רעיונות עיצוב פנים אנכי לגינה פינת אוכל למטבח

בין אם אתה רוצה להודות בכך או לא, היופי נמצא סביבנו. זו הסיבה שקשה להגדיר עיצוב מרשים. לכל קטגוריית יופי שאפשר לחשוב עליה יש יצירות ודוגמאות בולטות משלה. יש לנו כמה מהממים באמת עיצוב רעיונות הרכיבו מאזורים שונים ויצרו גלריה נהדרת. זה באמת ראוי לתשומת לבך.

רעיונות עיצוב – גופי תאורה

רעיונות עיצוב תאורה לוחות עץ קיר מקורי

זה אמור להיות קל להרשים את החברים והאורחים שלך עם גוף תאורה מיוחד מכיוון שכבר יש כל כך הרבה רעיונות עיצוב מעולים המופצים בכל רחבי העולם. עם זאת, ייתכן שלא תוקל לך מאוד בבחירה שלך, מכיוון שבחירת הטוב ביותר מתוכו היא אתגר עצום. במקרה זה, הפשטות והחוכמה של האורות הם הקריטריונים הטובים ביותר שיעזרו לך הרבה יותר בבחירה שלך, כך שבאמת תמצא משהו מגניב ובולט.

רעיונות עיצוביים – האירו את הקיר ביעילות

תאורת קיר רעיונות עיצוב פרקט ספת סלון

תמיד רצית להאיר את הקירות שלך באופן מלא? עכשיו זה כמעט אפשרי עם נורת הלד הזו! יש לו ספק כוח משולב וניתן לבנות אותו בתוך קירות ותקרות. הוא מורכב מפס פלדה שניתן לעצב ולמקם במגוון דרכים ותצורות.

רעיון תאורה לקיר ובעץ

תאורת רעיון עיצוב תאורה לקפל גזע עץ

איזו דרך מקורית להאיר חדר! אנחנו מדברים על Peel Wall-Light מבית YOY. הדוגמה הזו לרעיונות העיצוב שלנו מעוצבת בעצם כמו מנורה שמתאימה בצורה מושלמת לפינה ונראית כאילו האור בא מאחורי הטפט הקרוע.

ישנם טונות של רעיונות עיצוב מגניבים שיכולים להיכלל ברשימה זו, והצלחנו לבחור רק כמה. אבל התרשמנו מאוד מהמנורה הפיסולית הזו ואנחנו באמת רוצים להראות לכם אותה. הוא עשוי בעבודת יד מעץ משוחזר וכל פיסה ייחודית ובעלת צורה שונה. הכל מתחיל בחיפוש אחר גזע העץ המושלם.

רעיונות לעיצוב – כריות

כרית אבני רעיון מעצבות עיצוב נוחות בעיצוב

אלה בהחלט לא הכריות היומיומיות שלך, ובכן כי הן מעוצבות כמו סלעים ולמעשה נראות די מציאותיות. האם תרצה לנסות את “אבני החיים”? מלאו את הסלון המודרני שלכם ברעיונות עיצוב ייחודיים אלה ותחוו אותו!

רעיון עיצוב כריות בצורה של לביבות

מתקן נוחות לעיצוב פנקייק לישיבה

כדאי גם להתרפק על ערימת פנקייק לפחות פעם אחת ולחוות כמה נעים זה! עם דוגמה זו של רעיונות העיצוב שלנו אתה יכול למעשה להגשים את המשאלה הזו, כי עכשיו יש אוסף של כריות רצפה שנראות כמו לביבות ענק.

שולחנות אוכל כרעיונות עיצוב

שולחן אוכל נפתח רעיון ריהוט בעיצוב עגול

בדרך כלל אנחנו לא מתרשמים משולחן אוכל פשוט, לא, זה לא הסגנון שלנו! אבל עם רעיונות לעיצוב שולחן אוכל מגניב כמו זה, פשוט לא יכולנו שלא. זהו שולחן הכננת מאת דיוויד פלטשר. הוא עגול בצורתו, שבתורו נשאר עגול לחלוטין גם כשאתה שולף את השולחן כדי להכיל יותר אנשים. איך זה עובד נשאר בגדר תעלומה עבורנו, זה מרשים מאוד!

רעיון לכסאות ליד שולחן האוכל – עיצוב נדנדה

ריהוט חדר אוכל שולחן אוכל כיסאות עיצוב נדנדה עץ לבן

כמה מגניב יהיה שיש שולחן אוכל וכמה כסאות שמתאימים לנענע? דאפי לונדון פיתח את העיצוב הזה והוא כינה אותו “שולחן הנדנדה”. יצירה זו של רעיונות העיצוב שלנו מעוגלת באהיל תלויה באמצע ושמונה כסאות תלויים.

רעיונות לעיצוב ישיבה

ספסל רעיון רב תכליתי רצועות עץ לעיצוב רהיטים

אם אתם מחפשים רעיונות עיצוב רב תכליתיים, זה בהחלט יעניין אתכם. ולמרות שזהו רק אב טיפוס, ספסל הקפה של קרולינה טילקה ייראה נהדר בחדרים גדולים. רהיט זה הוא פשוט, אלגנטי ופונקציונלי, הוא גמיש ביותר ויכול לשנות את תפקודו תוך זמן קצר מאוד בהתאם לצרכי הלקוחות. הוא יכול לשמש כספסל, סט כסאות נפרדים עם שולחנות קצה, או כשולחן.

עיצוב ספסל ציבורי

ספסל רעיון תאורה ציבורית עיצוב מקורי

כמה מגניב מושג הישיבה בחוץ הבא של רעיונות עיצוב! הם נראים כמו רצועות מלט שהתקלפו מהרצפה והפכו לספסלים. עיצוב מסוגנן ומודרני מאוד, העיצוב בהחלט בולט במקוריותו.

רעיונות עיצוב למחזיקי מפתח

מחזיק מפתחות עיצוב משושה רעיון מקורי

כפי שהזכרנו קודם, ישנם רעיונות עיצוב מהממים ומגניבים מסביבנו בכל מיני צורות וצורות. מתלה המפתחות הזה הוא דוגמה מושלמת לכך. זה הופך משהו כל כך פשוט למשהו כל כך מעניין. מחזיק המפתחות וטבעת המפתחות התואמים עוצבו על ידי לוז קבררה ומלוריה פנגילינן, ונעשו בהשראת שנות החמישים, ליתר דיוק מהמילים הפופולריות: “מותק, אני בבית”.

רעיונות עיצוב לריהוט אמבטיה

עיצוב חדר אמבטיה רעיון כיור קונסולת חלזון

אם אתה מחפש כיור כי הוא יותר מסתם פונקציונאלי, אתה בוודאי יאהב את עיצוב כיור החלזון הזה? זה בהחלט מגניב, אבל זה בעצם גם פשוט ורבגוני מספיק כדי שיתאים בצורה מושלמת לרוב החללים המודרניים והעכשוויים.

ריהוט אמבטיה קישוט רעיונות עיצוב מחצלת רצפה אזוב

דמיינו את הסיטואציה הבאה: אתם יוצאים מהמקלחת או מהאמבטיה ועולים על אזוב ירוק ויפה. זה יהיה כמו נווה מדבר טרי בחדר האמבטיה שלך. שטיח אמבטיה זה כאחד מרעיונות העיצוב שלנו מורכב משלושה סוגים של אזוב המשגשג בתנאים לחים, מה שהופך אותו לאידיאלי עבור כל חדר אמבטיה. מה עדיין מדהים: הטחב סופג את המים שמטפטפים מכפות הרגליים שלך.

אמבטיה ערסל רעיונות עיצוב בטון פחמן

אמבט זה ייחודי גם ברשימת רעיונות העיצוב שלנו! אתה לא יכול להוריד ממך את העיניים, נכון? העיצוב כל כך מגניב! אתה שואל למה לא שמעת על זה קודם, כן? האמבטיה התלויה עשויה סיבי פחמן ובעלת צורה סופר אלגנטית. הוא מבודד בקצף ותלוי בחופשיות מעל הרצפה.

אמבטיה עיצוב אבן רעיון טבע חומר אמבטיה

וכאשר אנו מדברים על אמבטיות, איננו יכולים לדלג גם על העיצוב הייחודי הזה. זה נראה כאילו הוא חצוב בחתיכת אבן ענקית. זו אכן אמבטיה עם אישיות, ובשל העיצוב שלה, אין סיכוי שהיא לא תהפוך לוכדת עיניים בכל חדר אמבטיה..

מדפים כרעיונות עיצוב

רעיונות לעיצוב מדפים שרף אורות קיר שקוע

המדפים האלה אמנם לא בדיוק מהפכניים, אך הייתה לנו סיבה טובה לכלול אותם ברשימת רעיונות העיצוב המקסימים שלנו כאן. עשינו זאת בגלל יכולתם להיראות כל כך טבעית ויפה כמעט בכל חדר. הם חלק מיחידת הקיר המורכבת הזו עם כל מיני תאים ופתחים, עם צורות וגדלים שונים, והם מצוינים להצגת חפצים שונים עליה..

תאמין או לא, אתה יכול אפילו ליצור רעיונות עיצוב בעצמך בצורה של מדפים מהסוג השני. הדבר החשוב הוא למצוא בדיוק את פיסת העץ הנכונה. אם אתה חובב DIY, זהו פרויקט שתוכל לנסות!

רעיונות עיצוב – מוזרויות למטבח

אביזר פרקטי מעמד לכיור מטבח מעץ

כל מטבח זקוק למגוון אביזרים, מה שמעניק לעיתים לחדר אופי וגורם לו להיראות מיוחד. אנו מדברים על דברים קטנים כמו מתלה הייבוש ורעיונות עיצוב ייחודיים אחרים. דקים ואלגנטיים, הם מכסים חלק מהשיש.

רעיונות לעיצוב כיור מטבח קרש חיתוך מסתובב

הכיור הוא חובה בכל מטבח וכך גם חלק מהאביזרים הנלווים אליו בדרך כלל. עם זאת, הכיור חייב להיות מעוצב באופן מעשי שהשימוש באביזר זה יהפוך לסופר קל ומהנה. אנחנו מדברים על כיור מסתובב עם קרש חיתוך ומסננת. זו יכולה להיות הדוגמה האהובה עליך על רעיונות עיצוב, נכון?

חלונות כרעיונות עיצוב

עיצוב חלון עגול חדר שינה ציר מיטה פתוחה

מה שאנשים אומרים על חלונות, כולם בכל זאת נראים אותו דבר, נכון? לא בדיוק. למעשה, יש הרבה יותר רעיונות לעיצוב חלון ייחודיים ומעניינים ממה שאתה חושב. קח למשל את זה. זהו חלון עגול בעל מראה ממש מקורי.

רעיונות עיצוב חלון אנכי קיר לבן צר הבית

או מה דעתך על החלון הארוך והדק הזה, כמו דוגמה זו לרעיונות העיצוב שלנו? זה מראה לך גישה פרקטית מאוד, כי החלון הצר הזה יכול לעשות הבדל גדול בחדר חשוך על ידי הכנסת מעט אור לאווירה..

רעיונות לעיצוב חלונות צורת מדף שולחן אוכל מעץ

בדרך כלל מבחינים ברעיונות עיצוב חלונות מהרצפה עד התקרה על פי הנוף שהם מציעים לנו, ולא הביצוע בפועל. במקרה זה הדברים שונים, וזו עובדה נחרצת שלחלון יש את צורת ה- A הייחודית שהופכת אותו לייחודי כל כך.

חדר שינה רעיונות עיצוב חלון נוף קדמי למיטת ים

וכשאנחנו מדברים על נופים מדהימים, מה אתה אומר על נופים מדהימים ומענגים של האוקיינוס ​​מחדר השינה שלך? הכל הודות לעיצוב המינימליסטי והמגניב של החלונות הללו.

רעיונות עיצוב – מדרגות

עיצוב מדרגות שקופיות מדרגות עץ

יש כל כך הרבה רעיונות עוצרי נשימה ומדהימים לעיצוב מדרגות בחוץ, כך שלא קל לבחור נכון. ובכל זאת אנו מוצאים את הדבר הזה מאוד מיוחד כי הוא נראה ממש מעניין. זהו לא רק חדר מדרגות, אלא גם כוננית. אתה יכול לשבת על המדרגות ולקרוא ספר ויש אפילו שקופית מובנית שעושה הרבה יותר כיף.

עיצוב רעיונות מדרגות חצץ עץ לבן

עכשיו תסתכל על המדרגות האלה! כאן דווקא האורות השקועים הם שהופכים את הדוגמה הזו לרעיונות העיצוב שלנו למעניינים כל כך. בנוסף חלוקי הנחל הקטנים הלבנים יוצרים אווירת זן ומעגלים את האווירה האופנתית.

עיצוב רעיונות למדרגות לולייניות בר מסעדה עם אפקט עץ

אני לא יודע … האם קל להכין גרם מדרגות לולייני כזה? בוודאי שלא! בגלל צורתם הבולטת כבר או בגלל הלחץ המוגבר, זה אמור להיות קשה מהרגיל. אבל דבר אחד בטוח: גרם המדרגות הלולייני הזה הוא אחד המגניבים והחינניים שראינו.

רעיונות לעיצוב אדריכלות

פינות ישיבה רעיונות לעיצוב עץ מסביב לפינת קריאה

זוהי קטגוריה גדולה, כך שאנו מציגים רק מבחר קטן של רעיונות עיצוב. אנחנו חושבים שהם מגניבים וייחודיים, כמו בית הניסוי הזה שנקרא “גלגל אותו”. יש לו מבנה גלילי עם שלושה חלקים שונים למשימות פונקציונאליות שונות. הוא מכיל מיטה ושולחן, חדר כושר ומטבח עם כיור.

בניין רעיונות עיצוב מרפסת בריכת מרפסת אדריכלות מודרנית

אתה כנראה כבר מכיר את הבניין הזה. המלון ממוקם במומבאי, הודו, בכל קומה בודדת יש מרפסת גדולה עם בריכה נהדרת. הדירות הן ללא ספק מגורי יוקרה.

עיצוב בית מודרני בטון אפור טורקיז זכוכית רעיון גג בריכה

בית המגורים העצמי מסתיר משהו מיוחד מאוד: בריכה עם רצפת זכוכית על הגג התומך בעצמו. המשמעות היא שהבריכה שקופה וגם משמשת כשמיכה ייחודית לחלל שמתחת. הנוף מהבריכה יפהפה, עוד פלוס גדול.

עיצוב בית מוסך פנימי קיר אוכל זכוכית

גם בית עם מוסך בסלון די מגניב. למעשה, זה לא בדיוק מוסך, אלא גלריית מכוניות עם קירות זכוכית, שבמקרה זה משולבת באזור המגורים.

בית אדריכלות תת קרקעית הר הוביט רעיונות עיצוב

הסיבה העיקרית שהוספנו את בית הקיץ הזה לרשימת רעיונות העיצוב שלנו היא בגלל הגג הירוק. זה מאפשר לבית להיעלם בצורה חלקה אל הנוף. זוהי דרך מצוינת להיות אחד עם הטבע, גם אתה תמצא אותו?

עיצוב בית מודרני עצים פנים קיר זכוכית רעיון לבן

להלן דוגמה נוספת מרעיונות העיצוב שלנו לאופן הכנסת הטבע לחלל הפנים. ישנם מספר עצים במעון זה שאפשר להתפעל מהם דרך קיר זכוכית. הרעיון ממש מבריק. רעיון זה מאפשר לבעלים להיות בטבע מבלי לצאת מהבית.

רעיונות עיצוב – חזיתות

עיצוב חזית הבית עיצוב קירות פרחים אנכיים עץ

לבניינים מסוימים אפילו אין צורך להיכנס כדי לוודא שיש להם עיצוב פנים מגניב. הבית הזה כחלק מרעיונות העיצוב שלנו הוא דוגמה טובה לכך. יש לה חזית נהדרת באמת עם אדניות מובנות. החזית ממש נראית כמו קיר גינה, עם הרבה פרחים צבעוניים וצמחים ירוקים.

חזית גדר גביון גדר אבני קיר תיל רעיונות לבית

אתה יודע כמה אנשים יוצרים קירות גביון משלהם בחוץ. ובכן, במקרה זה כאן, עיצוב דומה שימש לחזית הבית. זה באמת רעיון מיוחד, אבל זה נראה סופר מעניין.

רעיונות לעיצוב – מרתף יין

רעיונות לעיצוב מרתף יין בקבוקי יין מדף לולייני

זה לא משנה אם אתה אוהב לשתות יין או, כאדיין יין, לאסוף סוגים שונים של יין במרתף יין. כך או כך, מרתף יין יכול להיות שימושי מאוד, במיוחד אם המראה שלו מגניב כמו זה. מרתף היין הספיראלי הזה מרעיונות העיצוב שלנו מוערם יפה ומאורגן עם בקבוקי יין. כאן תוכלו למצוא בקלות את סוג היין הדרוש לכם.

רעיון מדף מרתף יין אחסון בקבוקים חורים לבנים

מרתפי יין אחרים פחות קומפקטיים וקצת יותר מושכים את העין. קח לדוגמא את הטיוטה הזו של רעיונות העיצוב. ממש פשוט ומשולב של מרתף יין מודרני בבית עכשווי.

רעיונות עיצוב – תקרות וקירות

עיצוב רעיונות למסעדה שולחנות רצועות עץ

אתה יכול לראות את העיצוב האדריכלי הזה של קורווין כריסטיאן בבוקרשט בסטודיו הרמס, מועדון ומסעדה. להקות שונות מופיעות שם באופן קבוע ומשעשעות את הלקוחות במוזיקה שלהן. האקוסטיקה של החדר מצוינת.

רעיונות לעיצוב בית קפה שולחן מדרגות שוקולד נמס

יש בית קפה באופולה שבפולין עם קירות שוקולד. ובכן, זה בעצם רק תכסיס עיצובי. ובכל זאת, העיצוב טעים. נראה ששוקולד מריר נוטף מהקירות ומכסה גם חלק מהתקרה.

רעיונות עיצוב – משרדים ומשרדים מרכזיים

גוגל בניין שקופיות כיף מזנון רעיונות לעיצוב מתכת zuerich

פשוט יהיה בלתי אפשרי לדבר על משרדים ארגוניים מדהימים ברחבי העולם מבלי להזכיר את מטה גוגל עם רעיונות העיצוב שלהם. אז זהו משרד גוגל בציריך. כצפוי, זהו חדר מעוצב במשחק. יש מגלשה שהעובדים “מפילים” לפינת האוכל.

רעיונות לעיצוב שולחן כתיבה לבן מבנה משרדים מבריק

המשרד בניו יורק שתוכנן על ידי קבוצת ברבריאן כולל שולחן כתיבה מצופה שרף ש”קם ונופל “. הוא מוקף עצים, יש לו פינות ומסדרונות והיצירה כולה יוצרת מבנה רציף.

רעיונות עיצוב – דלתות

דלת כניסה רעיונות עיצוב ציר מדרגות הזזה מדרגות בטון

כל רעיונות העיצוב שתיארנו עד כה מרשימים בצורה כזו או אחרת, אך מה שאנשים עשויים להבחין בהם כשנכנסים לחדר מותיר את הרושם החשוב ביותר. וכמובן שזו תהיה דלת הכניסה. זה, למשל, כולל עיצוב מסתובב וזה עובד בצורה מושלמת.

דלת כניסה בית עיצוב רעיון עץ מודרני

דלתות כניסה אחרות קוסמות לנו בגודלן ובמידותיהן. קח כדוגמא את הדלת המאסיבית. זה בהחלט נותן אמירה, גם אם מדובר למעשה בבנייה פשוטה מאוד.

מה אולי תוכל לעשות כדי להפוך דלת מוסך למעניינת יותר? ובכן, אתה יכול לעצב מערכת פתיחה חדשה לגמרי שתעבוד בצורה מושלמת עם העיצוב החדש. התוצאה תהיה דלת המוסך המדהימה הזו.

אם מסילות המתכת האלה לא היו שם, אף אחד לא היה מאמין לזה, אבל זה בעצם משמש כדלת. למרות שהיא לא האפשרות הטובה ביותר כדלת כניסה, היא בהחלט אחת מדלתות ההזזה המעניינות ביותר שמצאנו אי פעם ולכן ראויה למקום ברשימת רעיונות העיצוב שלנו..

רצועות שער מוסך עיצוב עץ דלת חדר