבע הפראי נכלל באזור המגורים. הסביבה הטבעית במעון קצ’ום מועברת ישירות לאזור הגן הפרטי. מראה טבעי זה הושג על ידי עידוד צמיחת צמחים מקומיים ופראיים בין אבני השביל וליד הקיר.

נטע את הגינה הכמעט טבעית עם צמחייה מקומית

נוף גן כמעט טבעי וצמחי בר טבעיים

האקלים באזור זה אינו ידידותי במיוחד וקצת מדברי. משרעות הטמפרטורה גדולות מאוד – בקיץ חם מאוד ובחורף קר במיוחד. בגלל זה זה גינה טבעית בעיקר צמחים מקומיים המשמשים לשינויים קיצוניים בטמפרטורה. הצמחייה הגדלה באזור זה מעניינת ומגוונת למדי. לכן, צבעי הצמח השונים בגינה הטבעית של המגורים הם אמצעי מתאים לתבל את הארכיטקטורה הגיאומטרית הנוקשה של הבית..

גינה קרובה לטבע דורשת מעט תחזוקה

נוף גן טבעי וקיר זכוכית טבעי

מעצבי Lutsko Associates שילבו בהצלחה את הבית במערכת האקולוגית המקומית על ידי בניית ביתן ומרפסות. עיצוב מבנים אלה תוכנן בכוונה להיות זוויתי בדיוק כמו הבניין הראשי על מנת להציג מראה חיצוני אחיד של המגורים. שבילי הגן במראה הטבעי נועדו לעודד את רוח הגילוי ואת הרצון להרפתקה.

התאימו את לוח הצבעים בין פרחים, חומרי בניין וריהוט

נוף גן טבעי ונוף טבעי

האחדות בין הבית, הגן והנוף הטבעי הובטחה על ידי בחירה קפדנית של צבעים. לוח הצבעים של חומרי בניין, גינון קשה וצמחים תואם בקפידה. זֶה גינה טבעית והבית הסמוך נחשב כדי לדרוש כמה שפחות תחזוקה. בדרך זו אתה מקבל יותר זמן לפעילות הרפיה ופנאי. גם חומרי הבניין נבחרו בקפידה – אבן מקומית וכמובן פלדה חלודה.

הגן הטבעי יוצר אווירה נינוחה

נוף גן טבעי ומדרגות אבן טבעיות

בקיצור, הטבע הוזמן ישירות למעון קטצ’ום. השילוב של קווים פשוטים, חומרים טבעיים וצמחים מקומיים יוצר אווירה ייחודית של רוגע ואתה מרגיש חלק מהטבע. זֶה גינה טבעית היא דוגמה מתאימה מאוד לאופן בו ניתן ליישב אדריכלות נוף ויופי טבעי פראי.

מעבר טבעי בין גינון קשה לרך

נוף גן טבעי ומיזוג טבע

מיזוג הגבולות בין גינה לנוף טבעי

נוף גן כמעט טבעי וסביבה טבעית

החומרים הטבעיים תואמים את הסביבה

נוף גן כמעט טבעי וסורגי דלתות טבעיים

שביל גן מאבן טבעית

נוף גן כמעט טבעי ושביל אבן טבעית

צמחי בר מגיעים עד הבית

נוף גינה טבעי והרמוניזציה של הטבע