ענן-בית-פרויקט-מקברייד-צ'ארלס-ריאן-סטודיו

פרויקט בית ענן מציג את הרעיון שניתן לשפץ ולשנות כל בית מיושן תוך שמירה על תחושת הרטרו האותנטית שלו. תסתכל טוב על הבניין הזה שיכול להיות תבנית לתוכנית הבית שלך ומציג את שיתוף הפעולה היפה בין ארכיטקטורה מסורתית וחדשנית.

פרויקט בית ענן – מידע בסיסי

תאורת לילה של בית ענן

פרויקט בית הענן הוא העדכון האחרון מבית אדוארדיאן בפיצרוי צפון. למעשה, הבית האדוארדיאני שונה ועודכן עשרות פעמים עם תוספות חדשות, אך אנו חושבים שהחדש ביותר באמת ימשוך את תשומת לבו של כל חובב אדריכלות. לכן אנו מרגישים מחויבים להראות לך. אווירת הרטרו מועשרת בסגנון מעודן וגמישות ייחודית של כל החלקים שמסביב.

פרויקט בית ענן – הקלאסיקות הישנות ומגמות ההייטק

ענן-בית-עץ-חיפוי-צורות ענן

ניתן להגדיר את בית הענן כמראה חדש של גברת זקנה. האדריכלות החדשנית ומגמות העיצוב החיצוניות המשמשות את השינוי הזה – ההתחדשות – מתערבבות עם כמה דקורים חדשים להשלמת הפנים. אנשים שעושים את הניתוח הקוסמטי הזה בבניין הם האדריכלים והמעצבים בסטודיו מקברייד צ’ארלס ריאן. עם היכולת המקצועית, התשוקה, המאבק על היופי והגישות האחרונות בתחום, הם עשו עבודה נהדרת בבית האוסטרלי..

אווירה רטרו שמורה

שמורה-רטרו-אווירה

אנו יכולים לחלק את התוספות החדשות לפרויקט בית הענן בבית האדוארדיאני לשלוש קבוצות. אסטרטגיה מסוג זה היא המשך לשינוי האפיזודי של הבניין בשנים האחרונות. השיפוץ הראשון בבית הוא החזית, שנותרה ללא טיפול כדי להראות ללקוחות כבוד לפיתוח האזור. החדרים בתוך הבניין הועשרו בצבעים נוצצים חדשים. אלה, בכל מקרה, תרמו לאווירה החדשה, המודרנית והחמה.

ענן-בית-מבוך-פרויקט חדשני-אדריכלות

ענן האוס נוצר למעשה בצורת מבוך שלוקח אותך מחדר אחד למשנהו על ידי היותו חלק ממסע צבעוני ויפה. האזור הראשי המציג את השבילים והמסלולים השונים הוא חדר אדום מבריק. ליד הקופסה האדומה הזו תמצאו את המטבח החדש אשר משתנה עם מכשירי מטבח חדשים וסגנונות ריהוט חדשים לגמרי. הקלאסיקה הישנה הוחלפה במגמות ההיי-טק.

גיאומטריה וסימטריה בבית הענן

שיפוץ בית בעיצוב אדום

אדריכלים ומעצבים בסטודיו מקברייד צ’ארלס ראיין מוסיפים תמונה חדשה של העבר לחזית הענן על ידי שמירה על כללי הגיאומטריה והסימטריה. הצורות המעוגלות של החדרים מתואמות עם צורות הזווית של הרהיטים והבריכה המלבנית העצומה, מה שהופך את העיצוב החיצוני ליוקרתי ושופע עוד יותר..

ענן-בית-חדשני-אדריכלות

אפשר לראות את הסימטריה בצורה העובדה שבית הענן החדש מזכיר את הבית האדוארדיאני הישן. הדקורים החדשים מדגישים את הרעיון המיושן של חלל ונעימות בחדר האוכל רטרו, המאורגן בסגנון בית כפרי ישן. נוכחותם של לוחות ולוחות אבוני קטנים המסודרים בסדר קפדני מביאה קצת רומנטיקה ואותנטיות לסביבה החמה והמקורית הזו.

אביגיל

מודרני-אדריכלות-ענן-בית-פרויקט

שיפוץ בית אדוארדיאני – שטיח פרחים

שטיח פרחוני לשיפוץ הבית האדוארדי

חזית הבית של אדוארדיה

חזית הבית של אדוארדיה

תוכנית חתך

תוכנית חתך בית ענן