בית עם גג משופע חלונות תלויים למעלה לוחות סיבי מלט לבושי חלוקי נחל חזית צד כניסה לילדים

האם אתם מתכננים לבנות חזיתות קלות ומודולריות עם לוחות סיבי מלט בסגנון כפרי ומונוליטי? חיפוי החזית בלוחות מלט סיבים מורכב ממלט, תאית וחומרים מינרליים. שיטת בנייה זו מאפשרת לנו לחיפוי קירות בהירים, לא דליקים וחסיני גשם, ויוצרים חזיתות בעלות מבנים, צבעים וגוונים שונים. הלוחות קלים לשימוש וחדירים. אתה יכול להגדיר חזיתות מאווררות אם תתקין אותן עם מרווח כלשהו בין הקיר האחורי. רק תסתכל על 9 הפרויקטים שבהם השתמשו האדריכלים בחיפוי חזית בלוחות מלט סיבים.

חיפוי חזית מעשי עם לוחות סיב מלט

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן מבני חלונות לחיפוי עץ

בהצעה הראשונה, חזית קבוצת הבתים מורכבת מלוחות המחוררים במסגרות מתכת ומצוידים בחלונות לכה. הסידור האקראי של חיפוי החזית בלוחות סיבי מלט יוצר וריאציות באוריינטציות השונות שלהן.

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן תכנית קומה

תוכנית הקומה של בית מגורים זה לאנשים עם מוגבלות שכלית כוללת מספר חללים משותפים. יש קבלה, חדר אוכל, משרד, חדר מדיה ו -24 דירות חדר אחד. הבניין הראשון כולל שטחים משותפים במרתף וחלק מהדירות בקומות העליונות.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן חיבור חיפוי זכוכית פרופיל

הבלוק השני, המחובר לבניין הראשון בזכוכית פרופילית, כולל שתי מפלסים בלבד וכולל את הדירות הנותרות. שני הבלוקים מופרדים זה מזה באמצעות חלון זכוכית מרכזי בן שתי קומות, כך שהתושבים יוכלו לקבל את פני משפחתם. האדריכלים השתמשו בפנלים מבית Eternit כחומרים לחזיתות ולבידוד החוץ.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט ארכיטקטורה דוגמאות יוצאות דופן רחוב קתדרלה מבט בצד

התבנית האקראית של חיפוי החזית בלוחות סיב מלט מעניקה לבניין זרימה מסוימת. זה משקף את התנועות המגיעות מהרחוב. הגג מגולף גם הוא ב -3 ממדים ומצופה באבץ הדוק במפרקים. נכסים אלה הם חלק מהאדריכלות העכשווית והופכים פרויקטים כאלה ליעילים וקלים ליישום.

חיפוי בית חד משפחתי עם מלט סיבים

חזית-חיפוי-עם-סיב-מלט-לוחות-אדריכלות-דוגמאות יוצאות דופן-חלונות זכוכית עגולים-עלי סתיו-פנימי-חצר-ספסל

הפרויקט ממוקם בשטח רטוב וסוער ונהג בזהירות מיוחדת בבחירת החיפוי החיצוני של הבית. מסיבה זו, לוחות סיב מלט מכסים את מבנה העץ ומגיבים ביעילות למי גשמים. הבית נמצא גם בחצי האי וסטרוויה ופונה לפיורד ממזרח וממערב. האתר בהתאם לכך תלול, לא נחשב בעבר לבנייה והוא ריק ב -20 השנים האחרונות.

חזית-חיפוי-עם-סיב-מלט-לוחות-אדריכלות-דוגמאות יוצאות דופן-חלונות זכוכית עגולים-סניפי אשוח-סיבי עץ

בשל המיקום, הוא רטוב וסוער מאוד, ולכן היה צריך להקפיד במיוחד על העור החיצוני של הבית. החלק התחתון של הבניין עשוי מבטון יצוק מקומי, בעוד החלק העליון הוא מבנה טרומי שעשוי מעץ מלא והעור הפנימי הנראה עשוי אספן..

חיפוי חזית-חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט ארכיטקטורה דוגמאות יוצאות דופן עם כיסאות שולחן אוכל עם חלון עגול פנים עם לוחות מלט סיבים-ארכיטקטורה-דוגמאות יוצאות דופן-חלון עגול-אוכל-שולחן-כסאות-פנים

בין שני החלקים הללו יש חלל המכיל את הכניסה ואת המוסך. זה מתאים גם כסלון קיץ מקורה בחוץ. החלק החיצוני של מבנה העץ מכוסה לחלוטין בחיפוי מלט סיבים.

בית בן קומה אחת עם חיפוי מינימליסטי

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן בניית רצפת עץ מטפחת צמח הזזה חצץ דלת זכוכית

הדוגמה הבאה היא מאוסטרליה והתמונה החיצונית של הבית הזה מערבבת לוחות מלט סיבים עם קוביות בטון, חצץ וצמחייה. החלונות ודלתות העץ מודגשים באמצע המרקם האפור של הקירות. פרויקט הבנייה מחושב היטב ומדגים את הפוטנציאל של בניין בהתאמה אישית המהווה אלטרנטיבה עירונית לנדידה בלתי מבוקרת מהפרברים..

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן בניית רצפת עץ מטפסת

נכס גדול בבעלות משפחתית זוהה כמיקום מתאים. באזור מבוגר יותר עם קהילה חברותית ושירותים מתאימים, המקום היה במרחק הליכה. יש להחזיק בית קיים בנכס. האתר אכן היה מוגבל ומוקף מכל עבר בשכנים. כל הדברים הללו הובילו באופן הגיוני להנחה של חצר. אסטרטגיה אחת מגדירה מלבן שבו הבית ממוקם.

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן דלתות עץ חלונות זכוכית חלוקי נחל

חצר פנימית מרווחת מצפון הופכת גם לסלון חיצוני. בשל כך, הדירה נראית גדולה מגודלה הצנוע. מטבח פשוט נמצא על הקיר הקצר של הסלון, בעוד דלתות עץ נפתחות בקצה הצפוני. החדר יכול אם כן להשתרע מעבר לקירות החצר עד לרכס ההרים המיוער מאחור. בבית יש מערך עדין של לוחות מלט, חצץ ובטון. חלונות עץ ודלתות עץ מפורטות בקפידה חושפים את חללי הפנים, בעוד שחלקי הבית הנגועים מציעים חוויה מישירה עשירה. חבטת החצץ, המרקם וריח העץ מחייה גם הם את הפשטות הפורמלית של האדריכלות.

חיפוי חזית מחורר בלוחות סיבי צמנט

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט אדריכלות חזית מחוררת עיצוב מינימליסטי הגנה על פרטיות

במקרה זה, לוחות הסיבים שימשו כמסכי הצללה ופרטיות על מנת להבטיח את פרטיות החדרים ולהעניק לשאר המבנה מראה אופייני. ממוקם על גבעה על החוף באזור שקט, זהו המקום המחונן עם נוף עוצר נשימה של הים בו נמצאת וילה זו.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי צמנט ארכיטקטורה עיצוב מינימליסטי בריכת כלבים שמש

הבית הוא בניין בן קומה אחת המציע את התמהיל הטוב ביותר של החוף ומזג האוויר הפורטוגזי הידוע. זהו גם בניין צמוד קרקע, שבבסיסו ניתוח ביו -אקלימי וחשיבה ירוקה לצד העיצוב העכשווי המתוחכם..

חיפוי חזית עם לוחות סיבי צמנט ארכיטקטורה עיצוב מינימליסטי ערב רחוב עצי דקל

מסך הפרטיות משמש לא רק לשליטה על קרינת השמש, אלא גם כדי לא לפגוע בהעברת האור בחדרים. בסופו של דבר, זה נותן לבניין כולו אינדיבידואליות מעניינת. בחוץ אפשר לטפס על גרם המדרגות החיצוני מפלדה כדי להגיע למרפסת הגג ולפרספקטיבה גבוהה יותר של הנוף.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט ארכיטקטורה חזית מחוררת מדרגות עיצוב מינימליסטיות מתכת נוף לים

הטכניקה ההנדסית היא תכונה חשובה מבחינת שליטה ברווחים והפסדים באנרגיה. הקירות מבודדים גם בחזית החיצונית ובחלונות הזכוכית המשולשים. הטיח הפנימי עשוי מחמר, מה שמבטיח איכות אוויר פנימית טובה. כל הדיאלוגים האלה בין חיים כפריים לעיצוב מודרני מעניקים למקום מפלט שליו אווירה נעימה.

בנה בית עם לוחות סיבי מלט על גבעה

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט ארכיטקטורה בית גבעה לוחות גג מכוניות הר בטון

לבית זה בצ’ילה, האדריכלים השתמשו גם בחיפוי חזית בלוחות מלט סיבים לציפוי מבנה הפלדה כולו. תא אוויר בין השכבה העליונה למעטפת הפנימית של הבית פועל כווסת תרמי לנוחות טובה יותר. החזית והבטון מעניקים לבניין מראה מונוליטי המתערער רק על ידי חזית הזכוכית הפונה לפנורמה.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט ארכיטקטורה לוחות בית הגבעה מבט מצד

לוח הבטון של הבית מונח בצורה בטוחה על בימה שתוחמת על ידי קירות תמך העשויים מאותו חומר. נעשה שימוש בעמודים דקים ומשופעים בכל מקום בו נדרשה תמיכה נוספת. צורתם והנטייה הבלתי סדירה שלהם מגזימים בתחושת חוסר היציבות.

חיפוי חזית עם לוחות סיבי מלט ארכיטקטורה בית גבעה דלתות זכוכית מעצבים כסאות אבנים הגנה מפני נפילה מלפנים

כפי שצוין לעיל, לוחות סיב מלט מכסים את כל מבנה הפלדה היוצר את הבית. לוח החומרים המבוקר הזה הופך את הבית לקונטרה מונוכרומטית קבועה לשינויים הקיצוניים בצבע ובצמחייה שהאתר עובר במהלך עונות השנה..

חיפוי חזית בלוחות סיבי צמנט בסגנון סקנדינבי

לוחות גג גמלון חזית חיפוי לבן חלונות רחוב שמיים כחולים קבוצת בתים בסגנון סקנדינבי

בית חולים זה ומרכז הייעוץ בסרטן בדנמרק משתמשים במלט סיבים לבנים כדי לתקנן את היחידות השונות, כל אחת עם פונקציה מסוימת. באופן זה, הבניין נותן תמונה נקייה של הרחוב, בקנה מידה ידידותי לקשר שלו ולמשתמשים בו.

לוחות גג גמלון-חיפוי עץ-לבן-חזית-כחול-שמיים

המרכז פרוש כאוסף של שבעה בתים קטנים סביב שני שטחים חיצוניים ירוקים. לכל בית יש את הפונקציה הספציפית שלו, בעוד שהם יחד יוצרים רצף של חדרים שונים. בבניין יש ספרייה, מטבח, חדרי שיחה, טרקלין, חנויות, חדר כושר ומתקני בריאות.

לוחות גג גמלון-חיפוי עץ-לבן-חזית-כחול-שמיים-חצר אחורית-כסאות נדנדה-גינה

בשל גובה הגג השונה והחומרים המשמשים, לבניין אופי אדריכלי משלו, המבדיל אותו בבירור מבנייני בית החולים שמסביב. הפרויקט מראה רעיון מאוד משכנע כיצד ניתן להקים מרכז ייעוץ. זהו הרכב משכנע, פשוט והגיוני עם תנאים מרחביים עדינים בתנועה סביב החצרות הפנימיות והמתקנים הפנימיים של המרכז.

שלב חזית סיט מלט עם עץ

בניין רב תכליתי חלונות עץ סיב מלט משלבים הולכי רגל על ​​אופניים בכיכר העיר

הדוגמה הבאה מבלגיה היא של בניין המשלב את חזיתו העשויה מלוחות סיבי מלט עם חלונות עץ שנראים מסודרים באקראי. פרויקט זה מורכב משלושה חלקים עיקריים: בניין פאסיבי רב תכליתי, כיכר העיר בת קיימא עם סוכך וחניון תת קרקעי. כל המרכיבים מומשו בשותפות ציבורית-פרטית.

בניין רב תכליתי חלונות עץ סיב צמנט משלבים על גבול להולכי רגל עיר אופניים מרובעים סוכך אבני ריצוף מברזל

הבניין הפסיבי והרב -פונקציונלי הוא אובייקט יוצא דופן, שתחתו תלויים רוכבי אופניים ומכוניות. בקומת הקרקע יש מקום לבית קפה עירוני עם מרפסת ליד הכניסה המוארכת עם מעליות למשרדים למעלה. האחרונים ניתנים לשינוי בגודלם.

בניין רב תכליתי חלונות עץ סיב צמנט משלבים על גבול להולכי רגל אופניים מרובעים בעיר סוככים אבני ריצוף מברזל

המבנה הוא חלק בלתי נפרד מהכיכר ובעל אותו זהות כמו הסביבה העירונית. החלק התת קרקעי של פרויקט זה מורכב מחניון עם שלוש מפלסי חניה מובנים מבחינה לוגית בסך הכל 505 מכוניות ו -250 אופניים. מבנה התמיכה מאפשר גם כיוון נהיגה וחניה ידידותי למשתמש. השירותים הציבוריים ממוקמים בקומה 1, מרכזי במדרגות ומעליות, ונגישים לכולם. יש גם נקודת אופניים בחניון לתיקון והשכרת אופניים.

שלב לוחות סיב מלט עם לבנים

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן משולבות לבנות לבנות מקום חניה

עם חזית סגורה למדי, שנקבעת רק על ידי חלונות במקומות מסוימים, לוחות של מלט סיבים מעורבבים עם לבנים כהות בבית זה. כתוצאה מכך, האדריכלים הדגישו כרכים מסוימים בשתי רמות.

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן חלונות לבנים מבט אחורי חניה של מכונית

הנכס המרווח ממוקם באזור כפרי וירוק על כביש מקשר, המתאפיין בשורת חצרות גדולה. החלק האחורי מתמקד בנוף וביער היפים. באופן הגיוני, הבית נפתח אל הנוף שמתחת ויוצר חזית סגורה באופן חופשי בצד הרחוב על מנת להבטיח את פרטיות התושבים..

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן לחלונות לבנים מאחור

על מנת לא להפריע לנוף הקדמי, מקום החניה של הרכב מונח מעיניו ומשולב בבית עם משחק נפח מעניין. חלונות הוצבו אסטרטגית כך שהקופסאות האלה לא ירגישו סגורות. החלון הקדמי, הפורץ את החזית הסגורה, מעוצב בצורה כזו שהוא הופך למוקד כמו מגדלור. הוא גם פונקציונלי מכיוון שהמשרד נמצא בקומה העליונה ובשל מיקומו הגבוה נמנע מנוף הרחוב.

חיפוי חזית בלוחות סיבי מלט אדריכלות דוגמאות יוצאות דופן שילוב של לבנים מקרוב

חלון מיוחד זה ממוקם עמוק מאחורי החזית כדי להגן מפני אור שמש חזק, ומצד שני, כדי לשפר את האפקט של זרקור. יתר על כן, לבניין יש פתחי חלונות גדולים מאחור, בקומת הקרקע ובקומה העליונה.

בית עם גג גמלון ולוחות סיבי צמנט

בית עם גג משופע על החלונות תלויים חלונות לוחות סיבי מלט העשויים חלוקי נחל בחזית

גג הגמלון בדוגמה האחרונה הזו משתמש בפנלים של מלט סיבים ליצירת חזית מאווררת מכל הצדדים. הלוחות אפילו מכסים את החלונות ויוצרים נפח אפור לחלוטין בעת ​​סגירה. עיצוב הבית הזה היווה הזדמנות לטפל בבעיית הבנייה בצורה קיצונית ואנטי-מחזורית. הבנייה בוצעה בחלקה בתוך הבית. היסודות והתקנת הקירות בוצעו על ידי חברות מיוחדות, שאר הבניין נעשה בעצמם.

בית עם גג משופע חלונות תלויים למעלה לוחות סיבי מלט מעוטרים חלוקי נחל צמחי גינה

הנכונות להשתמש בחומרים ובדרכים בונה שהן בת קיימא, חסכוניות ודורשות עבודה קצרה קבעו את כל עיצוב הבית. הקירות עטופים בעץ, המבנה הפנימי מורכב ממסגרת פלדה, והחלק החיצוני מורכב מחזית אקולוגית מאווררת עם לוחות סיבי מלט..