עיצוב רעיונות לשילוב במיומנות של פרחי אביב טריים

האם אתה אוהב פרחים? ואז, כמו חובבי פרחים רבים אחרים, אתה רוצה שתהיה לך פינה נחמדה עם הפרחים האהובים עליך וליהנות מהם במשך עונה שלמה. זה לא יהיה נהדר? בטבע ישנם מספר רב של מינים של פרחים רב שנתיים הפורחים באותו מקום במשך זמן רב. המפתח למטופח גינה באביב הוא תחזוקה מתמדת. ברור לכולם שאם אתה רוצה לעבור תקופת פריחה ארוכה ושופעת, יש צורך לדאוג היטב לגינה שלך. נדרשת הפריה סדירה, השקיה, גיזום הפרחים או חיזוק הצמח.

הגן באביב – בחרו פרחים מעניינים וחסרי יומרות

גן צמחים ליהנות מעונת הקיץ

אם יש לך שמש גינה באביב אתה יכול לשתול שם פרחים מעניינים ויחסית לא תובעניים שיוצרים שילובים נפלאים. אנו ממליצים לך לשלב את רודבקיה הצהובה -זהובה, חבצלות אלגנטיות ועיני שמש (הליופסיס) יחד. בהרכב פרחוני צנוע, אתה יכול לכלול גם את הגוונים הכחולים-סגולים של הפרחים ehinops, פלוקס פלמינגו ופלומיס. בשני המקרים תשיג מראה מרהיב.

הגן באביב – שילוב של פרחים ודשא

רעיונות עיצוב משלבים עשבי פרחים טריים

כתוספת נוספת, אתה יכול להשתמש בעשבי זהב עבור גינה באביב לְהוֹסִיף. אתה יכול להוסיף דשא דקורטיבי (דוחן נוי) או את הקנה הסיני (Miscanthus), שישמחו אותך בצורות נפלאות לאורך שנים רבות. אם הגינה שלך נמצאת בשמש הבוקר והערב, אתה יכול לשלב גרניום ריחני עם פיליפנדולה (Rubra magnifica) או שהכרוב העלים הדקורטיבי שפורח בסוף הקיץ יהווה תוספת נהדרת להרכב זה.

גינה באביב – ישיבה ועיבוד אדמה

עיצוב באביב פרח להבה צבע סגול גבוה

צמיחת צמחים טובה תלויה בבחירת המיקום וטיפוח הקרקע. נקו את האדמה מכל העשבים האפשריים. רגע לפני השתילה, יש להוסיף דשן לשיפור איכות הקרקע. יוצאים מן הכלל הם הפרחים בעלי צבע אפור כסוף של העלים, הם גדלים בצורה הטובה ביותר באדמה חלשה.

קומפוזיציות פרחים מרהיבות שלא נותנות לעיניים ללכת

פרחי אביב מיקום שטוף שמש רעיונות לעיצוב גינות ערוגות

לקבלת הרכב פרחים מרהיב, עדיף לבחור צמחים בגבהים שונים. ככלל, מינים של צמחים בעלי צמיחה נמוכה גדלים בחזית אלה וגדלים בגובה ברקע. כל צמח רוצה שטח פנוי ככל שהוא צריך כדי לגדול. יש לקחת בחשבון גם את זמן הפריחה של הצמחים שלך בבחירתם. אז, מהאביב עד הסתיו תוכלו לחוות משחק צבעים אמיתי בגינתכם.

אילו סוגי פרחים אתה יכול לשתול בגינה שלך כדי להשיג מראה מוזר שם??

אנו יכולים להמליץ ​​על סוגי הפרחים הבאים שיהפכו את הגינה שלכם לצבעונית ויעילה יותר.

בריכת שכשוך למצב רוח שמח

רעיונות עיצוב לגבול הגן יוצרים ערוגה

רודבקיה זוהרת גם בימים אפלים ומעניקה לך מצב רוח טוב גם בשעות הבוקר המוקדמות. הם פורחים ברציפות מאוגוסט עד ספטמבר. הרודבקיה צומחת לגובה של כ -80 ס”מ.

כובעי שמש ופיליפנדולה

פרחים טריים גינה קיץ רעיונות עיצוב אביב

אם יש לך אזור שטוף שמש בגינה שלך והאדמה לחה, תוכל ליצור הרכב פרחוני נפלא של הפרחים אכינצאה (כובעי שמש) ופיליפנדולה.

איריס – פרחים מעולים לגינה שלך

פרחים טריים לגינה משלבים צבע סגול צהוב

הצורה והצבע המעולים של הקשתית גורמים לגינתכם להיראות אטרקטיבית וציורית עוד יותר. פרח זה נטוע במקום שטוף שמש ולחות בו ישגשג.

כיצד תוכל למצוא את הרעיונות האחרונים בפוסט של היום? אני מקווה שתוכל להשתמש בחלק מזה גם בגינה שלך. נשמח על כך.

ערוגה בסגנון כפרי

לשלב במיומנות עצות טריקים צבעים קיץ

שלבו פרחים גבוהים, שיחים ועשבים

לשלב את מצב הרוח באביב rudbeckia חבצלות עין השמש