מאת מוראטו ארקיטטורה

בנייה מודרנית - בית צבעוני עם קיר אדום

מודרני זה EP בית  משלב עיצוב יעיל ונופים מצוינים. הבית ממוקם במינאס גראיס, ברזיל. האזור ממוקם באמצע ההרים ומתאפיין במקום הפרטי והשקט לחלוטין, אוויר ההרים הנקי והטבע היפה. הסביבה המדהימה של נכס זה עוררה השראה לאדריכל אולסיס מוראטו לעצב את הבית הברזילאי המדהים הזה.

בית נופש מודרני – רעיון עיצובי מברזיל

וילה מודרנית סגורה

החלל החיצוני תוכנן תוך תשומת לב רבה לפרטים. הוא פועל כמו הרחבה לאזור המגורים הבהיר ומשתרע עד קצה הגבעה בחזית. הוא מורכב ממרפסת פתוחה ואלגנטית בגוונים עדינים, גינה קטנה ובריכה ענקית. האדריכלות מביאה את השטח ההררי בחלק האחורי של EP בית  יפה לטובה ומשלים את התמונה הכוללת של המקום.

הבית EP-Nova Lima- עיצוב מעניין

וילה מודרנית - בריכה חיצונית

בניית ה EP בית מרשים בפנים ובחוץ. עמודים חזקים וגבוהים בלבן תומכים במבנה כולו וגם משמשים כחלק מהעיצוב. הקיר האדום שסוגר את הבית מאחור בולט במיוחד. הוא מתפרס על שתי קומות בחלק העליון ומשמש מבטא לכל החזית. הבניין עצמו מורכב משלוש קומות המפרידות בין השטח הפרטי לאזורי המגורים הפתוחים. הקומה הראשונה מוקדשת לחלוטין לנוחות היומיומית. הוא מקיף אזור מגורים מרווח עם שני קירות זכוכית ונפתח לבריכה. הריהוט הלבן והמינימליסטי מסודר סביב אח נעימה. גרם מדרגות מוביל למפלסים העליונים. שם תוכלו למצוא את אזורי השינה הפרטיים. מרפסת נוספת נפרשת על הסלון המשקיף אל הנוף.

הבית EP-Nova Lima-Inneneinrichutng

עיצוב סלון בבית חלומות חדשני

הפנים מאופיין בריהוט מינימליסטי ובצבעים בהירים בעיקר. הלבן משמש כמעט בכל מקום: הקירות, התקרות, הרצפות, העמודים והרהיטים. זה יכול להישמע מונוטוני ומשעמם, אבל זה משתלב היטב במבנה הכללי. הכל נשמר מודרני ופשוט כך שהנוף מגיע לשלו. זֶה EP EP מאפשרת לך באמת להירגע ולנוח.

מאת ק.ה כריסטובה

מבט צדדי של בניין מודרני