אדריכלות מודרנית - בית זמיר של בית חלומות

ישנן שתי מילים המייצגות זאת בית הזמיר לתאר בצורה הטובה ביותר: גדול ומפואר. העיצוב המודרני המדהים הזה של מארק קנדל מכוון לכיוון מערב הוליווד. על שטח הרצפה המרשים של 2743 מ”ר, הבית שנקרא זמיר מציע אזור מגורים עצום, חמישה חדרי שינה ושמונה חדרי אמבטיה, כל מה שאתה צריך בהוליווד.

עיצוב בית מודרני מהוליווד – בית הזמיר

עיצוב פנים עם הרבה קישוט וצבע בית הזמיר

זֶה בית הזמיר  ממוקם על גבעה ומציע הזדמנות ליהנות מהטבע בשלום. מיקום זה דרבן את המעצב ליצור גן עדן אמיתי לעשירים. הוא מקדיש תשומת לב רבה לא פחות לחלק הפנימי. בבית יש שפע של פלטפורמות פתוחות למנוחה, המשולבות עם ריהוט נוח, קמינים ואזורי בריכה. דשא ירוק, כמה עצי דקל וצמחייה נמוכה צומחים בגינה, המעניקים לבית מראה רענן.

עיצוב בית מפואר – בית הזמיר

אזור בחוץ - בריכה מודרנית

זֶה בית הזמיר נבנה בשתי מפלסי קומות. רוב הקירות והתקרות הפנימיים צבועים בלבן. הריהוט המינימליסטי נראה מרגש יותר בשל העיטור המפואר שלו. החדרים פתוחים בנדיבות לנוף.

הגדול בית הזמיר  מספק לתושבים מספר אזורים מקורים מרווחים. כל חדר עוצב כך שיש לו אווירה ייחודית משלו. אזור הסלון כולל חדר מרווח. הריצוף הכהה מאפשר לריהוט הלבן לבלוט. המטבח ופינת האוכל כוללים גם ריצוף כהה ותערובת של ריהוט שחור ולבן. חדרי השינה מאופיינים בקירותיהם הכהים. יש קשר משותף בין כל החללים הללו – העיצוב האולטרה מודרני הנוצץ שלהם הוא שיוצר את התחושה של אסתטיקה יוקרתית ועשירה.

מאת ק.ה כריסטובה

עיצוב פנים עכשווי בסלון

קיר זכוכית - עיצוב בית מודרני

חדר שינה מודרני עם מבטאים כהים

מערכת קולנוע ביתית עם ספות אפורות

סלון עם אח ואמנות פופ ארט מרילין מונרו

הסרט מוקרן על חזית הבית

בריכת אינסוף מלבנית מוארת להפליא

אח מלבני משולב ברצפה

זיגוג מהרצפה עד התקרה, ספות XXL בצבע בז ', רצפת עץ כהה

מאת מארק קנדל