מסעדה ושירות Trollwall מאת רייאולף רמסטד ארקיטקטר

טרול וול - מסעדה ושירות בנורווגיה

Reiulf Ramstad Arkitekter היא חברת אדריכלות שבסיסה באוסלו, נורבגיה. הם שואפים ליצור עיצובים מודרניים נועזים עם קונספט ברור. בנוסף לבניינים, הם עוסקים בנוף, פנים וריהוט ומאמינים שכל אחד מהאלמנטים האלה צריך להיות בהרמוניה עם השאר..

עיצוב וסביבה מתמזגים זה עם זה

אדריכלות מודרנית - מרכז מבקרים, נורבגיה

זֶה מסעדת טרולוול ושירות הוא אחד מודרני מרכז מבקרים מדהים הושלם מהאולפן בשנת 2011. הוא ממוקם למרגלות קיר הטרולים ב- Trollveggen, Møre og Romsdal, נורבגיה. המקום הוא בין האטרקציות הטבעיות של נורבגיה ומספק תפאורה עוצרת נשימה לפרויקט. הבניין ממוקם בסמוך לכביש מהיר לטובת הנהגים והנוסעים. זה נראה כמו אזור בילוי עם מסעדה ומקום למנוחה. האדריכלים של זה מרכז מבקרים מודרניסבורים שמבנה צריך להגיב עם ההקשר שבו הוא בנוי, ולכן הם עוקבים אחר מונח זה כדי ליצור את הפרויקט שלהם. תוצאה של מאמציהם היא בניין בעל עיצוב עכשווי מעניין ומתקשר עם הסביבה.

מרכז מבקרים מדהים עם עיצוב זכוכית

אדריכלות מודרנית מאת רייאולף רמסטאד ארקיטקטר

זֶה מרכז מבקרים מודרני מזמין אותנו לחזית מודרנית אטרקטיבית, מכוסה עץ וזכוכית. התוכנית האדריכלית פשוטה אך גמישה ושטחה הכולל של 700 מ”ר. המבנה מכוסה בגג מעניין שמוטה מספר פעמים לכיוונים שונים, המשקף את צללית הפרא של ההר עצמו. ההר עצמו יחד עם שאר הנוף הטבעי משתקף בחלקים המזוגגים של החזית. החלק האמיץ ביותר של הבניין הוא החזית המערבית שלו, המתנשאת גבוה יותר משאר הבנייה. הוא מופרד לשתי פסגות, כל אחת מכוסה בגג עץ משופע, המתמזגת עם שאר מבנה הגג. המראה הכללי של מסעדת ושירות Trollwall הוא בניין חדש ותוסס שנבנה בתוך סביבה אפילו יותר תוססת. זֶה מרכז מבקרים מדהים תואם את ההקשר של המקום ומעל לכל מציע נוחות למבקריו.

מאת ק.ה כריסטובה

 אדריכלות מודרנית בנורבגיהמרכז מבקרים לקיר טרולים - חזית מזרחית

עץ וזכוכית כהים משלימים את העיצוב

אדריכלות מודרנית - סביבה קסומה

מודל תלת מימד של מרכז המבקרים המדהים בנורבגיה

מסעדה מודרנית בנורבגיה - דגם תלת מימד

דגם מאת רייאולף רמסטאד דיזיין

תוכניות אדריכלות

תוכנית המסעדה המדהימה

Plan Troll Wall - חזית מרכז מבקרים

תוכנית אדריכלית של מסעדת טרול וול בנורווגיה

תוכנית אדריכלית מודרנית של מסעדת רייאולף רמסטאד