רעיונות לעיצוב גינות קיץ סגולות

השאר את שלך לקיץ עיצוב הגינה, על ידי התבוננות ברעיונות המופלאים האלה וקבלת השראה לעונת הגינון הקרובה. שילוב של אלמנטים רכים וקשיחים הוא הרעיון המושלם לעיצוב גינת הקיץ שלך. בין אם עמודים עשויים אבן, גדרות מעץ או אלמנטים קשים אחרים, יש לשלב אותם בקפידה עם הפרחים כך שהשילוב כולו ייראה ממש בסדר ומסוגנן..

תכננו את גינת הקיץ – השתמשו בעצים ובשיחים במהירות

רעיונות לעיצוב גני קיץ גוונים צבעוניים

אם יש לך צורות רכות מתי עיצוב הגינה רוצה ליצור, אתה יכול לתכנן עצים נוספים לנוף הגן. אם הגן נמצא בשיפוע או שהבית בעל צורות גיאומטריות חדות, תוכלו באמת להרגיע את האזור בעצים נוספים. כך תקבלו גם יותר צל לימי הקיץ החמים.

עיצוב הגינה לקיץ – אוסף פרחים צבעוני

רעיונות לעיצוב גינות קיץ צמחים שונים

צור מצב רוח קיצי אמיתי כאשר אתה מתמודד עם עיצוב גינות. אם יש לך מקום פנוי במרחב הירוק שלך, הציב שם צמחים גבוהים עם פרחים צבעוניים שאוהבים את השמש. אסוף כל סוגי הפרחים שאתה אוהב. כך תיצור מצב רוח עליז יותר ופינוק לעיניים.

השתמש בצבעים מנוגדים

רעיונות לעיצוב גינות קיץ במדרגות אבן

אם אתה רוצה ליצור רושם אפקטיבי באמת, בחר פרחים עם צבעים מנוגדים. לא משנה אם אתה משלב סגול עם כתום או ורוד עם אדום, האפקט בהחלט יהיה עיצוב גינה נעים וצבעוני במיוחד. לקבלת שפע יותר, אתה יכול להוסיף אלמנטים דקורטיביים כמו אמבט עופות עתיק.

שלב עקומות בנוף הגן

רעיונות לצורות גל עיצוב גינות קיץ

הפוך את נוף הגינה שלך למעניין יותר על ידי יצירת עקומות או צורות מקושתות. הקימורים העדינים ייצרו אפקט ויזואלי נעים. כדי שניתן יהיה לראות זאת בבירור, תוכלו לשתול את הקצוות עם פרחים בצבעים מנוגדים.

גווני פסטל מביאים יותר סגנון ורגיעה לנוף הגן

רעיונות-לקיץ עיצוב גינות אלמנטים

לשתול סוגים מעניינים של פרחים ליד שביל הגן

רעיונות לעיצוב גינת קיץ אבן שביל גינה

צורות גיאומטריות לעוד סדר וסגנון

רעיונות-לקיץ-גינה-עיצוב צורות גיאומטריות

שילוב מהמם של צמחי טיפוס ופרחי גן צבעוניים בחצר

רעיונות-לקיץ-גינה-עיצוב חזית צמחי טיפוס

פרשו גם פרחים צבעוניים מחוץ לשטח הגינה

רעיונות לקיץ עיצוב פרחים בכניסה