יוקרה-וילה-באלי-בריכה חיצונית

Word of Mouth היא חברת עיצוב ואדריכלות שהוקמה באי היפה באלי. אחד הפרויקטים האחרונים של הסטודיו הוא אדריכלות נוף. מונח זה מייצג את האינטראקציה בין נוף מרהיב, כמו האי באלי, לבין א וילת יוקרה אקזוטית. סביבת הבניין נהדרת והתפקיד שסיימו אדריכלים ומעצבים מפה לאוזן הוא ליצור ארכיטקטורה מדהימה שתשתלב עם הסביבה הטבעית. וילה טנטנגאן היא יצירת מופת בעולם האדריכלות המודרנית עם התפיסה המקורית והנוכחות המרשימה שלה. זה אחד וילת יוקרה אקזוטית עם עיצוב חיצוני יפה ואדריכלות פנים נהדרת.

סביבה ויוקרה יוקרתית אקזוטית בהרמוניה

חיבור-סביבה-יוקרה-וילה-טנטנגאן

הסיפור מאחורי יצירת זה וילה יוקרתית קשורה קשר הדוק להיסטוריה של סטודיו Word of Mouth. הם רצו להציג את הטרנדים המרשימים האחרונים. הרעיון מאחורי וילת יוקרה אקזוטית טנטנגן עקוב אחר מגמות אלה – הם מציגים את אורח החיים הידידותי לסביבה, בשילוב עם האדריכלות המפוארת שניתן היה להציב רק במיקום כה יפה כמו באלי.

נוף וילה אקזוטית טנטנגאן מפה לאוזן

נוף-וילה-טנטנגאן מפה לאוזן

ה וילת יוקרה אקזוטית טנטנגאן מפה לאוזן נוצרת על ידי הרכבת ארגזי פרחים ענקיים ליחידה אחת הממוקמת באמצע האוקיינוס ​​ההודי, מערכת נהרות טבעית, חוף מקומי מפורסם בבאלי וכמה הרי געש. בנוסף וילת יוקרה אקזוטית נבנה באמצעות החידושים והטכנולוגיות העדכניים ביותר שגורמים פחות נזק לסביבה.

וילת טנטנגאן בבאלי – בריכת שחייה בלילה

טנטנגן-וילה-באלי-בריכת שחייה-לילה

עיצוב הפנים בפנים וילה טנטנגאן תואמים גם את הנוף האקזוטי והחזית המפוארת. ריהוט העץ קל, נוח וצנוע. הסגנון הבוהמייני של הרהיטים נמשך בסידור הדקורים – וילונות מענגים, שמשיות במבוק וכמה רעיונות תאורה נהדרים סביב בריכת השחייה הענקית שנמצאת בגאוני הזה וילה יוקרתית ממוקם.

אביגיל

פסיפס צבעוני בחדר האמבטיה

חדר אמבטיה פסיפס צבעוני

עיצוב חדר שינה אקזוטי – בית טנטנגאן בבאלי

עיצוב אקזוטי-חדר שינה-עיצוב-טנטנגן-באלי

עיצוב מטבח מודרני

עיצוב מטבח מודרני

עיצוב סלון אקזוטי – חום וכחול

אקזוטי-סלון-עיצוב-חום-כחול

פנים יוקרה בוילה טנטנגן

יוקרה-פנים-וילה-טנטנגאן

עיצוב אמבטיה אקזוטי

עיצוב אמבטיה אקזוטי

פסיפס קיר צבעוני בבית טנטנגן

צבעוני-קיר-פסיפס-בית-טנטנגן

קיר אבן טבעית בחדר אמבטיה – וילה בבאלי

קיר אבן טבעית-חדר אמבטיה-וילה-באלי

וילה טנטנגאן מפה לאוזן – תוכנית בנייה

וילה-טנטנגאן-מפה לאוזן-תוכנית-בנייה