אדריכלים אי-רפוג'יום-פירון-חציר

למעצבים המוכשרים של אדריכלים Fearon Hay יש כזה בית מפתה ויפה נוצר בניו זילנד. זהו אוסף מרתק של מבנים התומכים בעצמם המחוברים בקלות לסגנון ולארכיטקטורה. מעל לכל, הם מעוצבים סביב חצר פנימית נפלאה, בדומה למחסן. הוא נקרא “אי נסיגה” – פירושו מתורגם “מפלט לאי”. שם שלא יכול להיות מתאים יותר. כל אזור בטון מאובזר במלואו עם כל השירותים הדרושים לאכילה, שינה, מנוחה ובילוי.

הבית היפה להפליא והנוף שלו

בית יפה-נוף-חלום-כמו-אי

הבית היפה להפליא הזה יכול לגרום לכל בעל להתגאות. זה יפה, מפואר, וחדשני מאוד. המבנים מחוברים לחלונות זכוכית יפים התופסים את אור השמש ומאפשרים לכל אזור המגורים ליהנות מהאור בצורה טבעית. לכל מבנה יש מערכת מכנית ותכלית משלו.

הבית היפה בניו זילנד – נוף פנטסטי

בית חלומי-נוף-ניו-זילנד

הבית היפה עם נוף נהדר יש אזור מגורים ומרחב לבידור, חדרי שינה, חצר, בריכה וסטודיו. כל חלק בבית מעוצב יפה וטוב טעם, עם חומרים באיכות גבוהה וריהוט משובח. למרות שניכר כי נעשה שימוש רב בזכוכית במבנים, המבנים חזקים ובטוחים מאוד. הבית היפה יכול לעמוד בתנאי מזג אוויר קשים באי בניו זילנד. זו רק אחת הסיבות לבית הזה קוראים נסיגת האי.

בית יפהפה באי ניו זילנד

בית יפהפה-ניו-זילנד-אי

הבית היפה הזה אינו רק בניין או מקבץ של מבנים. זהו בית חם ויפה המציע אווירה נפלאה, מראה אטרקטיבי ובעיקר תחושת ביתיות אמיתית. זהו אחד מבתי הקיץ הטובים ביותר שיש בו כל מה שאתה יכול לרצות במילוט אי. האסתטיקה המאוזנת והאלמנטים הטבעיים משולבים במבנים, מה שמאפשר לבית להופיע בהרמוניה בסביבתו הטבעית. לבעלי המזל של הבית היפה והמרשים הזה יש הזדמנות לנוח, להתפעל מהנופים האפיים ולחיות באווירה מקסימה ומקסימה. החיים יכולים להיות מושלמים יותר?

אדריכלים Fearon Hay

    עיצוב פנים מפואר מבית האי

בית מפואר-פנים-עיצוב-אי

עיצוב אמבטיה פשוט

עיצוב אמבטיה פשוט

שקיעה ונוף יפה לבית

שקיעה-יפה-בית-נוף

בית יפה – חצר

בית יפה-ניו זילנד-חצר

Island Retreat מאת Fearon Hay אדריכלים – תוכנית בנייה

תכנית בנייה של אי-נסיגה-פירון-חציר-אדריכלים בית-ניו-זילנד-פירון-היי-אדריכלים בית-פירון-חציר-אדריכלים-מיקום-תכנית