עיצוב בית ספירלה על ידי Subarquitectura

הבית הזה, כביכול, יהפוך אותך למעגל. זֶה  360 House of Subarquitectura הוא מונולית מודרני ב מדריד, ספרד. זה נקרא בית 360 בגלל צורתו. החצר הפנימית, שתוכננה על ידי האדריכל הספרדי Subarquitectura, בהחלט נראית יוצאת דופן. אתה יכול לראות את הארכיטקטורה הספירלית המעוצבת להפליא מסתובבת. לא, זו לא אשליה אופטית, זה בעצם איך שזה נראה. זה כל כך נפלא ועם זאת כל כך טבעי, לא? אפשר לתהות איך משהו יכול להיות כל כך פשוט וכל כך יוצא דופן בו זמנית. עכשיו הבית הזה הוא לא רק יוצא דופן וייחודי. זהו ייצוג של הפשטות של גאון אמיתי.

מבנה ספיראלי

בנייה ספירלית מהבית

הסידור הליניארי מתחיל במפלס העליון ואז מסתיים באופן מפתיע במפלס התחתון המשקיף על הבריכה. בדוק את התמונות כדי לקבל מושג על העיצוב האדריכלי המרתק הזה. אתה יכול לראות שהבית הוא שילוב של סגנונות עתידניים ומודרניים. החלונות על הקיר החיצוני כך שהחדרים מפנקים מהשמש הטבעית. הבית מוקף בגינה מקסימה. זה מושלם לתה אחר הצהריים או סתם לקרוא ספר לאור היום. החזית השחורה מנוגדת להפליא להפנים הלבנים היפים.

חזית כהה מגנטית

בית 360 - עיצוב חדשני

בית זה אינו רק יצירת אמנות; הוא מותרות אפקטיביות. אתה יכול לראות כל פרט של 360 בתים מעוצב להפליא ומתיישב בצורה מושלמת עם העיצוב והסגנון של הפנים. הבית מרוהט עם מודרני, מסוגנן ומאוד אופנתי.

עיצוב בית ספירלה על ידי Subarquitectura

עיצוב בית ספירלה על ידי Subarquitectura

אדריכלות מעגלית - מבט לאחור

בית 360 לפי תוכנית Subarquitectura