עיצוב מראה עמיד א-סימטרי-כפרי ענפי עץ-כפריים

מחפשים אביזרים מתאימים לבית או למשרד? כאן אנו מציעים לכם קצת השראה מהמזרח התיכון. סטודיו העיצוב הלבנוני קארן צ’קרדג’יאן הציג את האקסקלוסיבי בשנת 2013 עיצוב מראה קולקציית Ikebana שמחייה כל חדר עם צבעים ומבטאים רשמיים.

עיצוב מראה בהשראת אמנות פרחים יפנית

מראה עצמאית מעץ, בסיס שפה בעיצוב בהשראת עיצוב Ikebana

אלמנטים בסיסיים של האמנות היפנית המסורתית של סידור פרחים באים לידי ביטוי בעיצוב של קארן צ’קרדג’יאן – אסימטריה, אפקט מרחבי ועומק. המבנים הליניאריים מקרינים הרמוניה. המראה העומדת Ikebanna III מתאימה לחדר השינה, למסדרון, לחדר ההלבשה. לצורך ייצורו השתמש המעצב באלון מלא, מוברש בנחושת. שיש Statuario מבריק משלים את המראה האקסקלוסיבי. המראה העומדת לרשותה זמינה בצבע האנטר ירוק. הגובה הנוח של 164 ס”מ מאפשר יישום ידידותי למשתמש.

מבנה המראה מחזק את אפקט העומק

עיצוב מראה עץ-מראה מחוספסת כפרית עומדת-איקבנה בהשראה אסייתית

עיצוב מראה Ikebana III משתלב בצורה מושלמת עם רהיטים בסגנון מודרני ומינימליסטי. הודות לצבעים ולצורות הטבעיים, הוא מציב מבטא ויזואלי מיוחד.

סדרת אביזרי הבית ופריטים דקורטיביים של איקבנה מאת קארן צ’קרדג’יאן

עיצוב מראות קיר עיצוב אביזרי בית אסייתי איקבנה אמנות עיצוב ענפים כפריים מודרניים

Ikebana II היא מראה קיר חטובה המיוצרת במהדורה מוגבלת של 20 עותקים. העץ החי נחושת מוברשת. שיש פורמייקה וסטאטאריו מעודדים את מראהו.

Ikebana I היא מראה קוסמטית עשויה סיסם

מבוסס על Ikebana Mirror Depth Effect-Karen Chekerdjian Design Agency

אביזרים לבית או למשרד הביתי

פרחים יפניים בהשראת קישוט אמנות פרחים-ענפי דובדבן מראה איקבנה

מְעַצֵב קרן צ’קרדג’יאן בעלת ניסיון רב בעיצוב פנים ועיצוב מוצרים שרכשה במילאנו. בשנת 2001 עברה לביירות ופתחה סטודיו לעיצוב משלה, קארן צ’קרדג’יאן. היצירתיות שלך לא יודעת גבולות. היא מתמקדת בגילוי שילובים ייחודיים של חומרים וטכניקות ייצור. היא מייצרת את מוצרי הבית שלה במהדורות מוגבלות וזה הופך אותם לייחודיים. פרויקטי עיצוב הפנים של קארן למלונות ומסעדות מרשימים גם הם – כולל מסעדת Liza In Paris, Artisanat Mabrouk בביירות, כמו גם בוטיק Maison Rabih Kayrouz ועוד. סטודיו העיצוב משתתף קבוע בירידי עיצוב בינלאומיים שנתיים ברחבי העולם.

עיצוב מראה בסגנון אייקבנה

מראה קוסמטית מודרנית, מסגרת עץ, כפרי-אסייתי

עיצוב קו מראה מוצרי אלמנטים כפריים-עץ טבעי-מוצרים-קארן צ'קרדג'יאן

מראה לעיצוב קירות עץ-עיצוב מדף איקבנה-סגנון אסייתי

מראה קוסמטית Socker Design במראה אסיאתי-קארן צ'קרדג'יאן

תמונות טניה טרבולוסי