בקתת הרים מודרנית בקולורדו - חזית

אין ספק – זה נהדר שיש וילה ליד אתר ספורט חורף! אתה תמיד יכול לצאת לסקי או לבלות קצת בפסגות היפות המושלגות. זהו אחד הדברים המעניקים לנו רגעים מיוחדים במהלך החודשים הקרים בשנה. ובכן להלן דוגמא לעכשווי, מודרני קוטג ‘בקולורדו, בהרי פארק החורף. אזור ההרים עשיר בהזדמנויות סקי קרוס קאנטרי, וידוע גם באופני הרים, קונצרטים, טיולים רגליים ודייג.

בית נופש בקולורדו – עיצוב בית נעים ומודרני

בית נופש מסוגנן בהרים - מרפסת

זֶה קוטג ‘בקולורדו הוא בית כפרי טיפוסי עם אלמנטים מודרניים רבים המביאים תחושה ואווירה חמימה. הבית תוכנן על ידי מייקל פ. ג’ונסון. סטודיו העיצוב ידוע בעבודתו. מה שמאפיין את האדריכל הוא הפיזיות שמשתמע מבנייתו.

וילת עץ מודרנית בהרי קולורדו

עיצוב פנים עכשווי עם הדגשות צבע

זֶה קוטג ‘בקולורדו בעל פנים מינימליסטי המתמקד בפשטות לאווירה מרגיעה. החדרים אטרקטיביים מאוד עם כיסאות אדומים מקסימים, ספסלי עץ מותאמים אישית, מובנים ומדרגות. תוכלו לשבת בחדר האח העכשווי המרשים, המוקף בספסלי עץ כפריים מתחת לחלון מקיר לקיר, וליהנות מהנוף היפה. המעצב העלה את הגורם המגניב עם קולקציית אוונגרד אולטרה-שיקית של אריחי קרמיקה מבית Refin Ceramiche. אריחים אלה מהווים את הגימור המושלם לתא הנוסעים. זֶה קוטג ‘בקולורדו קל לתחזוקה, נהדר להרפיה ומקום נהדר לחיות בו. מה עוד צריך?

פנים מודרני בבית הנופש

בית נופש מודרני עם עיצוב אמבטיה אלגנטי