מאת Klaarchitectuur-Architektur

Moderne Hausgesltatlung - עיצוב מינימליסטי

בית קטן ומעניין זה ממוקם באזור כפרי בבלגיה. מה שנקרא בית Kempeneers,  תוכנן על ידי האדריכלים Klaarchitectuur הוא בית פרובינציאלי בגודל 470 מ”ר שמצליח להתחבר לסביבה הטבעית. הוא מורכב משתי קומות המחלקות את הנכס לשני אזורים מעוצבים באופן יוצא דופן.

עיצוב בית מודרני מבלגיה

אדריכלות מודרנית - חזית אבן

זֶה בית קמפינר עומד על קרקע מישור ומוקף משלושה צדדים בעשב ירוק. הצד הרביעי מחובר לכביש בשביל חצץ רחב. אין טיפול מיוחד הנראה בחללים החיצוניים. הצמחייה היחידה המקיפה את הנכס היא דשא.

בית קמפניירס

אדריכלות מינימליסטית עם צורה מרגשת

בית Kempeneers בעל מבנה בעל צורה מעניינת. הכניסה הראשית והמוסך הסמוך מוסתרים מהעולם החיצון על ידי קיר הסמוך לקומה העליונה של הבניין. המרתף מרווח ויש בו גם קירות מורחבים. בקומה הראשונה יש אזור מגורים גדול, המוקף מאחור על ידי קיר עצום עם חלון קטן ואשר נשאר פתוח בחזית. הקומה השנייה כוללת את אזור השינה עם מרפסת קשורה .

עיצוב פנים מודרני מבלגיה

עיצוב פנים מינימליסטי - תמונות צבעוניות בסלון

החזית מכוסה לבנים אפורות. הם מצליחים לרענן את המראה הכפרי משהו של בניין ישן יותר. העיצוב החיצוני המחוספס הזה מביא תחושה מסוימת ואם האורחים זאת בית Kempeneers תופתעו מהאווירה המסבירת הפנים והנעימה.

הפנים של זה בית Kempeneersהוא מאוד מודרני ומינימליסטי בעיצוב. עיצוב הפנים מתאפיין בקירות ותקרות לבנים, אזור מגורים אפור כהה וריצוף עץ בחדרי השינה, עיצוב הפנים נראה מודרני ומסוגנן. כל החדרים מקבלים הרבה אור טבעי ומספקים נופים של הנוף.

מאת ק.ה כריסטובה