בית קיץ מפואר עם קונספט מעורר השראה

מודרני-נופש-בית-אוקיינוס-פורטו-ריקו

ממוקם בסן חואן, פורטו ריקו, זה בית קיץ מעורר השראה בארכיטקטורה מעוררת השראה. קיץ, שמש ואוקיינוס ​​- מה עוד צריך בשביל להיות מאושר? הקונספט הייחודי של בית הנופש מאוד פיסולי וארכיטקטוני ופותח בגישה אמנותית. קאסה מאר הוא פרויקט בית חוף יוקרתי לבוהמה ומייצג צד חדש של אדריכלות מינימליסטית – בניין פתוח עם מספיק מקום פרטי למשפחה צעירה. מיקומו המעולה של הבית נתן השראה לאדריכלים מקולמן-דייויס פגאן ליצור את עיצובם.

אדריכלות מודרנית – בית קיץ בפורטו ריקו

מודרני-יוקרה-נופש-בית-פורטו-ריקו

חזית בית קיץ אדריכלות מודרנית

זֶה בית קיץ בפורטו ריקו יש מבנה בטון יציב, עם חזית לבנה ופתחים רבים. בצד אחד של הבית יש מבטאים מרגשים ונראה כפרי. הצבע החום והמוטיבים מנוגדים לארכיטקטורה המינימליסטית הפשוטה אחרת. את השילוב המעניין הזה בין סגנון כפרי לקלאסי אפשר לראות גם בפנים. ריהוט עץ אלגנטי יוצר אווירה נעימה בפטיו, בעוד הקירות והרצפות נראים גסים. ערכת הצבעים היא בדרך כלל מינימליסטית – לבן, אפור ובז ‘. קירות עץ כהים, ציורים מודרניים על הקירות וכורסאות אדומות מציבים דגשים.

כפרי ומודרני – שילוב סגנונות מרגש בפנים בית הקיץ

חדר אוכל-בית נופש-קאסה-מאר

קוטג 'פנימי מדרגות עץ

הגישה היצירתית של האדריכלים הייתה מוצלחת בית קיץ שהוא פתוח ועם זאת בעל מבנה יציב שנראה מודרני, אך גם כפרי, המשלב אלגנטיות וסגנון בוהמי. ההפכים מושכים – וכך עץ, אבן, בטון וזכוכית נוצרים בצורה ייחודית על ידי האדריכלים קולמן-דייויס פגאן משולב ליצירת בית הקיץ האקסקלוסיבי הזה כתוצאה מכך.

מאת אביגיל

מיטת אפיריון אלגנטית בחדר השינה

מיטת אפיריון שחורה בית קיץ

בסגנון סקנדינבי בסלון

אדום-ריהוט-סלון-בסגנון סקנדינבי

ריהוט עור בסלון

ספת עור-כורסת עור-סלון-קאזה-מאר

מטבח שחור ולבן

מטבח פנים יוקרתי בשחור לבן

בריכת שחייה עם ריהוט גן

בית מודרני-קיץ-בריכת שחייה-ריהוט-מרפסת

חזית מודרנית – בית קיץ מינימליסטי

בית אדריכלות מודרני-מעניין-חזית

קאסה מאר – בית הקיץ – שרטוט

תוכנית נופש Casa Mar