עוצב על ידי נילס פין

רעיון אדריכלי מודרני - Landhaus am See - חזית

זה מסביר פנים עיצוב האדריכל נילס פין מציע דרך לצאת מהעיר. ממוקם ליד אגם סופיריור בנמל איגל, סיאטל, שנבנה מתחת לעצים גבוהים ביער, המסתור המודרני הזה מרגיש פתוח וידידותי לסביבה. שטח הרצפה של 306 מ”ר כולל שני חדרי שינה ואזור מגורים מרווח החושף את הנוף היפה של האגם.

בית כפרי ליד האגם – אדריכלות מודרנית

רעיון עיצוב פנים - עיצוב סלון בבית כפרי

הסביבה הטבעית היפה יוצרת אווירה מושלמת לבניין שחלליו חשופים לאור טבעי ככל האפשר. הבניין חסר גינה גדולה. במקום זאת, התרכז האדריכל ביצירת עיצוב פנים נעים. יש פלטפורמת עץ אחת שהוצבה מול הבניין ככניסה.

פנים מודרני – בית כפרי ליד האגם

אח בבית כפרי על שפת האגם

קורות התמיכה המבניות מעל המים משתלבות בצורה מושלמת עם הנוף. בית כפרי חד -קומתי, בנוי מחומר עץ, באמת מאפשר לבניין להיכנס לעצמו ומכניס את הטבע פנימה. החזית פתוחה לאגם דרך קיר זכוכית בגובה 12 מטרים. לזכוכית תבנית מעניינת המתוארת על ידי מסגרות עץ. אזור המגורים הגדול כולל מטבח, סלון ופינת אוכל. חדר השינה לילדים נמצא גם הוא בקומה הראשונה, מעליו חדר ההורים, אליו ניתן להגיע ישירות באמצעות גרם מדרגות. חלק מעניין בעיצוב החיצוני הוא האח העצום שמרופד באבנים.

חללי הפנים משלבים חומרים טבעיים וריהוט מינימליסטי. עץ גובר בבניין. קורות העץ משמשות לטובת הארכיטקטורה המסורתית באזור זה.

מאת ק.ה כריסטובה

עיצוב תאורה ב- Landhaus am See

עיצוב מודרני בחדר השינה של בית כפרי

עיצוב פנים חדשני - Landhaus am See