שולחן קפה מאבן עיצוב ייחודי-אלבסטר-שולחן-זכוכית-מנורת רצפה

רהיטי מעצבים עשויים בדרך כלל מחומרים איכותיים ומתאפיינים בעיצובים ייחודיים. אמריסט הינו סטודיו מברצלונה הפעיל בתחום זה ועוסק בעיצוב רהיטים אלגנטיים לעיצוב פנים. המעצב שלה שולחן קפה מאבן וזכוכית מחוסמת היא רהיט יפהפה היוצר אווירה מיוחדת בסלון שלך.

שולחן קפה בטרה אבן מאת Amarist

שולחן קפה מאבן שקוף-שולחן-זכוכית-אלבסטר-אבנים-עיצוב אלגנטי

שולחנות הקפה מקולקציית טרה מורכבים מאבני אלבסטר ייחודיות ומלוטשות ביד. האבנים הבודדות מונחות בקפידה אחת על השניה ומאוזנות כדי לתמוך במשטח שולחן עשוי זכוכית מחוסמת. הבסיס עשוי משיש מרקינה שחור המנוגד לאבני האלבסטי. שתי האבנים משתלבות נפלא כיוון שהן בעלות מראה דומה. מכיוון שכל החומרים מוצקים, המשקל הכולל של שולחן הקפה הוא כ -200 קילוגרם.

שולחן קפה מעוצב עשוי אבן עם משטח שולחן מזכוכית מחוסמת

שולחן קפה עשוי אלבסטר-סלון-שולחן-ויזואליזציה-מעצב-טרה-אמריסט

טרה הוא רהיט אקסקלוסיבי בעיצוב מינימליסטי העשוי בנייה. האלבסטר הטבעי מלוטש רק וצורה המקורית של האבן נשמרת תמיד. לכן לכל שולחן קפה מאבן Terra עיצוב שונה, התלוי במבנה, צורתם וגודלם של האבנים המשמשות. אתה יכול לבחור את קוטר השולחן בעצמך ולייצר אותו.

אבן האלבסטית

שולחן קפה-אבן-אלבסטר-מינרל-שיש-נראה-לבן

Alabaster הוא מינרל מיקרו -גבישי, מגוון גבס. יש לו מראה שיש, אך אין לו את התכונות החיוניות של שיש. האבן בעלת עמידות במזג אוויר נמוכה ולכן אינה מתאימה ליצירות אמנות אותן יש להציב בחוץ. אלבסטר, לעומת זאת, מרגיש חם יותר משיש ומשמש בעיקר בעיצוב פנים.

האלבס לשולחן הקפה מאבן מלוטש בעבודת יד

שולחן קפה-אבן-אלבסטר-משתנה-גבס-מינרל

שולחן הקפה ללא השולחן

שולחן קפה-אבן-אין-שולחן-למעלה-אלבסטר-מינרל-שחור-בסיס-עיצוב-אמריסט

שולחן הקפה הבלעדי מאבן של Amarist

שולחן קפה-אבן-שחור-בסיס-זכוכית-שולחן-טרה-אמריסט

* כל פריטי המעצבים של Amarist ומידע נוסף על הסטודיו ניתן למצוא באתר הרשמי שלהם אתר אינטרנט.