פסל אינדונזי פסלי עץ קטנים

1000 פסלים קטנים, כל אחד בגודל של מחט, נעשו במהלך תערוכת אמנות מוצג בסינגפור. הפסלים בעבודת יד של האמן האינדונזי טוני קנווה מעיפים הצצה לנפש האדם, חושפים טקסים ומסורות מאזורים שונים.

תערוכת אמנות מציעה נופים לעומק נשמת האדם

פסלים מגולפים במקור בעץ קטן במיוחד

במהלך השנתי תערוכת אמנות בסינגפור יש את האמן טוני קנווה מציג את הפרויקט החדש ביותר שלו – שנקרא קוסמולוגיה. עבור הביאנלה עם המוטו “אם העולם ישתנה”, האמנים עסקו בנושא העתיד. העתיד המושלם שהם מייחלים לאנשים היה לצד רעיונות מציאותיים. הנושא נתן השראה לקנאווה להתקנתו – הוא סידר מעל 1000 פסלים קטנים מגולפים בעבודת יד על שולחן מואר. תנוחת הגוף האקספרסיבית והמיקום המיומן של הפסלים הבודדים הרשימו את המבקרים. ניתן לראות במיצב מיקרוקוסמוס של החברה. לכל פסל יש אופי משלו וחושף תפיסת עולם שונה. הפורמט הקטן והאופי האינטראקטיבי של התערוכה מעוררים עניין ומעודדים את המבקרים להתבונן מקרוב במיצב. כן, האמן הניח כמה כוסות הגדלה על השולחן – זה חושף פרטים שלרוב אינם נראים לעין בלתי מזוינת.

תערוכת אמנות אינטראקטיבית – מיקרוקוסמוס של החברה

התבוננות בעולם תחת זכוכית מגדלת אסיה

הדמויות האינדיבידואליות מתוך תערוכת אמנות נחצבו בזהירות רבה לפרטים. למרות מספר הפסלים הרב, האמן השתמש במעט מאוד עץ – המהווה עדות מוחלטת לדרך החשיבה שלו קדימה. המסר שלו ברור – למרות ריבוי האנשים, יש להגן על הטבע.

האמן המוכשר טוני קנווה נודע באמצעות תערוכותיו בבלגיה, צרפת וניו יורק. הוא מתעניין בתרבויות ובמסורות שונות וחקר תקופה ארוכה את מנהגי האינדונזיה.

1000 פסלים קטנים מאת טוני קנווה

אומנות מודרנית באורך עולם הציפורניים

כל פסל מגולף תוך תשומת לב רבה לפרטים

פסלים אנשים חיצים אמנות עץ

מיצב האמנות האינטראקטיבי

פסלי עץ יוצרים פסלי מיקרוקוסמוס

המיקרוקוסמוס של החברה

פסלים אמנות מודרנית גילוף אסיה

ההתקנה על השולחן

תערוכת דמויות עץ שולחן מוארות

פסלים קטנים בעלי השפעה גדולה

אסיה אינדונזיה חיצי דמויות עץ