בנה בית פסיבי עם בריכה באמריקה - בר קיימא

הבלעדי בית אקו עם בריכה מציע חללי מגורים קומפקטיים ומרווחים בקומה אחת, עם טרסה שטופת שמש והרבה ירק בחצר הפנימית. בית השמש הפסיבי Gansett-Ln בעיצוב יוצא דופן ממוקם באמאגנסט, ארה”ב, בסמיכות לאוקיינוס ​​האטלנטי. השיפוץ והשיפוץ של הבניין הישן הזה בשטח כולל של 215 מ”ר בוצע על ידי מרטין אדריכלים בשנת 2009.

בית אקו עם בריכה ומראה עכשווי

בית פסיבי עם תאורת לילה בבריכה

הסיפור החד-מודרני המודרני בית אקו עם בריכה מייצג מפלט מודרני מהטחון היומיומי.הוא שונה באמצעות תפיסה מובנית אינטליגנטית, שפה עיצובית ברורה וניצול אופטימלי של החלל. בפרויקט החלוצי יש חדרים בהם תוכלו לחיות ממש טוב – עם הרבה אור ושימוש בחומרים איכותיים. הריהוט בסלון נעשה בסגנון לופט. האזורים הפנימיים והחיצוניים היו מחוברים זה לזה בהרמוניה באמצעות זיגוג מהרצפה עד התקרה.

בית אקו עם בריכה ועיצוב פנים במראה נעים

חצר בריכת שחייה פסיבית של בית שמש

המשפחה היחידה-בית אקו עם בריכה מציע מגורים אולטרה מודרניים ברמה אחת. הסלון נפתח לחצר הפנימית ולמרפסת המקורה חלקית באמצעות דלתות הזזה גדולות. ארז ואלון היו המרכיבים העיקריים המשמשים בעיצוב הפנים. בקומת המגורים אזור המגורים והאוכל הפתוח עם מטבח צמוד וזיגוג מהרצפה עד התקרה מבטיחים מרווח ונוחות. הפנים נראה בהיר ומסביר פנים. אי הבישול המרכזי עם דלפק המטבח מהווה נקודת שיא מיוחדת בכל תפיסת החדר. חדר הרחצה המרווח עם אמבטיה ותא מקלחת משלים אזור זה.

בנה חסכוני בחשמל

ארה

מטרת הסטודיו לאדריכלות היא להפחית חלק מעלות האנרגיה או להימנע מהן לחלוטין על ידי שילוב מקורות אנרגיה חלופיים מרטין אדריכלים מאז הקמתו בשנת 1998. מלבד אלה בית אקו עם בריכה, הסטודיו מנסה לממש פרויקטים של בנייה העומדים בדרישות האקולוגיות והכלכליות הגבוהות ביותר. פרויקטים בהרמוניה עם האדם והטבע, אומנות מוצקה, בחירת חומרים איכותיים וייצור מהווים את הבסיס לפילוסופיית החברה.

אדריכלות בת קיימא – בהרמוניה עם אנשים וטבע

בית אפס אנרגיה עם בריכה-הרבה ירוק בחוץ

סלון נוח עם אח

נוח, אח, בית אקולוגי נעים

חיפוי קירות מעץ – עץ אלון בהיר וארז

חיפוי קיר אלון

זיגוג מהרצפה עד התקרה מחבר בין אזורים פנימיים וחיצוניים

בית אקו תקרה גבוהה, בנה חיפוי עץ בנוחות, חסכוני באנרגיה

דלפק מטבח מודרני-חלונות מהרצפה עד התקרה גם באזור המטבח

ציוד עיצוב מטבח חלונות מהרצפה עד התקרה מעץ אלון

חדר אמבטיה עם גישה ישירה לגינה

עיצוב אמבטיה מעץ במראה עץ אריח ירוק

פנים מרווח עם ריהוט פשוט

בית חיסכון באנרגיה חיפוי קירות עץ בארה

כך נראה הבית בעבר

גאנסט בשיפוץ הבית מרטין אדריכלים

בית פסיבי Gansett-Ln

בית פסיבי חסכוני באנרגיה ארה