מעניין-חזית-מודרנית-אגם-בית-גרמניה

נבנה בשנת 2006, הבלעדי בית אגם מודרני מ אדריכלות K_m מציע נוף מרהיב ומתקנים נהדרים. הוא ממוקם בלינדאו, גרמניה.

נוף מרהיב – בית האגם המודרני בלינדאו

הרצפה עד התקרה-חלון-בית-לינדאו

נוף מרהיב-מודרני-אגם-בית-גרמניה

בנוסף לנוף האפי של האגם, לבית הזה יש חזית מעניינת מאוד המשתלבת עם הסביבה. זֶה בית אגם מודרני  מתחלק לשני חלקים. מאחור, שם “החזית קרובה יותר למגורים, נמצאים חדרי האירועים וחדרי השינה. אזורי המגורים והאוכל פתוחים לנוף פנורמי פנטסטי של אגם קונסטנץ וממוקמים בחלקו השני של הבית. יש לכם תנור עצים ייחודי.

סביבה יפה וחלונות מהרצפה עד התקרה-בית האגם המודרני

בית בסביבה יפה-אגם

לגור בבית זה בגדר חלום שהתגשם. אתה יכול לטעות במופלא הזה בית אגם מודרני למצוא? הוא רחב ידיים, כולל חלונות מהרצפה עד התקרה, כך שניתן לצלם את נוף האגם בצורה מושלמת מכל זווית.

אח סקלופטורלי בסלון

סלון-אח-סלפטור

משהו חסר? אם מדובר בבית מודרני, לא רק שיהיה עליו פנים יעיל ויפה, הוא צריך להיות גם ידידותי לסביבה וחסכוני בחשמל. ובכן, זה קרה. בית האגם המודרני הוא חסכוני במיוחד באנרגיה וגם ידידותי לסביבה. הוא כולל מערכות פוטו -וולטאיות וחימום גיאומטרי בנוסף לאח הגדול והפיסלי באזור המגורים. בבית הזה יש הכל. זה מושלם לחלוטין לאנשים שרוצים להימלט מהעיר וליהנות מהשקט והשלווה של הכפר, אך אינם גרים לגמרי באזור שומם לחלוטין. הוא מושלם לאנשים שרוצים הפסקה קטנה מהעולם המהיר – לשבת ולצפות קצת.

אווירה מזמינה בחדר השינה

מזמין-אווירה-חדר שינה

כמעט פוגש יפה. מרתק זה, בית אגם מודרני, אשר פותחה על ידי האדריכלים המוכשרים מ- K_m architektur מאובזר במלואו בכל מה שיש למגורים. כמובן, כדי להפוך את האווירה למזמינה וחמימה יותר, עזור לנופים הפנטסטיים והטבע היפה, שרק משלים את יצירת האמנות המעוצבת היפה הזו..

  בית אגם חסכוני באנרגיה

בית ידידותי לסביבה-חסכוני באנרגיה

בית האגם המודרני – פינת אוכל

פינת אוכל מודרנית של בית האגם

בית באזור מטבח לינדאו

אזור מטבח haus-lindau    modern-seehaus-bodensee-germany

בית לינדאו מאת k_m Architektur – בית האגם המודרני

בית-לינדאו-ק-מ-אדריכלות בית-לינדאו-אדריכלות-תכנית