גג ירוק קירוי מטבח חיצוני

גג ירוק חי מציע הרבה יותר מסתם מפלט נחמד באמצע העיר. זה יכול להוריד את עלות החימום והקירור של הבית, להפחית את נגר מי הגשמים ואפילו לסייע בהפחתת הזיהום. הגג הירוק בנוי בכמה שכבות. מערכת גג ירוקה מורכבת בדרך כלל משכבה דוחה מים, מחסום שורשים, מערכת ניקוז ושכבת אדמה עם צמחים. גגות ירוקים מחזירים לתושבי העיר פיסת טבע ומציעים לציפורים ולחרקים פרנסה חדשה. מבט על 8 הגגות הירוקים הבאים וגני הגג הבאים יכול לעורר אותך לעשות ירק גג בעצמך.

גגות ירוקים כחלק מבנייה בת קיימא

ספסל מרפסת גג ירוק מודרני

העיצוב של פלדמן אדריכלות לבית המודרני לסביבה זו עלה על כל הציפיות של בעל הבית. אחד השיאים המרשימים ביותר הוא הגג הירוק עם מרפסת. בשרניים, צמחי אלוורה וקלנצ’ו ויויאן מרגישים בנוח מאוד במיקום שטוף שמש זה.

לבית מספר פתרונות אקולוגיים בני קיימא. זה כולל גם תאורה חסכונית באנרגיה, בידוד טוב, חומרים למחזור ומערכות סולאריות.

גג ירוק מיני sedum מרפסת ספסל גישה לחדר שינה

מרפסת גג וגג ירוק במערב הוליווד

גג ירוק מיני sedum ציפור לחסום בריכה צרה

בית מודרני בן שתי קומות אחד שתוכנן על ידי AUX Architecture וממוקם בלוס אנג’לס, קליפורניה. על מנת לחסוך מקום ובמקביל ליצור פינת ישיבה בחוץ נעימה, בנו האדריכלים מרפסת על גג חלק תחתון של הבניין. מרפסת הגג משמשת גם כמרפסת, מכיוון שניתן לגשת אליה ישירות מחדר השינה.

גגות ירוקים מיני Sedum עמידות לבצורת

בית צמוד קרקע גג בריכת מדרגות מדרגות הזזה

ריצוף מרפסת גג אריחי רצפה אנתרסיטים אורות שקועים

גינה טבעית שכמעט ואינה דורשת תחזוקה

גגות ירוקים בית עירוני גינה טבעית ללא תחזוקה

לצורך שיפוץ בית משפחתו בסן פרנסיסקו ביצע המעצב פיטר ליאנג שיפוץ נוף דו-חלקי. בעזרת אדריכל הנוף אנדראה קוקרן, הוא עיצב מחדש את החצר האחורית והרכיב גג ירוק כדי להשתמש באפקט הבידוד של גג ירוק. במקום צמחי סדום וסוקולנטים, הוא שתל צמחים עשבוניים מקומיים על הגג.

גינה טבעית על הגג בית גג שטוח

הגג השטוח של 53 מ”ר נראה כעת כמו גבעה קטנה. גדילנים סגולים, פרגים קליפורניים, תלתן אחו (תלתן אדום) ושן הארי השתרשו באדמת החומוס הקלילה והעומקה כעשרה סנטימטרים ויוצרים שטיח ירוק..

מוסתר מן העין

רצועות צמחים בגג ירוק ניקוז מי גשמים מרפסת שמש

הצוות מ”ארכיטקטורת DUBBELDAM + עיצוב “הפך את הבית הוויקטוריאני הזה בטורונטו לגדול ויעיל יותר בחשמל. מושגים בר קיימא והתייעלות אנרגטית מילאו תפקיד חשוב מאוד בשיפוץ. החברה הפחיתה את הצורך במיזוג אוויר ותאורה מלאכותית באמצעות דלתות וחלונות מעוצבים שמכניסים אור טבעי ורוחות רעננות.

מרפסת גג חצר קדמית רחוב גדר עץ

דלתות הזזה מזכוכית מהרצפה עד התקרה מובילות למרפסת גג שטופת שמש, המוגנת לחלוטין מפני עיניים סקרניות. הגג הירוק סופג את מי הגשמים ומבטיח קירור טבעי של החדרים. זהו נווה מדבר קטן ורגוע עם צמחים הפורחים בתקופות שונות של השנה.

גגות ירוקים כאזורי פיצוי – בית באזור התעשייה בברוקלין

גינון על הגג מיטות מוגבהות עגבניות עשבי נוי

האדריכל פיליפ באומן יצר בית למשפחתו באתר של חניון לשעבר בלב דרום ברוקלין. הצמחים הירוקים בגינת הגג מנוגדים לרקע האפור שמציע אזור התעשייה המשתנה במהירות.

גג ירוק דשא נוי שיחי מרפסת עץ

תערובת של עשבי בר מקומיים, פרחים, צמחי פירות וירקות צומחת על הגג הירוק של הבניין. תושבי הבית מתלהבים מהרעיון של גינת מטבח משלהם בעיר והם אוהבים לבלות את זמנם הפנוי בגינון ביחד..

צלייה בחצר האחורית פסי דשא רצועות גרניט דלתות הזזה

חיפוי עץ חזית רשת מתכת מדורגת

גגות ירוקים וגינון עירוני

גג שטוח מיטה מוגבהת ירקות עיר עשבי תיבול

להלן דוגמה נוספת לגידול פרחים וירקות על הגג. ישנן מיטות מוגבהות נמוכות מעץ ארז, בהן יכולים התושבים לנהל בגינה בשלווה. מרפסת הגג ממוסגרת על ידי מעקות עשויים רשת אלומיניום ויריעות מתכת גלי שחורות לבטיחות רבה יותר. דשא נוי נטוע לאורך חזית הגג השטוח לשמש מסכי פרטיות.

גן חזית זכוכית מודרני של בית מדורגים

פריסת חדרים פונקציונלית על הגג

מרפסת גג גידול ירקות עגבניות שרי ריהוט מרפסת מעץ

מה תהיה התוצאה אם ​​היית נותן לכמה מעצבים מרחב בלתי מוגבל ליצירתיות ותקציב מוגבל מאוד? עבור אנדרו דנבר וזואי אסטרחן, האפשרויות היו בלתי מוגבלות. החצר האחורית, המוצלת על ידי בתים שכנים, זוכה לשמש קטנה. זה הפך את הגג למקום המושלם לגינת ירק, כמו גם ספסלים ומרפסת למנוחה. גולת הכותרת במרפסת הגג היא אמבט העיסוי, המופעל על ידי מערכת סולארית של 4 קילוואט.

אריחי עץ IPE מודולריים משמשים לעיצוב גינת הגג, מכיוון שהם מאפשרים גישה נוחה לצינורות השקיה. הם משמשים לא רק כריצוף, אלא גם לכיסוי מערבולת ומיטות מוגבהות. בדרך זו הם מאחדים את החלקים השונים של גינת הגג למכלול אחד גדול.

הולך יחף על הדשא

דשא גג ירוק רץ יחף

פרויקט זה כולל שיפוץ מתוחכם של בית עירוני בן שלוש קומות במנהטן ה -19. נווה מדבר ירוק מעוצב על הגג, המקדם את הקשר עם הטבע. לבקשת הלקוח, ניתן לשתול את הגג באדום אדום. זה יוצר מראה פראי ובלתי נגוע והגג הירוק מציע חוויה טבעית הדומה ל”הליכה בשדה “.