מומחים לגננות ולגינון מבוקשים

המומחים הרבים בגינון וגינון הם אדונים אמיתיים במלאכתם. אתה מעצב עם עצים וגדרות, פרחים ושיחים ומקסים כל גינה. בין אם מדובר בגינה גדולה או קטנה, ניתן להפוך כמעט את כל הגנים לנווה מדבר ירוק של רווחה על ידי מומחים. כאשר מסתכלים על גנים מעוצבים כל כך באהבה, המחשבה יכולה להתעורר לא רק להתעכב בהם, אלא להיות יצירתי בעצמו.

הזדמנויות קריירה טובות בגינון וגינון

גנרטור וגינון גארטנר עושים הכשרה מקצועית

בכל מקרה, הסיכוי לקבל עבודה בגינון וגינון טוב. כל מי שיש לו הרבה אהבה לטבע ולעבודה בחוץ ימצא מקומות פנויים רבים בענף זה. מכיוון שצריך כאן צוות דחוף בדחיפות. אנחנו לא מחפשים רק מומחים שלמדו את המקצוע כחלק מהחניכה. משתתפים לרוחב ממגוון רחב של מקצועות ימצאו כאן גם הזדמנות חדשה. המקצוע מעניין במיוחד למחפשי עבודה ולכל מי שרוצה שינוי קריירה.

כיוון עצמך מחדש מבחינה מקצועית – גינון וגינון מציעים הזדמנויות רבות

גננות וגינון יוצרים ערוגת פרחים של שביל גן

שטח העבודה של העובדים והמומחים בגינון וגינון גדול. הקשת נעה בין תכנון ועיצוב גינות הקצבה לפארקים. כמו כן, ניתן להתמחות באחד התחומים הבודדים. הכל מתחיל בהכשרה בסיסית במסגרת א הסבה מקצועית. כאן אתה יוצר מגע ראשוני עם עצים, שיחים ופרחים באתרי מיני בניה. אתה כבר לומד את השלבים הראשונים הנדרשים לבחינת הגמר המעשית.

הצלחה בטיפול במפעלים וסיכויי עבודה טובים

עקרונות גינון גינה לימוד חינוך

כדי להצליח במקצוע החדש, כמובן חיוני להתרגל לצמחים. שלא כמו במקצועות אחרים, אתה עובד כאן עם חומרי חיים. מטרת הגינון והגינון אינה לספק תוצאה כרגע. במקום זאת, יש ליצור תנאים מוקדמים כדי שהגן יפתח את עצמו באמצעות צמיחה. לשם כך, עליך לדעת, למשל, אילו צמחים פורחים באיזו עונה, אילו צמחים מתיישבים זה עם זה וכיצד לגזום צמחים בצורה נכונה..

גינון וגינון – עיסוק יצירתי עם סיכויים טובים לטווח ארוך

גינון גידול צבעונים שביל גינה אבני ריצוף

במהלך הקורס, המשתתפים גם לומדים כיצד להשקות ולדשן כראוי. כמו כן מועברים ידע על אופי הקרקע והעיבוד הנכון שלה. מומחים פוטנציאליים לומדים כיצד לטפל כראוי במדשאה וכיצד להסיר עשבים שוטים באופן בר קיימא מבלי לפגוע במדשאה ובטבע. מכיוון שעונת החורף אינה הפסקה עבור העובדים בגינון וגינון, יש גם הרבה עבודה במהלך הזמן הזה, הנלמדת גם בקורס.

נקודות מבט וכישורים

גינון טיפוח פרחים בגינה

עם ה קורס בסיסי הכניסה לחקלאות ולגינון מתחילה. לאחר שעבר את הבחינה פתוחות אפשרויות שונות. אתה מתחיל כעוזר, למשל בחנות פרחים מומחית או בחברת בריכה וגננות. מטרות מקצועיות אחרות כוללות, למשל, אומן אומן או טכנאי בגינון וגינון, מנהל חקלאי מומחה לטיפול ושיפוץ עצים, ומומחה לתחזוקת טבע ונוף ומנהל חקלאי מומחה לתחזוקת מסלול גולף ודשא ספורט..

קורסים וסבסוד מדינה בגינון וגינון

גינון פרחים טיפוח למידה

אם אינך רוצה או לא יכול לסיים חניכה, יש לך אפשרות לקחת קורס בתחום זה באחד ממכוני החינוך כגון WBS Training. קורסים כאלה הם בין היתר במימון המדינה עם שוברי חינוך. אם אתה רוצה לבדוק את הסיכויים שלך לקבל מימון כזה, עליך להתאסף עם יועצי אימון WBS בהקדם האפשרי. סוכנות התעסוקה הפדרלית היא גם נקודת הקשר למידע בנושא בכל המיקומים.