מאת רוני-עצמי

חזית אדריכלות בית מודרנית

רוני סלף הוא שמו של האדריכל של הבית המודרני הזה בגודל 150 מ”ר, שהוקם ביוסטון, טקסס, ארה”ב. הקונספט של הבניין הוא ליצור אווירה ידידותית ופרטית יותר בין הרחובות הסואנים של העיר. בגלל זה כל העניין בית עמנואל הקדוש התרומם מעל פני הקרקע על מנת למצוא דרך לצאת מהרעש והלכלוך של הסביבה.

בית סנט עמנואל – עיצוב חדשני מארה”ב

מרפסת גג ארכיטקטורת בית מודרנית

הסיפור האחד בית עמנואל הקדוש יש מרפסת גג. במפלס הרצפה יש רק מחסן ומדרגות המובילות לאזורי המגורים על הגג. גרם המדרגות ממוקם באמצע הבניין וכל החדרים מאוחדים דרכו. מעל סלון גדול עם פינת אוכל וסלון. המטבח מחובר לפינת האוכל והסלון נפתח לחדר עבודה. אזור חדר השינה של הבית נמצא מאחורי חדר המדרגות. הארון מוביל למסדרון עם שני חדרי שינה וחדר רחצה מרווח.

פנים מעניין באזור המגורים

זֶה בית עמנואל הקדוש מופנה לכיוון דרום מזרח. כל החזית הדרום-מזרחית מורכבת מחלונות מהרצפה עד התקרה המכניסים אור לתוך שני חדרי השינה, המטבח וחדר האוכל. הסלון, לעומת זאת, צופה לכיוון צפון. יש גם חלון קטן במסדרון. שאר הבניין מבודד מהסביבה המלחיצה על ידי קירות לבנים מוצקים.

פנים הבית העכשווי הזה משלב אדריכלות מודרנית וחמימות של בית בסגנון עיר גדולה. הקירות והתקרה צבועים בלבן והרצפה מכוסה בעץ כהה. הריהוט מינימליסטי והקישוט יוצר אווירה חמימה. בסלון יש ספרייה צבעונית גדולה.

מאת ק.ה כריסטובה

פנים מעניין בחדר האוכל