חזית בית מודרנית בשורה הספרדית חזית סנטה קרוז

א בית מדורגים מודרני מ  Equipo Olivares Arquitectos משך את תשומת ליבנו. הוא ממוקם בסנטה קרוז דה טנריף ומעוצב מתוך מחשבה על הדברים הבאים:

התאמת עוצמת הקול לשתי המחיצות. תקנות הבנייה מאפשרות שלוש קומות, ולכן בית השורה המרכזית גבוה יותר מהאחרות. הקומה העליונה היא חזית שקועה ומאפשרת לאור השמש להציף לתוך הבית דרך צוהר. האדריכלים החליטו להתאים את גובה הבניין כך שיתאים לבית משמאל, בעוד המחיצה מימין היא המשך של החזית להגיב לבית הקטן יותר מימין..

א בית מדורגים מודרני באיים הקנריים

בית מודרני במרכז השורות מלא זכוכית בהירה

מספיק אור. מלבד העובדה שבית השורות המודרני נמצא ברחוב צר, יש לו את נקודת המבט הטובה ביותר עם נוף להרים מסביב. החצר הקטנה בדרום מזרח מספקת מספיק אור טבעי. אזור המגורים מאורגן כך שהאור הטבעי אינו מוגבל. דרך צוהר וגושי זכוכית הוא מגיע רחוק כל כך בשירותים ובשטחים הציבוריים, והזכוכית בחזיתות ובפנים תורמת להתפשטותם.

א בית מדורגים מודרני “ג&בית E “

בית שורה מודרני איים קנריים ספרד חלונות צוהר בחצר

גְמִישׁוּת. רצינו שהבית יהיה מותאם: לאקלים בסנטה קרוז, לאפשרויות גישה שונות (חדר השינה פתוח ומחובר לחלוטין למדרגות ולמסדרון), לפעילויות משפחתיות (המוסך הוא גם מגרש משחקים), לחופש תנועה. לקשישים (לבית יש גם מעלית).

צמחים. במיוחד כף היד שלפני הבית ועל קירות החצרות הפנימיות, שם צמחים מטפסים אמורים להתעטף ברשת מעויינים. הצמחייה תורמת ללא ספק למהותו של הבית הזה.

חֲדַר הַמַדרֵגוֹת

צוהר מדרגות מדורגות

מעקה זכוכית

חדר מדרגות בית מודרני במרכז מדרגות קיר זכוכית

קירות ומעקות זכוכית

תאורה מודרנית של קירות זכוכית בית במרכז השורה

חזית הבית

בית מדורגים מודרני equipo olivares arquitectos palms

מוּסָך

בית מדורגים מודרני equipo olivares arquitecto garage

קומת קרקע ומוסך

עיצוב מודרני של מרפסת בית ספרד

קומה שנייהבית מודרני תוכנית קומה שנייה

קומה שלישיתתוכנית ארכיטקטורה מודרנית לבית מדורגים בקומה השלישית

בחתך רוחב  תכנית בית ציוד אוליבארס ארכיטקטוס סנטה קרוז שרטוט