מאת האדריכלית ג’נס ד ברנסייד

בית אמנות מתקפל נייר אדריכלות חדשנית

בית האמנות מתקפל נייר הוא בניין מגורים מודרני שתוכנן על ידי האדריכל Janes D Burnside. הוא ממוקם בצפון אירלנד, בקלס. למיקום יש נוף אידילי להציע לבית המקסים הזה. הוא ירוק ומלא בעצים נשירים וצמחים קטנים. הבית מואר היטב ומציע נופים יפים של הנוף דרך חלונות הרצפה הנמוכה.

עיצוב בית כפרי מודרני – בית האמנות מתקפל נייר

בניית בית חדשנית - בית אומנות מתקפל מנייר

זֶה בית אומנות מתקפל נייר יש רק מפלס אחד ולכן צריך יותר שטח רצפה. על מנת להימנע מהמראה הפשוט והמשעמם של בניין בן קומה אחת רחבה, האדריכלים מעצבים את הבית בצורה מעניינת יותר תוך שימוש באפקט של הסדר החריג. הרעיון באמת מאוד פשוט. זֶה בית אומנות מתקפל נייר מורכב משמונה רכיבים שונים – כל אחד מהם מעוצב כמו בית כפרי. הם מחוברים לגשר. בצד אחד של גשר ישנם חמישה בתים ועוד בצד השני. שתי הקבוצות הללו מהוות חלק עיקרי בבית. זה בעצם נראה יותר כמו שני בתים המאוחדים באותו סגנון ורעיון.

עיצוב חיצוני מודרני – בית כפרי חדשני

מודרני בניית בית מודרני נייר מתקפל בריכת בית

הגגות המשופעים של כל הבתים מאפשרים לדמותו של הבניין להשתלב. החזיתות צבועות בלבן והגגות מכוסים באריחים אפורים כהים. החלונות גדולים ותופסים חלק משמעותי מהחזית שבה נמצאים אזורי המגורים. החלקים הפרטיים יותר של בית אומנות מתקפל נייריש להם חלונות צרים קטנים יותר. קמינים לבנים ענקיים משמשים כמבטאים.

הפנים מעוצב בצבעים בהירים, לרוב לבן וחלק בז ‘בריהוט ובקישוט. החדרים השונים משולבים לאזור מגורים גדול שלם שמרגיש מרווח יותר בית אומנות מתקפל נייר עם הרבה זוויות ושיפועי גג.

מאת ק.ה כריסטובה

בית כפרי מודרני - גינה מעניינת

מספר כרכי בניין עם גג גמלון

אי מטבח לבן ושולחן אוכל מזכוכית

שולחן קפה מלבני עשוי עץ כהה בסלון

אריחי ריצוף באבן טבעית נראים בז 'באזור המגורים

גינה וגינון סביב הבית