אזור חיצוני מעשי ומעוצב מסוגנן אינו מקרי, אלא תוצאה של תכנון מחושב ועבודה קשה. חלוקה מוצלחת לאזורים, ניתוב מגוון ואפשרויות ישיבה והרפיה נוחות הינם בסיסיים לתוצאה הסופית. במיוחד בעונה החמה כדאי למצוא זמן לשתילה חדשה ולממש מספר פרויקטי בנייה. אנו מסבירים לכם כיצד, בעזרת מעט יצירתיות, תוכלו להעניק לג’ונגל העשבים הצומח פנים חדשות ולהפוך אותו לנווה מדבר של רווחה.

עיצוב מחדש של הגינה: תכנון טוב הוא מה שחשוב

תכננו מחדש את הגן וסקירה כללית של ארבעה פרויקטים של בנייה

לא משנה אם אתה רוצה לעצב מחדש את שטח החוץ שלך או ליצור חלקת אדמה חדשה, הצעד הראשון לקראת גן עדן הפרחים שלך הוא לקבל מושג על השטח. גם טיול בגן שווה כיוון שמהר מתברר מה ניתן להשיג בחלל הפנוי. לאחר מכן צור סקיצה שתשמש את האוריינטציה שלך במשך השבועות הקרובים. לאחר מכן סמנו את גבולות הנכס עם הכניסה לגן, הבית כולל חלונות ודלתות עם כיווני הפתיחה המתאימים וצינורות המים הקיימים.

שיפוץ גינה פרויקט בנייה לגן סלעים

יתר על כן, תכנון טוב הוא חיוני לתוצאה הסופית. קודם כל, תחשוב איך אמור להיראות נווה המדבר האישי שלך לרווחה: אילו אלמנטים לגינה לא צריכים להיות חסרים? נסה לחלק את שטח החוץ לאזורים שונים בהתבסס על הסקיצה. אין גבולות ליצירתיות שלך ואתה יכול לצייר כמה גרסאות עד שתמצא את המקום האופטימלי לביתן, לאזור הברביקיו ולמה לא למתקנים רבים כגון סאונה, בריכה או מפל..

תכננו מחדש ותכננו את הגינה בהתאם לשטח

בהתבסס על סקיצת הגן, ניתן לתכנן את האזורים השונים בפירוט. לאחר מכן ערוך רשימה מפורטת של כל החומרים והאביזרים הדרושים. זה לא רק כולל מערבל מסור, מקדחה ומרגמה. הדבר כדאי במיוחד לעבודות בנייה אינטנסיביות התקנת מערכת כוח חירום. מחולל כוח החירום מאפשר לך להפעיל מכשירים חשובים ללא חיבור לרשת האספקה ​​ומציע לך גמישות מסוימת. אתה עדיין יכול להשתמש בו היטב לאחר סיום עבודות הבנייה, למשל כהגנה מפני הפסקות חשמל במהלך סופות רעמים או כמקור כוח נוסף למוסיקה ותאורה בעת ארגון מסיבת גן..

שיפוץ גינה תכנון טוב של השטח החיצוני

השלב האחרון בתכנון גינת החלומות שלכם הוא קביעת סגנון הגינה. מעל לכל, חשוב שהגינה, גדר הגן והבית ייצרו תמונה הרמונית. אבל לא רק המראה מכריע. כמה זמן פנוי אתה רוצה או יכול להקדיש לאזור החיצוני שלך משחק גם הוא תפקיד מרכזי בבחירתך. כי הצמחים בגינה מעוצבת באופן טבעי הרבה יותר קלים לטפל מאשר המשוכות הפוכות מראה באזור החיצוני הקלאסי. לסאונה או לבריכה כדאי לצפות לעבודה נוספת בתחילת ובסוף עונת הקיץ.

בנייה בגינה: ארבעה פרויקטים של בנייה במבט חטוף

בנה בית גינה בגינה. מימוש פרויקטי בנייה

1. בנה בית גינה בגינה. חלפו הימים בהם סככת הגינה הקטנה שימשה כחממה, ארגז אופניים ומחסן. אם יש ברשותך את היתרי הבנייה הדרושים, אין גבולות לרצונך. מחסן גינה מודרני הוא לא רק לוכד עיניים אמיתי, אלא ניתן גם להפוך אותו לחדר תחביב מסוגנן או למשרד ביתי עם הציוד הנכון..

תכנן מחדש את בית הסאונה של חבית הגן באזור החיצוני

2. בנה סאונה בגינה. עבור רבים, חלום מתגשם עם בית סאונה משלהם באזור החיצוני. החל מסאונות החבית החוסכות מקום ועד למערכות גדולות לעשרה אנשים ויותר: כיום כל אחד יכול למצוא משהו שמתאים לצרכיו. בתי סאונה מוכנים או נמכרים כערכה. לפני ההתקנה יש להניח את קווי המים והחשמל ולבנות את הבסיס. עבור בית סאונה, עליך לקבל גם אישור בנייה מהרשויות המקומיות.

3. בנה מפל בגינה. מפל התזה הוא לוכד עיניים אמיתי באזור החיצוני. גנני תחביב בעבודת יד יכולים לסיים אותו בסוף שבוע חינם.

ביתן בגינה עם חופה בצל עץ בקצה הדשא

4. עם א פרגולה בגינה שום דבר לא מפריע להירגע בחיק הטבע. אם אתם רוצים לשבת בחוץ עם המשפחה גם בגשם הקיץ, תוכלו לבחור בפרגולה עם גג. ערכות מוכנות הופכות את העבודה לקלה הרבה יותר ואף יכולות להיות מורכבות על ידי מתחילים שלמים ללא בעיות.