מתכנן חדרים טכנולוגיה עיצובית שימושית 2013

אנו מציגים בפניכם 10 מגניבים אפליקציות ציור ומתכנן חדרים בתלת מימד, שבעזרתו תוכל להפוך למעצב פנים בעצמך.

מתכנני חדרים ואפליקציות תלת מימד לציור עזרה בהגדרה

תוכנית קסמים

תוכנית קסמים הופך במהירות לאחד הפופולריים ביותר אפליקציות ציור – ניתן לשרטט תוכניות קומה בעזרת האפליקציה החכמה. כל שעליך לעשות הוא לצלם כמה תמונות של החדר ויש לך תוכנית קומה מדויקת למדי שניתן לשלוח כציור בפורמט PDF, DXF או JPG..

עיתון

הכוח הקסום של האפליקציה עיתון אין עוררין – אתה יכול לשלוט ולשמור ציורים רבים. העיצוב זכה בפרס עיצוב השנה על ידי אפל. האפליקציה קלה לשימוש ומאפשרת לך לעבוד במהירות – והיא מהנה מאוד לצעירים ומבוגרים.

 ספר רישומים

Sketchbook היא אפליקציה דומה לנייר – קלה מאוד לשימוש ופונקציות רבות כגון רזולוציות תמונה וגדלים שונים זמינות ומאפשרות לך לשרטט בחופשיות.

10 מתכנני החדרים התלת ממדיים בחינם ללא הורדה

22 מתכנני גינות תלת מימד בחינם למחשבים, טאבלטים וסמארטפונים

תכנון עיצוב פנים בתלת מימד – 5 טיפים לתוכנה חינמית

מורפוליו טרייס

מתכנן חדר האורחים Morpholio Trace Design

מורפוליו היא הוכחה לכך שהטכנולוגיה המודרנית והדמיון של מפתחי תוכנה אינם יודעים גבולות. האפליקציה יכולה לשמש כמתכננת חדרים תלת מימדית או כמכשיר לציור. כלומר, ניתן לייבא תמונות ולצייר עליהן! צבעים וסגנונות שונים מסמנים כל ציור – פרקטי ופונקציונלי.

אפליקציות לציור ומתכנני חדרים בתלת מימד מציעים אפשרויות חדשות למשתמשים

 BIM של Graphisoft

Graphisoft מהווה הקלה מרכזית עבור מעצבי פנים – במיוחד כאשר צוות עובד על פרויקט. כאן ניתן להחליף רעיונות במהירות. הטיפול קל מאוד. ניתן ליצור סקיצות מדויקות תוך זמן קצר.

רעיונות של אדובי

צייר ריהוט מעצב 3D מתכנן חדרים Iphone

מכל אפליקציות ציור הוא רעיונות של אדובי  הבחירה המושלמת לכל מעצבי התחביבים – בדומה ל- Sketchbook, היא קלה לשימוש ובעלת תפריט ברור. אם ברצונך לייצר רהיט במידות האישיות שלך, תוכל פשוט ליצור סקיצה גסה עם האפליקציה ולאחר מכן להביא אותו למספר חנויות רהיטים.

Autocad 360

תמיד אמין – בעזרת אפליקציית Autocad 360 תוכל לייבא ולערוך את ציורי ה- CAD שלך בטלפון הנייד שלך. כמובן שאתה יכול לבטא אותם גם מהאייפון שלך.

iRhino 3D

טלפון סלולרי APP ציור רעיון מגניב מעצב פנים

יש לך עם מתכנן החדרים התלת -ממדי ותוכנת הציור קרנף תלת מימד יצר מודל? עכשיו אתה יכול להוריד אותו מהטלפון הנייד שלך ולהציג אותו לעמיתיך. הגרסה הניידת היא פרקטית מאוד ומציעה פונקציות נוספות רבות.

Autodesk Revit

צור מודלים תלת ממדיים של בניינים – עם Autodesk Revit. לאחר מכן תוכל לשנות אותם, לשמור אותם ולשתף אותם עם אחרים. לא משנה אם אתם מעוניינים בבניינים היסטוריים או מתכננים בית משפחה משלכם – האפליקציה מציעה משהו לכולם.

פוטוסינת

אוקיי, פוטוסינת הוא למעשה לא כלי ציור וגם לא מתכנן חדרים בתלת מימד – אבל הרעיון כל כך מגניב שהאפליקציה בהחלט צריכה להיות ברשימה. אם אתה מצלם מספר תמונות של אזור בעזרת התוכנה, ניתן ליצור תמונת פנורמה תלת -ממדית של הנוף.