בית עץ מודרני עם חזית זכוכית

האדריכל נילס פין מביא סגנון סקנדינבי מובהק לסצנת האדריכלות – זו בית עץ. יליד נורבגיה, קיבל את התואר השני שלו באדריכלות מבית הספר לעיצוב בהרווארד בשנת 1980. כעבור עשר שנים הקים את FINNE אדריכלים ומאז פיתח פרויקטים של שיפוצים בארצות הברית ובנורבגיה. הוא תמיד עובד על מגוון רחב של פרויקטים שיש להם תשומת לב חדה לפרטים.

בית עץ מודרני – אדריכלות חדשנית מסקנדינביה

קוטג 'מודרני - חזית

העיצובים שלו ממשיכים להתמקד בקווים ברורים שאת השפעתם הוא מתאר כ”מודרניות מעוצבת “. יש לה אסטרטגיית בר קיימא ברורה: יצירת סביבה טובה יותר באופן שיושגה ההשפעה המינימלית ביותר על צרכי האנרגיה שלנו, בעוד שימור משאבי הטבע מופץ בצורה חכמה ואחראית..

עיצוב ידידותי לסביבה – בית נופש באמצע היער

עיצוב חוץ מעניין - וילה ביער

בדוק את הפרויקט האלגנטי שלו בפארק יער לייק, מעוצב להפליא בית עץ עם עיצוב בר קיימא – חומרים ירוקים וחימום קורן מתחת לרצפות טרצו, שיצר מקור חום עם יעילות אנרגטית מקסימלית. העיצוב עשוי כמובן מעץ, אח מאבן וחלונות צוהר המספקים למסדרון של אזור המגורים בן שתי קומות אור טבעי ומציעים נוף של היערות שמסביב. חדר הרחצה כולל חלונות ומראות מדהימים בשפע, בעוד שהאמבטיה מונחת בפינת קיר זכוכית.

פנים אלגנטי בוילה מודרנית

בית נופש - סלון מודרני

קירות הזכוכית המקיפים את הפנים בַּיִת פועלים למען מושג פתוח, אך עם יתרון פרטיות. נילס עובד עם עקרונות מודרניים, אך יחד עם זאת שומר על איכות הומניסטית בשל הדגש הרב שלו על הפרטים הקטנים, אומנות, ושימוש תכוף באלמנטים טבעיים כמו עץ, לבנים ואבן..

עיצוב פנים מודרני - חדר שינה

בית נופש - מטבח בעיצוב פנים אלגנטי

בית נופש - חלון עיצוב פנים אלגנטי

בית נופש - עיטור עיצוב פנים אלגנטי

בית נופש - חדר אמבטיה אלגנטי בעיצוב פנים

וילה מהממת - עיצוב פנים אלגנטי - פרטי עץ