פרחים לעיצוב גדר לבנה-גינה

למד 15 טיפים פשוטים כיצד פרחים לגינה יכול לסדר. צור מבטאים וצור גינה נעימה ומוקרנת היטב.

עצים ופרחים לגינה

רעיונות לעיצוב גינות פרחים

שחקו עם צבעים ועיצובים – שיחים, פרחים ועצים יכולים להתקיים יחד בגינה – על אחת כמה וכמה – הם יוצרים מתח ומושכים תשומת לב. צמחים מטפסים כמו ורדים, ריחניים פרחים לגינה ופרגולה תדגיש את העיצוב ותיצור גינה בסגנון כפרי.

צמחים ופרחים מטפסים לגינה

עיצוב חינניות לבנות

נסה שילובי צבעים ופרחים מנוגדים הביאו צבע לגינה – צבע אדום, ליתר דיוק. כאן, שלישיות אדומות משולבות עם חינניות לבנות לקישוט המרפסת. לובליה כחולה משלימה את המראה הכללי.

צור כניסה לבית מהממת עם הפרחים המתאימים לגינה

גינה ספרדית פרחים טריים גינה אקזוטית

חמניות דלת פרגולה לגינה

פרחים טריים ותערובת צבעונית של צבעים שונים פרחים לגינה, בשילוב עם קיר אבן ושער גן בסגנון ספרדי הם כל מה שאתה צריך לעיצוב אקזוטי. פרפולה וזמזמים יוצרים אשליה שהגן השני גדול יותר. זה נראה נעים ומרווח בו זמנית. חמניות כמובן לא אמורות להיות חסרות בעיצוב.

מקשטים את דלת הגן בפרחים

דלת גינה עששית מתכת בצורת כניסה לגינה

עששית, צבעונית פרחים לגינה ואלמנטים דקורטיביים יצירתיים עשויים ברזל יצוק – זו הדרך הטובה ביותר לתאר את הרעיון העיצובי הזה. בסופו של דבר נוצרה כניסה נעימה המזמינה אורחים. שלנגלווג הוא עוד רעיון יצירתי הגורם לגינה להיראות גדולה יותר.

עיצוב גינות – פרחי אביב

רעיונות לעיצוב גינות מרפסת נעימה

פרחי אמנון לגינה

צור ניגודים עם האביב פרחים לגינה – ליצור קומפוזיציה של פרחי אביב כגון אמנון אמנון ועצי ג’ודה. כך שתוכלו לצפות לצבעים רעננים באביב ובתחילת הקיץ. הדגש את העיצוב עם צמחי קיץ ופרחים.

עיצוב גינות – דמויות עם צמחים ופרחים

עיצוב גינה-לובליה סגולה

גדר עץ לבנה גדר מסך פרטיות

חזור על העיצוב ביעילות – הטריק הזה משמש גננים מקצועיים רבים. הגדר מבטאים על ידי שתילת פרחים וצבעים מסוימים מספר פעמים באזורים שונים בגינה. כאן, למשל, לובליה סגולה שולבה עם פרחי אביב אחרים.

צמחים רב שנתיים לגינה

עיצוב גינה דשא מרווה

צמחים רב שנתיים עיצוב גינה

הביאו צבעים למשחק – כאן, למשל, נוצרה תערובת של מרווה, גידולי אבנים, סוגים שונים של דשא ושיחים. הצמחים הרב -שנתיים מוסיפים צבע לגינה מבלי שייראה צבעוני מדי. בשילוב עם מדשאה בחזית – גם עוברי אורח יכולים ליהנות מרעיון העיצוב הנפלא.

ירקות ועשבי תיבול בגינה

ירקות עשבי תיבול גן פירות

עיצוב הגינה עם צמחים אכילים. לשתול את הגינה עם עשבי תיבול וירקות ולערבב אותם עם הפרחים – הדבר ימשוך מאביקים לגינה. עשבי תיבול מריחים טוב ומהווים תוספת טרייה לסלטים בקיץ.

פרחים לגינה – שילובים עם מדשאה

כניסה לבית פרחים טיפול בדשא

גדר עץ בעיצוב גינה בסגנון כפרי

ניתן לרענן גינה מול הבית בעזרת מדשאה – כך תוציאו את המפלסים השונים בגינה לטובתם. פרחים לגינה בעלי השפעה מרעננת ומושכים חרקים, פרפרים וציפורים – כך שתוכלו לתכנן בית ציפורים.

אבטחת הפרטיות והגנה על האזור הפרטי

רעיון עיצוב להגנה על פרטיות הגן

צור אזור פרטי המוגן היטב על ידי עצים ושיחים גבוהים. שלב צמחים ירוקי עד כך שמסך הפרטיות מאובטח גם בחורף.