בית בריזה-ארכיטקטורה עכשווית טוקיו

ה אדריכלות עכשווית ניתן לראות זאת כתופעה האופיינית לערים גדולות. אותו דבר עם הקונספט החדשני והמעניין ביותר של בית בריזה של ארטכניק. הבית המינימליסטי, הממוקם במטרופולין היפני של טוקיו, היה בהשראת חיי העיר התוססים. הבניין המודרני מרתק באירוחו ובחלקו החיצוני המסוגנן.

פתרונות אדריכלות עכשוויים – השגת נוחות ואבטחה

תאורת לילה קיר בטון בבית בריזה

בית בריזה הוא הישג כולל לכך אדריכלות עכשווית. בעת תכנון הפרויקט צוות האדריכלים לקח בחשבון גורמים רבים – בראש ובראשונה בנוחות התושבים, יציבות הבטיחות והבטיחות. המראה הכפרי של החזית הוא בסגנון תעשייתי נפלא, הוא משמש הגנה ומבטיח עמידות ועמידות. הבניין המינימליסטי נוצר באמצעות הטכניקות, החומרים המודרניים ביותר והחידושים האדריכליים האחרונים.

אדריכלות עכשווית – בניינים עתידניים

Giant Window Breeze House Tokyo Garden

במבט ראשון הבניין נראה מעט קודר וחשוך, אך מהר מאוד מתאהבים באווירה האותנטית, במסורתיות ובקלאסיציזם. התאורה החיצונית היפהפייה מקסימה את העוברים והשבים בלילה. בית בריזה הוא באמת מודל לחיקוי עבור אדריכלות עכשווית, כי הוא מגלם מסורת וחדשנות.

בניין מודרני ונעים

חלון מדרגות טוקיו אדריכלות מודרנית

הרעיון הבסיסי לפרויקט בית בריזה הוא בנייה מהותית של בניין עשוי בטון, פלדה, אבן ולוחות. האבנים והלוחות מיוצרים בצורה יצירתית ואמנותית. קירות הזכוכית והחלונות הגדולים הם החיבור לעולם החיצון, שנשאר נפרד מהנוחות הביתית, הנעימות ומאורח החיים הנוח. זֶה אדריכלות עכשווית הפרויקט מייצג מבוך גדול, מכיוון שרוב האזורים מחוברים זה לזה במסדרונות נסתרים.

עיצוב פנים בסגנון מינימליסטי

עיצוב מינימליסטי במדרגות מודרניות

בבית החלומות יש הכל – סלון בסגנון מינימליסטי, חדר שינה, מטבח, משרד ביתי, חדר אמבטיה מודרני, גינה גדולה ומרפסת ענקית. החלל הפנוי הרצוי בפנים מורגש מיד. עבור חלק, הבית נראה ריק, אבל כל מה שנוטוונגייד יש שם. ה אדריכלות עכשווית נמנע מכל קישוטים ודברים קטנים ומדגיש את הצורות, הצבעים והעיצוב הטהורים.

חשיבותו של מרחב פרטי

פנים בית בריזה טוקיו

זֶה צוות ארטכני, שעבורו הדגם הזה אדריכלות עכשווית הגה והתממש, העביר בדרך זו את המסר החשוב ביותר שלה. מדובר בעיקר בחשיבותם של מרחבים פרטיים במטרופולין, בהם תוכלו לאבד את זהותכם בקלות. המטרה הייתה ליצור מקום בו תוכלו לסגת עם יקיריכם ולחוות את רגעי האושר הפרטיים שלכם. שמו האירוני של פרויקט בית בריזה רק מדגיש את הרעיון ששום דבר אינו הורס את הבניין המודרני הזה.

מודל לאדריכלות

אדריכלות טוקיו בריזה

בית בריזה בטוקיו

בית בריזה חיצוני מבנה עתידני בטוקיו

עיצוב פנים בסגנון פוריסטי

עיצוב פנים גרם מדרגות בית בריזה