ממשרד העיצוב נניח

אדריכלות מודרנית - חזית

מעוצב על ידי משרד העיצוב נניח, מודרני קומפקטי זה בית בנגויה, יפן משלבת חללי מגורים ועבודה. האדריכלים שאפו לאחד את הסביבות השונות במקום להפריד ביניהן. לכן חנות פרחים, גלריה לאמנות וסלון הובאו תחת קורת גג אחת בצורה מודרנית מרגשת. הבית מספק אפוא את כל מה שבעליו צריכים.

בית קטן ומודרני בנגויה

רעיון עיצוב פנים מעניין - בית מודרני ביפן

המודרנית  בית בנגויה בעל שלוש רמות. הראשון כולל את חנות הפרחים והגלריה. בחדר זה הפרחים נראים כחלק מגלריית האמנות והתמהיל יוצא הדופן הזה מעניק לאזור אווירה ייחודית. זהו אזור עבודה נעים ויחד עם זאת מרחב מזמין ללקוחות.

עיצוב פנים מודרני – בית ביפן

פנים מעניין - סלון בבית בנגויה

בקומה השנייה יש מרפסת גדולה וסלון המשלב סלון, חדר אוכל ומטבח. והקומה העליונה מורכבת מהאזור הפרטי ביותר במודרני  בית בנגויה – חדר השינה וחדר הרחצה עם מרפסת נוספת, שלוש הקומות מחוברות באמצעות גרם מדרגות מפותל. שני אזורי המגורים מעוצבים בצורה מינימליסטית. הרהיטים הפשוטים צריכים לספק מרחב מוגן היטב לתושבים.

בית מודרני יוצא דופן ביפן – עם גלריה

בית בנאגויה- אדריכלות מודרנית מעניינת

החלק החיצוני של ה בית מודרני עוצב בצורה עכשווית. צורתו המלבנית מזכירה אקורדיון. הקירות צבועים בלבן, הצד הצפון מזרחי של הבית מורכב מחזית זכוכית שמכניסה מספיק אור לאזורי המגורים. הקומה הראשונה של החזית הדרומית מורכבת גם מחלונות בקומה נמוכה, מה שגורם לחדר להיראות פתוח יותר ומספק יותר תאורה בחנות הפרחים ובגלריה. הפרחים והתמונות נראים מבחוץ ומזמינים לקוחות להיכנס לחנות. גם חדר המדרגות גלוי ועומד כמו יצירת אמנות בגלריה.

מאת ק.ה כריסטובה