נוף-דמדומים-זכוכית-קירות-אחו

הטופוגרפיה המוצגת של הבית היפה הזה היא אחת נכס לארבע עונות נבנה בשטח היער עם גבול שדה פתוח. הנוף משתרע על 9.7 דונם במחוז רפנהאנוק, וירג’יניה. בדיקת אתרים נרחבת ושטחית, המציגה פיגומי הקמה שונים, שהובילו גם לכך שהבית מציע נופים שונים של הנוף: הוא נבנה על אחד ההרים הגבוהים ביותר ומשקיף על האחו הירוק שב עמק היער. הבית מורכב מגושי מודולים שונים שהונחו על קו שיש להם את הרעיון מאחורי הגבולות הרחוקים של הרי הרכס הכחול.

ארבע עונות של רכוש – נוף וחיים טהורים

מודולים-בלוקים שונים-בתים-עיצוב-בתים מוצקים

הבנייה והתוכנית של נכס לארבע עונות יש להם אזור גבול משלהם ומציעים קו מוכר עם שאר הסביבה ונוף היער. המבנה הליניארי באמת מאפשר לכם ליהנות ממקום פנוי מספיק באוויר הצח עם נוף להרים, בזמן שאתם נרגעים באזור הגן בבריכת השחייה או פשוט ליהנות מבראנץ ‘באחו הירוק. הבית בן שתי הקומות מציע פינת אוכל ומגורים המצוידת בקיר זכוכית מלא וחושפת את הנוף עוצר הנשימה של ההרים..

בית עיצוב כניגוד עז לנכס הטבעי של ארבע העונות

ריהוט גן ארבע עונות של סמטאות הריםהמבנה המדויק, המסוגנן והגיאומטרי עומד בניגוד גמור לנוף הטבע הגלי. הניגודיות השיגה את היופי הטבעי על ידי מתן מסגרת המגורים של הבית. זה יהפוך לעקרון מרכזי. חדרים פשוטים, המורכבים מאלמנטים מזכוכית, עץ, אבן ובטון ומייצגים מבנה מורכב יותר, המציע שלווה רגועה עם הסביבה באמצעות טיח המלט המודרני..

עיצוב הפנים השובב

כסאות אוכל-שולחן עץ-זכוכית קיר-מסגרת חלון-פרחים

עיצוב הפנים כולל פרטים שובבים ומורכבים, שלווים ומינימליסטיים. עם נוף לכל הכיוונים, אזורי מגורים מרווחים עם קירות זכוכית וחלונות המשקיפים אל הנוף ומעוררים תחושות מהשורה הראשונה. קח חלק בהשראה זו!

צריכת אנרגיה יעילה

דלת גדולה-חלון-קיר-ארבע עונות-וילה

הפחתת הדלק מובטחת על ידי מערכת גיאותרמית, מכשירים צרכניים יעילים, חיפוי קירות ועליית גג, מערכת הגנה מפני גשם ומכשירי חיישן מורכבים לשעות היום ואנרגיה סולארית. חלונות ודלתות שנפתחים לרווחה ובנויים פנימה כך שזרימת האוויר הטבעית זורמת פנימה והחוצה.

ללא דופי עד לפרטים הקטנים ביותר

תאורה-מבחוץ-שחייה-אזור קירות זכוכית

הבית הזה נבנה באופן פרגמטי וללא רבב. התנאים, המבנה וחלוקת האור מעניקים לתוכנית הפרויקט חזון חי. הבנייה מורכבת וטהורה בו זמנית. הדבר החשוב ביותר הוא שאחוזה Vier Jahreszeiten מציעה חוויה עוצרת נשימה ומסעות הרפתקאות בנוף ההרים היפה.

אור יום טבעי

אחו-גינות-מתכת-בנייה-עם-וילה

קיר זכוכית עץ רצפת עץ מעקה אחוזה וירג'יניה

אחוזה ארה

וילה-נוף-הרים-ארבע עונות-אחוזה

שרפרף-מודרני-מושב-כסאות-דקורציה-דלתות הזזה

רגעים עוצרי נשימה

מודולים מרובעים למגורים-מחיצות זכוכית-שידת קיר-תלויה על קיר