עיצוב אבן-מודרני-אדריכלות

זוהי אחת הדוגמאות הטובות ביותר לאדריכלות עכשווית שבטח רואים. ‘Under the Moonlight House’ ממוקם בהר חותם, אוסטרליה והוא בניין יוצא דופן באמת. הוא משלב את הישן עם החדש בצורה המרגשת ביותר. המשרד האדריכלי של “ג’ובאני דמברוסיה בנה זאת עיצוב אבן מודרני. זהו בית אבן המיועד לכל עונות השנה וממקסם את ההרמוניה עם החללים החיצוניים באמצעות קירות מזוגגים מסיבי ולוחות גג. הדבר הושג על ידי שילוב של מסגרות מתכת משוכללות עם קירות האבן המסורתיים החיוניים. המודרנית עיצוב אבן בפנים ובחוץ מתמזגים להפליא עם חומרים מסורתיים ועכשוויים היוצרים אווירה תוססת ודינאמית לפרויקט.

אדריכלות מודרנית בעיצוב אבן אטרקטיבי

עיצוב תחת אור הירח-בית-אבן

מבחוץ, הפרופיל הוא מ בית אבן מודרני א -סימטרי מרתק עד לנקודה שבה, מזוויות מסוימות, דומה לדקונסטרוקטיביזם במראהו. מבני זכוכית ומתכת נראים כמעט מסוכנים כדי לשמור על איזון על מבני האבן הצפופים. זוויות יוצרות גם תחושה נפלאה של שרירותיות אך גם יציבות ודאית. כמובן, האקראיות הזו היא רק אשליה ופעם במודרני עיצוב אבן להיראות כמוטיב מאחורי העיצוב. הפנים אלגנטי, מרווח ויוקרתי במיוחד. נראה כי משטחי הזכוכית הענקיים מכוונים את הנוף בכך בית אבן מודרני להביא ל. זה הופך את המוקד העיקרי בכל בתי הגידול העיקריים.

עיצוב אבן מבחוץ

בית חיצוני-מודרני-אבן

עיצוב האבן המודרני בעיצוב הפנים שומר על הנוף הפנורמי הנהדר בתוך הבית באמצעות רשת מתכת שחורה. בניגוד גמור, קירות אבן מוצקים מרגיעים נותרים ללא טיפול כדי להציג את התכונות האסתטיות הנפלאות של אבן מוצקה מסורתית. בדרך זו, החומרים הם למעשה תכנית דקורטיבית בית אבן מודרני.

בית חלומות מ ג’ובאני דמברוסיה

מבנה א -סימטרי מהבית בעיצוב אבן

עיצוב אסימטרי-מבנה-בית-אבן

העיצוב פשוט אך סופר מסוגנן. הרבה מקומות ישיבה ושינה נמוכים משמשים ליצירת פלטפורמות נוחות ורכות המספקות את המרגיעה האולטימטיבית. גוונים ניטרליים טריים הם הצבעים השולטים של ריהוט אלגנטי זה. כריות צבעוניות מחיות אותו  עיצוב אבן מודרני והצבעים והדוגמאות שלהם מעשירים ומתאימים את הבית המסביר פנים הזה. הטענה הפשוטה כי “מתחת לאור הירח” היא בית חלומות מוזר עבור המשפחה המאושרת שבבעלותה היא אנדרסטייטמנט..

מאת ג’אז

קירות אבן טבעית בעיצוב פנים

קירות אבן טבעית עיצוב פנים

קירות אבן מוצקים

קירות אבן מוצקים

בית מסוגנן-מפואר-אבן-עיצוב

בית מדהים-פנורמי-נוף-מתחת לאור הירח

בית אבן מפואר-פנורמי

מודרני-אדריכלות-קונסטרוקציות מתכת

רשת-שחור-מתכת-בנייה מעניינת

אולטימטיבי-הרפיה-אמבט-רפקס