עיצוב אביזר מראה שולחן צד חכם תחמוצת פנים

ברצוננו להציג בפניכם כמה עיצובים של מראות Deknudt. אלה מראות המוצגות על ידי המותג בדרכים מקוריות שונות. משטחי המראה יכולים ליצור שולחן צד או עיצוב רטרו. שלושת הרעיונות עם ייחודיות עיצוב מראה מ- Deknudt Mirror, עליו תלמד עוד להלן, קבע מבטאים נפלאים בפנים!

עיצוב מראה “אוקסיד”

עיצוב מראה בעיצוב קיר אגרטל פרחי סגול

עיצוב המראה הזה מושך תשומת לב בעיקר בשל המשטח המקורי. הסיבה לכך היא שהוא שבור ושקוף במקומות מסוימים וגם יוצר מוטיב מעניין בצורה זו. גם שטיח שחוק שימש השראה.

עיצוב שפיגל – שטיח שחוק כהשראה

עיצוב קישוטי מראה חורים רעיון תחמוצת deknudt דקו

למרות החורים הרבים, ניתן להשתמש במראה זו כרגיל מבלי לפגוע בראות. התוצאה היא יצירה משעשעת ודקורטיבית בסגנון עלוב שהיא פרקטית וגם תוספת מושלמת לחלק הפנימי. לעיצוב המראה נבחר עובי של 5 מ”מ.

עיצוב מחורר למראה

עיצוב מראה תחמוצת בסגנון וינטג 'deknudt שקוף

מראה עלובה

עיצוב מראה אורות תליון שטיח אגרטלים לבנים

עיצוב מראה “סקופ”

עיצוב עיצוב תאורה אליפסה קישוט קיר ורוד לבן

עיצוב המראה הזה, הכולל גם סקופ וגם סקופ, היה תוצאה של שיתוף פעולה בין מראות דנקודט והמעצב הידוע קארים ראשיד. האחרון ידוע בעיקר בשילוב שימושי ואמנות ביצירותיו. המראות מורכבות מצבעים בהירים וצורות אורגניות מפותלות, שיכולות לייצג סגלגל ועיצוב משולש מצד שני. האחרון נקרא “סקופ”.

עיצוב מראה “סקופ” בצורת משולש

עיצוב עיצוב כסא ספה בסלון אורגני בצורת אורגני

בנוסף, המראות בעלות תאורה מובנית, אשר לא רק מדגישה את עיצוב המראה עצמו, אלא גם יוצרת אווירה נוספת ונעימה בכל חדר. אם משולבים מספר מראות בעיצובים וצבעים שונים, ניתן ליצור קישוטי קיר מעניינים. כך קורא המעצב קארים ראשיד “אמנות אגו”.

שילובי מראות בצבע לבן וורוד

עיצוב עיצוב עיטור מראה משולש קיר ורוד לבן

מראה כף בכחול

עיצוב מראה סקופ ראשיד בסגנון כחול צבע אורגני

מראה סגלגלה

עיצוב מראה ורוד צבע קארים ראשיד רעיון deknudt

מראה כף עם מעטפת לבנה

עיצוב נקודת מראה משולש קישוט קיר מסגרת לבנה

עיצוב דמעה למראה

עיצוב מראה טיפה צורת רעיון לבן ראשיד דקנודט

עיצוב מראה “חכם”

עיצוב מראה סלון רהיטי השתקפות מודרניים מבריקים

עיצוב המראה הזה הוא מראה מסוג שונה במקצת. הוא לא אמור לקשט את הקיר, אלא לשמש כרהיט. חמישה משטחי מראה על לוחות MDF שחורים יוצרים שולחן צד מרשים שבזכות צורתו המשושה מתאים לכל פינה. אפקט המראה ניתן לשלוש רגלי השולחן, שעוצבו בצורה חרוטית, משטח השולחן עצמו והמדף שבתוכו.

שולחן צד עיצוב מראות שחור mdf deknudt מראות

עיצוב המראות היה תוצאה של שיתוף פעולה בין מראות Deknudt לאחד השותפים שלהם בסין. בדרך זו, בנוסף לאיכות הטובה, מושג מחיר ידידותי לתקציב לשולחן הצד במראה, שלא יתאפשר במפעל הבלגי של החברה. עם שולחן צדדי זה אתה מקבל רהיט יעיל לסלון או לחדר השינה, למסדרון או לכל חדר אחר.

עיצוב מראה רהיטים רעיון שולחן צד משושה

עיצוב מראה עיצוב ריהוט חדר שינה פנים שולחן ליד המיטה

עיצוב מראה מסדרון ריהוט אפקט mdf עץ deknudt מראות

עיצובים מאת מראות Deknudt.