גידול זקן מלא יכול להיות אתגר של ממש לפעמים. זה כולל לא רק את תהליך הגידול, אלא גם טיפול נאות בזקן. אז סוג זה של זקן דורש התמסרות רצינית. ברוב המקרים, שיער הפנים מורכב משפם וזיפים שגדלים יחד על הלחיים ומכסים את הצוואר. עם זאת, סגנון זקן זה מתאים כמעט לכל צורת פנים.

גידול זקן מלא יתרון

משלבים בצורה מסוגננת בגדים מזדמנים וזקן

לאחר שהחלטת על זה, תוכל לגדל זקן מלא על ידי התאמתו לכל אורך, עיצובו לצורות שונות ושינוי צפיפותו. סגנון זה גורם לך להיראות גבריות וחביבות יותר עבור חלק מהנשים, מה שיכול גם להגביר את ההערכה העצמית שלך בו זמנית. אם אתה רוצה להיות בחור מטופח ומזוקן, אתה יכול ללכת עם הנכון טיפול בזקן משוורצברט להשיג את האפקט הרצוי אפילו ביתר קלות.

חוטב עצים בסגנון חוטב עצים עם חולצה משובצת ומגפי ג'ינס

בחירת מוצרי טיפוח איכותיים היא שלב חשוב בכל התהליך. א סט לטיפול בזקן משוויץ תהיה התחלה טובה לזקן המלא בעתיד שלך, למשל. על פי כמה מחקרים, שיער פנים אפילו יכול להועיל לבריאות. לדוגמה, מחקר אוסטרלי מצא כי פנים זכריות מוגנות מפני 90 עד 95 אחוזים מקרני האולטרה סגול המזיקות של השמש, העלולות לגרום לסרטן העור..

טבח צעיר מגדל זקן מול המסעדה

שיער פנים יכול להועיל גם לגברים הסובלים מאסתמה, שכן האבק נדבק לזקן קודם ולא לדרכי הנשימה שלהם. יתר על כן, זקן מלא שומר על כמויות לחות גדולות יותר, מה שהופך אותו לבעל ברית נגד רוח קרה וכוויות שמש. גילוח פחות תכוף קשור גם להפחתת הסיכון לצמיחת שיער וכתוצאה מכך לזיהומים חיידקיים. אז הנה כמה צעדים פשוטים שתוכלו לבצע אם אתם רוצים לגדל זקן מלא.

עצות מעשיות

גבר זקן מלא חייכן עם חולצת פולו וג'ינס

קודם כל, קח כמה שבועות לשעווה. ההמתנה ללוק הגברי הזה בהחלט תהיה שווה את זה. עם זאת, בעל זקן מלא לא אומר להיראות כמו חסר בית. מסיבה זו, שמור על השיער על עורף והלחיים בצורה עם גילוח רגיל. עם זאת, אל תתגלח בצורה חלקה מדי, כיוון שההבדל בין השיער על הצוואר שלך והצמחייה הגוברת על הפנים שלך יופיע באופן לא מסונכרן..

טיפוח זקן לגברים עם גוזם זקן או גוזם זקן

לאחר מספר שבועות של צמיחה, הזקן שלך כנראה ייראה די לא מסודר. ה טיפוח הגוף של האדם קשורה גם לגוזם זקן במקרים כאלה. עדיף להשתמש בזה ברמה 3 או 4 כדי לקצץ את האורך כראוי ולהסיר כל שיער בולט. לאחר שהזקן שלך מלא, תוכל לעצב אותו באמצעות הגדרת המסרק הארוכה יותר למראה שלך. זה נותן לך שליטה מלאה ואמינה על הגדרות האורך. עם זאת, אם אתה רוצה מעבר חלק ונוח, עליך לשנות את ההגדרה ולעשות את הגילוח בהדרגה מהלחיים עד לסנטר שלך..

גבר מזוקן עם פירסינג נשען על הקיר

ראשית, גזרו את שיער הפנים כך שתסירו עודפי שיער מהלחיים והצוואר, כמו גם אזורים כמו זה שמתחת לפה. בדרך זו תוכל להשיג צורה מודגשת. לדוגמה, השתמש בסכין גילוח עם תנועות מעגליות עדינות על הלחיים והצוואר. באזורים קטנים וצרים יותר, ניתן לעבוד עם גוזם עדין תחילה ולאחר מכן להסיר את השאר בעזרת סכין גילוח.

היפסטר עם זקן מלא צומח בחוץ לטיול

אם אתה באמת רוצה להיראות במיטבך, אז אתה צריך כמה אביזרים. החזיקי קוצץ שיער בחדר האמבטיה שלך, כולל גוזמי זקן וגיזום דיוק, סכין גילוח, כמו גם סכין גילוח. בחלק מהמכשירים יש תכונות שונות המאפשרות לך לבצע יותר מפעילות אחת עם אותו מכשיר.

גבר למראה מודרני עם זקן ומשקפיים במכונית

לבשו את הזקן והשפם שלכם בגאווה. נסה לא לגעת בו או למשוך אותו חזק מדי כדי לא ללכלך אותו או להיות שמנוני. חתכו את השיער סביב השפתיים ונסו לאכול ולשתות מבלי ללכלך את הזקן.