בתי חוף - מבנים טרומיים מודרניים

למה אנו שמים לב כשאנחנו מתחילים לבנות בית חדש? אנחנו רוצים משהו טרי וטעים. אנחנו רוצים משהו טעים, משהו טרי. אנחנו רוצים בניין שנבנה איכותית ויעילה. אנו שואפים למרחב והרבה אור. אחרון חביב, אנו זקוקים לבית במהירות ותקציב סביר. למרבה המזל, בתי ה- HUF מציעים את כל זה ועוד – הם נחשבים לבתים ‘ירוקים’ בכל הנוגע ליעילות ולחיסכון באנרגיה. זה בעצם יותר ממה שאפשר לאחל לו, לא!

עיצוב בית חדשני – בתי חוף

פרקטי ואלגנטי - בתי חוף

בתי HUF מוכנים מראש, אך אל תטעו – לא כולם אותו דבר. בדיוק ההיפך – כל בית שונה ומעוצב בדיוק בשבילך! כמובן, הם נראים מאוד דומים, ואתה יכול לזהות את משפחת HUF. אתה בוודאי אוהב את משפחת HUF ואת הבנייה שלה, אבל ברגע שאתה עושה יש לך חופש מוחלט.

מרכיבי הבניין העיקריים הם עץ וזכוכית, המשלבים את הסגנון האדריכלי עם הסביבה, אך עדיין מציעים בידוד מרבי. כל חלק בבית זה מיוצר בדייקנות ובאיכות גרמנית.

סגנון אדריכלי מודרני – בית HUF

בתי חוף - חזית זכוכית בחזית

לאחר סיום בית חלומותיך, תוכל לבחור את עיצוב הפנים. אתה יכול לבחור כל דבר ב- HUF, הבית שלך מגיע עם כיסוי רצפה ותוכל לעבור דירה תוך שבוע. כל זה נשמע נחמד, לא? אך אל תשכח, עליך להזמין ולשלם עבור הבית שלך הרבה יותר מוקדם.

אז אם אתה אוהב את העיצוב בשחור לבן של הבתים האלה אני בטוח שתעריך את מהירות הבנייה. לאחר מכן תוכל להשתמש בצבע נוסף בעיטור מאוחר יותר!

בתי חוף - עיצוב פנים מרגש בסלון