עיצוב מאת Twentyfourseven

מודרני-בית-עיצוב-חזית

הבית המודרני AE ממוקם במקסיקו סיטי, מקסיקו. תוכנן על ידי משרד האדריכלים Twentyfourseven, פרויקט של בניין בשטח שמיש של 817 מ”ר הושלם בהצלחה בשנת 2010. האדריכלים השתמשו בתקנות העיר ויצרו תקנון מודרני אדריכלות הבית עם כרכים שונים. מבנה הנכס מבדיל אותו מכל הבתים האחרים באזור. במקום רכיב אחד, האדריכלים חילקו את הבית לשניים – חלק אחד פונה לדרום, ואילו השני מציע נוף יפה של הסביבה..

אדריכלות בית אלגנטית – נכס יוקרתי במקסיקו

חזית זכוכית אדריכלות מינימליסטית

שני המרכיבים יוצרים מבנה צולב. החכם אדריכלות הבית מציע פתרון חדשני – הרחבות ונפחי בנייה שונים מגנים על השטח הפרטי של הבעלים ויחד עם זאת גורמים לסלון להיראות פתוח. בית AE מורכב משלוש קומות, כולל המרתף. אזורי הפנים פשוט מאורגנים. לאחר הכניסה מגיעים לאזור מגורים מרווח, הנפתח בצורה חלקה לגינה שבחזית ולפטיו בחצר האחורית. מסדרון מוביל לשאר החדרים ולמדרגות המחברות בין כל הקומות. המודרני אדריכלות הבית מציע אווירה נוחה לתושבים. הוא תוכנן במיוחד כך שתוכל ליהנות מהטבע סביבך.

אדריכלות בית מינימליסטית עם עיצוב חדשני

שולחן אוכל עגול מינימליסטי

סלון מודרני ריהוט עץ

המודרני אדריכלות הבית מאת Twentyfourseven מחבר בצורה חלקה את האזורים הפנימיים והחיצוניים. הפנים נראה חם יותר בזכות ריצוף העץ הכהה ומזכיר את הצמחייה בגינה. חלונות גדולים מכניסים אור לתוך הבית ומציעים נוף של הסביבה. קירות ותקרות לבנים מוסיפים את ערכת הצבעים המינימליסטית.

מאת ק.ה כריסטובה

אח סלון מודרני

מטבח מינימליסטי

מטבח לבן מודרני

חדר שינה מינימליסטי

קיר זכוכית מינימליסטי לחדר שינה

שיש בחדר האמבטיה

ארכיטקטורה מינימליסטית משיש

חדר ילדים צבעוני

עיטור בצבע חדר ילדים

ארון מודרני עם ספרייה

ארון מדפי ספרים

גינה מודרנית

גינת בית מודרנית