אוהל כיפה מודרני שקוף-כיסוי-וילונות-הגנה מפני השמש

חדרים זוויתיים ואורתוגונליים נראים כמו קופסה שבה אתה צריך לחיות. אין פלא שהצורות והכיפות העגולות הפכו כל כך מפתות לאנשים שמחפשים חוויה אחרת. במטרה ליצור אוהל יוצא דופן לטיוליו, למעצב הליטאי וחובב גלישת העפיפונים Vytautas Puzeras יש אחד אוהל כיפה מודרני נקרא אואזיס, שבו אתה יכול להישאר מחובר לטבע ולשמי הלילה המכוכבים תוך הגנה מפני הרוח והגשם. מקום בטוח שבו שום דבר לא יכול להפריע למחשבותיו ורגשותיו.

אוהל כיפה מודרני אואזיס

אוהל כיפה מודרני וילונות כניסה שקופים

לאוהל הכיפה של אואזיס מסגרת מקושתת המכוסה כיסוי סינטטי שקוף, עמיד בפני מזג אוויר ולחות. החומר השקוף מאפשר לאור הטבעי ליפול לתוך הכיפה ומציע נוף פנורמי ייחודי בזווית של 360 מעלות. דפנות הכיפה מרופדות כדי להרחיק את קרני השמש החזקות, בעוד שהחלק העליון נשאר חשוף כך שאפשר לצפות בשמי הכוכבים ללא הפרעה.

אוהל כיפה מודרני לחלום עליו

כיפת-אוהל-שקוף-גג-כוכב-תצפית

מעצב מתאר את האפקט כקסום. כאילו הקשתות עוטפות אותך בעדינות, אך מבלי להפריע לנוף הסביבה. ניתן לצפות בטבע ובשמי הכוכבים בזווית של 360 מעלות. תחושה מיוחדת מאוד מתעוררת כאשר אתה באוהל הכיפה – אתה כן. כאן ועכשיו. אין צורך למהר. אתה יכול לתפוס את הרגע הנוכחי ולהתפעל ממנו. כאילו היית טיפת מים בטבע.

מעטפת שקופה

מודרני-כיפה-אוהל-בתוך-גג-תצפית-שמיים

פוזראס אומר שהוא קיבל השראה לפרויקט נווה המדבר לאחר שניסה רכבי שטח ואוהלים רבים בעבר בהם הרגיש מנותק מהטבע. “תמיד עלה בדעתי שאני לא רוצה לחזור לאגרוף אחרי שבילה קצת זמן בטבע. הבנתי שעלי למצוא פתרון חדש לבעיה זו. “

מקום בטוח לחשוב ולחלום

מודרני-כיפת-אוהל-פנים-360-פנורמי-נוף-מזג אוויר עמיד-בד

העיצוב המינימליסטי של אוהל הכיפה מודגש בחוסר הכאוס והבלגן הודות לפתרון שטח אחסון מתחת לרצפה הכפולה. זה מושלם לאחסון מזרן ודברי גלישת עפיפונים. ניתן לפרק ולהוביל את אוהל הכיפה בקלות ברכב ויכול להכיל עד שישה אנשים. ניתן לגלגל את הדלת עם רוכסן כדי להכניס אוויר לאוהל.

פתרון אחסון בתחתית האוהל

עיצוב אוהל כיפה בעל רצפת כפולה לגלשן

כעת Puzeras מקווה שהוא יכול לשפר את אב הטיפוס שלו על ידי התקנת תאי אנרגיה סולארית לטעינת מכשירים שונים. כך שאוהל הכיפה המודרני של אואזיס יכול להמשיך ולשרת מגוון מטרות.

וילונות אטומים לאורך הצדדים

וילונות מודרניים-כיפה-אוהל-שקופים-סינתטיים

קרוב לטבע באוהל הכיפה

וילונות מודרניים-כיפה-אוהל-360 מעלות-פנורמי-נוף

מבט מבחוץ

אוהל כיפה מודרני-שקיעה-אטומים-וילונות-צדדים

מבט ללא הפרעה כלפי מעלה

גג אוהל כיפה מודרני-שקוף-בד-שמיים

הכיסוי מגן מפני גשם ורוח

וילונות מודרניים-כיפה-אוהל-עמידים בפני מזג אוויר

מוגן גם מפני עיניים סקרניות

מודרני-כיפת-אוהל-אמצע אחו-וילון-דלת רוכסן

שמיים זרועי כוכבים בהירים

מודרני-כיפת-אוהל-כוכב-כוכב-צופה-וילונות אטומים

קישוט לאווירה נעימה באוהל

מודרני-כיפת-אוהל-מקורה-זן-חוויה-vytautas-puzeras

המעצב Vytautas Puzeras

מודרני-כיפת-אוהל-נווה מדבר-פנים-מעצב vytautas-puzeras

* פרויקט מאת Vytautas Puzeras