חזית מודרנית משקפת-סביבה-מודרנית-גג שטוח

חזיתות מראות תמיד עושות רושם מיוחד. מצד אחד, הם משמשים הסוואה לבניין למטה, כשהם משקפים את הסביבה והופכים לחלק ממנה. מצד שני, הם משמשים לוכד עיניים לכל מי שחולף על פניהם. במאמר זה, אנו הולכים להציג כמה עיצובים מרשימים של בניינים שיש בהם חזית מודרנית עם השתקפות.

חזית מודרנית המשקפת את הסביבה

חזית מודרנית עם שיקוף גגות בניין-בניין-חצץ-תאורת עץ

בניינים עם חזיתות מראה משקפים את הנוף שמסביב ולעתים אף קשה לראותם. הם תמיד נראים אחרת, בהתאם למזג האוויר, העונה הנוכחית והחפצים הסמוכים. לדוגמה, החזית הופכת לבנה בחורף, המשקפת את השלג. לעומת זאת, כאשר יורד גשם או סערה הוא הופך לאפור וכאשר מזג האוויר נעים השמש וכל העננים משתקפים בצורותיהם המעניינות..

חזית מודרנית עם השתקפויות למבנים שונים

מראה חזית מודרנית-מרכז מבקרים-אוסטרליה-פארק-משקף

בדרך כלל נבחרת חזית מודרנית עם אפקט מראה לבתים, מוזיאונים ומבנים אחרים הנמצאים אי שם בטבע. באופן זה ניתן לשקף נופים יפים כגון יערות, הרים ואגמים והבניין נראה כחלק בלתי נפרד ממנו.

חזיתות מראות בפארק

חזית מודרנית מראה-חיפוי-הסוואה-אדריכלות

חזית מודרנית עם השתקפות מושלמת לבניינים בפארקים בהם יש הרבה ירק. כולם יכולים להסכים שלבטון אין מקום במרחבים הירוקים. עם חזית מראה, הסביבה הירוקה לא נהרסת והטבע יכול לפרוש את מלוא השפעתו.

חזית מודרנית עם השתקפות בארכיטקטורה העירונית

חזית מודרנית מלוטשת-נירוסטה-מראה-מוזיאון-בניין דו צדדי

חזיתות מראות משמשות יותר ויותר בארכיטקטורה המודרנית. הם נראים יפים על בניינים בעלי צורות מעניינות וקווים נקיים. בניינים בערים עם חיפוי חזית מזכוכית מראה אינם משקפים נופים יפים, אך תאורת הרחוב הפשוטה ופנסי המכוניות יוצרים אפקטים של תאורה יפה על החזית..

חזיתות עם השתקפויות הן תכונה של הסגנון המודרני

מודרני-חזית-שיקוף-מוסם-אמנות מודרנית-קליבלנד-אוהיו

המעצבים במוזיאון לאמנות מודרנית בקליבלנד, אוהיו בחרו בחזית מראות העולה בקנה אחד עם צורת הבניין. ישנן מספר אפשרויות שיקוף לחזית מודרנית כזו, אותן נציג להלן.

חומרים לחזיתות מראה: נירוסטה מלוטשת

עיצוב מודרני-חזית-שיקוף-מלוטש-נירוסטה-מראה-אפקט-מקופל-עיצוב

אפקט מראה שונה מושג עם חומרים שונים. גרסה בה ניתן לווסת את עוצמת ההשתקפות היא השימוש בנירוסטה מלוטשת. במקרה זה, ההשפעה תלויה במידת הליטוש – ככל שהמשטח מלוטש יותר כך ההשתקפות ברורה יותר.

חומרים לחזיתות מראה: זכוכית מראה וסרט מראה

חזית מודרנית-משקפת-חזית-חיפוי-מוזיאון-ניו זילנד

אפקט המראה החזק ביותר מושג עם זכוכית מראה אמיתית. אתה יכול לראות מבחוץ מחלונות וקירות עם השתקפויות כאלה, אבל להיפך, הנוף חסום. תכונה זו של החומר חשובה מאוד, במיוחד לבנייה למגורים. השפעה דומה מושגת עם רדיד המראה, לפיו הנייר עדיין הפיך.

חומרים לחזיתות מראה: לוחות מורכבים מאלומיניום

מודרני-חזית-בית-אלומיניום-מרוכבים-לוחות-מטושטשת-אפקט מראה

כאשר בונים בית, בעלי בתים רבים מעדיפים את אפקט המראה המטושטש לחזיתם. למרות שהוא אינו מציע נוף כלפי חוץ, הוא מספק מראה יפה לבתים עם גג שטוח בסגנון מודרני. ההשתקפות המטושטשת מושגת באמצעות לוחות מורכבים מאלומיניום, המושלמים לעיצוב חזיתות.

החזית המודרנית עם השתקפויות – מסוכנת לציפורים

מודרני-חזית-שיקוף-בית-גג שטוח-אלומיניום-חיפוי חזית-אנגליה

חזיתות המראה מסוכנות לציפורים המעופפות, שאינן יכולות להבחין בין השמיים לבין השתקפותם. זו הסיבה ששומרי ציפורים רבים מתנגדים לחזיתות המראות. עם זאת, ניתן לפתור את הבעיה על ידי האדריכלים בעזרת רשתות הגנה או ציפויי UV מיוחדים כך ששני הצדדים יהיו מרוצים.

חזית מזכוכית מראה לפרויקטים עירוניים

מודרני-חזית-השתקפות-כוסות-בניין-גג-גינה-מוזיאון-הולנד-פרויקט

פרויקטים רבים לבניינים מודרניים חדשים בערים גדולות מתוכננים עם חזית מראה. דוגמה אחת היא פרויקט ההרחבה במוזיאון בויג’מן ואן ביינינגן ברוטרדם. העיצוב מיועד למחסן גדול בצורת קערה עם גינת גג וחיפוי חזית מזכוכית מראה, שאמורה לשקף את הסביבה.

צור אשליה אופטית עם חזית עם מראות

מודרני-חזית-עץ-צריף-מראה-זכוכית-לוחות-חזקה-מראה-אפקט

מיצב זה של אמן אמריקאי נועד ליצור אשליה אופטית. עיצוב החזית מפוספס, עם חיפויי עץ ומראות. לדלת ולחלונות יש גם משטח שיקוף לחלוטין המשקף את הסביבה.

הבית השקוף במדבר

מודרני-חזית-עץ-השתקפות-צריף-מדבר קליפורניה

המתקן ממוקם במדבר קליפורניה והאפקט הכללי יוצר אשליה של בית שקוף. בנוסף מותקנות נורות לד בחלונות ובדלת, המוארות בצבעים שונים בחושך.

צריף עם חזית מראה הופך לחלק מהנוף

מודרני-חזית-צריף-פארק-מראה-אפקט-שמיים-משקפים-טבע-סביבה

שני סטודנטים מסקוטלנד יצרו עיצוב לבקתה קטנה באמצע פארק לאומי. בחזית המראה שלה, הצריף מתמזג עם הטבע והופך לחלק מהנוף הטבעי היפה.

חזית דמוית זיקית עשויה נירוסטה מלוטשת

מודרני-חזית-שיקוף-צריף-סקוטלנד-פארק-נוף יפה

אפקט המראה מושג עם נירוסטה מלוטשת. הרעיון של הצריף הוא נקודת תצפית שבה המבקרים יכולים לשבת על ספסלי עץ בפארק ולהביט בטבע בשלום.

חזית מודרנית להרחבה

מודרני-חזית-משקפת-חזית-חיפוי-משרד-הרחבה-סביבה-משקפת

חזיתות מודרניות עם השתקפויות הן החלטה טובה לתוספות למבנים שונים. לדוגמה, משרד נוטריון זה בבלגיה בחר בחיפוי חזית כזה להארכת משרדו.

חזית מודרנית עם השתקפות עצים ולבנים

מודרני-חזית-הרחבה-משרד-בלגיה-שיקוף-קלינקר-אבנים-עצים

במקום להשתמש באותם חומרים לחזית הרחבה, בחרו האדריכלים במשטח רפלקטיבי המשקף את לבני הקלינק האדומות של הבניין הראשי ואת העצים הסמוכים. בדרך זו, העיצוב המקורי מתווסף במקום שינוי.

בית מיוחד עם סלון בלתי נראה

מודרני-חזית-קלינקר-לבנים-פודיום-השתקפות-אשליה אופטית-קומה עליונה-שלוחה

בית יוצא דופן זה עם חיפוי לבנים קלינקר ממוקם בפולין. מכיוון שלנכס יש גינה גדולה, האדריכלים תכננו קומה עליונה שלוחה הממוקמת מעל לגן. בקומה הראשונה של הבית ייבנה סלון עם חזית עשויה מראות.

חזית מודרנית עם השתקפות כחלק מהגינה

מודרני-חזית-שיקוף-גן-הסוואה-בית-קלינקר-חזית-פולן

מכיוון שלחזית המראה של הסלון יש אפקט מראה מושלם, הגינה למעשה מורחבת ויזואלית. זה יוצר קשר הדוק בין הפנים לחוץ.

חזית קלינקר שיקוף

מודרני-חזית-שיקוף-בניין-בית ספר יסודי-חרסינה-תבנית

חזית מראות מודרנית זו תוכננה במיוחד לבית ספר יסודי בסין כדי לשקף את הסביבה ולהסוות את הבניין. לבני קלינקר מראות יוצרות חזית מעניינת בעלת אפקט מראה רך ומטושטש. המשטח עוקב אחר תנועות הילדים והופך לחלק ממשחקיהם.

הודעה