בית על מדרון - אדריכלות מינימליסטית - חזית

בית “וואקבוק”, הממוקם ביער היפהפה הזה, הוא דוגמה דינאמית למודרני בית יער. הבניין המינימליסטי ממוקם בכפר קטן בווטצ’סטר, ניו יורק. המיקום הייחודי נתן השראה לאדריכל צ’אן לי לין ליצור את העיצוב שלו. הסלעים והעצים קבעו את הכיוון והצורה של בית יער. בית וואקבוק המקורי נבנה בשנות החמישים. הוא תוכנן כבית חד קומתי וכאשר האדריכל עמד על גג הבניין הישן ראה את הנוף היפה והחליט לעצב את הסלון בקומה השנייה..

בית יער מודרני – עיצוב מארה”ב

בית על צלע ההר - אדריכלות מינימליסטית - חזית

המיקום של בית יער מוסר ומציע לבעלים מנוחה ורגיעה. האדריכלות המודרנית וגודל הנכס ממשיכים להגן על פרטיות התושב. האדריכל שם את המיקוד בחיבור בין הטבע שמסביב לבין בית יער. זה צריך להיפתח לאזור כמה שיותר. העיצוב החיצוני המינימליסטי מורכב משני קוביות קוביות פשוטות. הקומה העליונה תלויה באופן דרמטי מעל הקומה התחתונה ויוצרת מצד אחד אשליה ודינמיות אופטית ומצד שני מגנה על הסלון בקומת הקרקע מפני השמש..

ארכיטקטורה מינימליסטית מעניינת – בית על מדרון

בית על צלע ההר - אדריכלות מינימליסטית מארה

אף עצים לא נכרתו תוך כדי פעולה זו בית יער בנוי. האדריכלים עבדו בכבוד רב לטבע. הקומה התחתונה של הבית שולבה במדרון הסלעי. חלונות גדולים רבים תוכננו בקפידה על מנת להאיר כמה שיותר את אזורי המגורים. אתה יכול “להרגיש” את היער גם בעיצוב הפנים. האדריכלים כינו את בית היער “בית עץ מודרני”. המשמעות היא מקלט באמצע היער, בו תוכלו לשחק ולהירגע.

מאת ג’אז

עיצוב חיצוני מינימליסטי - מרפסת עץ

עיצוב בית חדשני מארה

עיצוב מינימליסטי בסלון

עיצוב פנים מודרני - מדרגות לבנות

הדגשות צבע בסלון

ריהוט עור מסוגנן

בית על מדרון - שרטוט