בית זכוכית בפארק אנסלי - אדריכלות מודרנית

עיצוב בתים למשפחה המודרנית הפך לאמנות שמשאירה מדי פעם את סימן ההיכר שלה. דוגמה טובה לבית מסוג זה היא זו בית זכוכית בפארק אנסלי באטלנטה, ג’ורג’יה, ארה”ב. הוא נבנה על ידי האדריכלים האמריקאים בריאן בל ודוד יוקום מאדריכלות GBD. הבית מהווה תוספת לבית מתקופת 1910 בשכונה היסטורית במרכז העיר. אזור הבנייה נוח מאוד עם טבע עשיר ונוף פנטסטי של גורדי השחקים במרכז העיר. זֶה בית זכוכית בפארק אנסלי הוא בית משפחתי הבנוי מזכוכית ועץ. יש לו 3 חדרי שינה, 2 חדרי אמבטיה, מוסך, מטבח, סלון וספרייה. כולם ב -3 קומות המחוברות באמצעות גרם מדרגות חדש.

בית הזכוכית בפארק אנסלי – אדריכלות מודרנית

בית זכוכית בפארק אנסלי - רעיון עיצובי מרגש

הלקוחות הביעו רצון עז שהחללים הביתית שלהם יהיו מעוצבים בהרמוניה עם הסביבה ויהיו בעלי קו הרקיע של העיר בלילה וביום. חללי הפנים מאוחדים בהתאם לרמות הבית השונות. כל אחד מהם מוקם סביב גרם מדרגות העובר באמצע בית זכוכית עומד. במדרגות אין קורות גלויות. החדרים העליונים נעים מעל החדרים התחתונים, מה שיוצר ניגוד בין סוגי החדרים לחלק ההיסטורי של הבניין. השימוש בקירות זכוכית מבטא את העיקרון העיקרי של הבית – להבטיח אור ונוף יפה.

בית הזכוכית – דוגמה לעיצוב פנים מודרני

קישוט פנים בבית הזכוכית בפארק אנסלי - ספרייה

עיצוב הפנים של ה בית זכוכית הוא עכשווי. הריהוט המינימליסטי עשוי מחומרים טבעיים. יש גם מעט זכוכית המשמשת בפנים את מעקה המדרגות. הצבעים הם בעיקר במערך הצבעים הניטרלי. כל אלה מוסיפים מעט קדרות בבית, אבל אפלה אצילית. השילוב בין החזית לפנים מביא חיים לחיים בית זכוכית בפארק אנסלי ויוצר מערכת יחסים עם הטבע.

אדריכלות מודרנית - אזור מגורים ומרפסת

נוף למעלה פינת אוכל שולחן אוכל מעץ

ציורי קיר אורות תקרה עיצוב במסדרון

צפה בפינת אוכל גינת מטבח

פינת ישיבה ריפוד מרופד טאוף

חלונות זכוכית, בריכה, חזית אנתרסיט, צמחי במבוק