אנו מציגים בפניכם את עוצר הנשימה ביותר  נופים של קו הרקיע של העולם. עשרת המובילים שלנו יתנו לכם מושג מה הם רצועות הרשת הטובות ביותר בעולם. תהנה מהמסע הזה בערים היפות, העמוסות והגדולות בעולם, בהן עובדים וחיים מיליוני אנשים.

קו הרקיע של סיאטל ארה

10. סיאטל, ארה”ב

– סיאטל נקראת עיר האזמרגד. עם נמל סואן המשמש נקודת מוצא למסחר עם אירופה, העיר מפורסמת במגדל התצפית הגדול שנקרא מחט החלל שתוכלו להבחין במרכז התמונה.

שנזן סין פרוספקט

9, שנזן, סין

מעל 6 מיליון בני אדם חיים כיום בשנזן. זוהי אחת הערים הקוסמופוליטיות ביותר בעולם ומספר התושבים ממשיך לעלות. המעניין הוא שבשנת 1970 העיר עדיין הייתה כפר דייגים קטן. לא ייאמן כמה מהר הכל השתנה מאז!

קו הרקיע של קואלה לומפור מלזיה

8. קואלה לומפור, מלזיה

יותר משני מיליון אנשים יכולים להפוך לאחד הייחודיים ביותר נופים של קו הרקיע של העולם  תהנה. הבניינים אינם קרובים מדי זה לזה, כך שהאדריכלות המודרנית של העיר באה לעצמה.

נוף לטורונטו קנדה

7, טורונטו, קנדה

טורונטו ידועה במגדל ה- CN. מבנה זה הוא הבניין העצמאי הגבוה ביותר בצפון אמריקה. בטורונטו ישנם עדיין כמה בניינים בגובה של מעל 200 מ ‘, בעוד שמגדל ה- CN עצמו הוא מעל 553 מ’.

נוף לטוקיו יפן

6. טוקיו, יפן

בדוק את המראה המדהים והמבריק הזה שחייב להיות אחד הטובים נופים של קו הרקיע של העולם שמע. טוקיו היא העיר המאוכלסת ביותר בעולם. בניינים גבוהים, אורות ניאון ייחודיים ואווירה עליזה – טוקיו היא עיר שלעולם לא ישנה.

קו הרקיע של סינגפור סינגפור

5. סינגפור, סינגפור

אחת הערים המדהימות בעולם – עם בניינים גבוהים והרבה שטחים ירוקים ביניהם. סינגפור היא הוכחה שאדריכלות עירונית מודרנית יכולה להיות גם ידידותית לסביבה.

קו הרקיע של שנגחאי סין

4. שנחאי, סין

שנחאי היא עיר עם מבנים מודרניים, מתוכם 28 – מעל 200 מ ‘גובה. הוא נחשב לאחת הבירות בעלות האדריכלות המודרנית – הבניין הפופולרי ביותר בשנחאי נקרא טלוויזיה פנינת המזרח (468 מ ‘) ומציע את אחת היפות ביותר נופים של קו הרקיע של העולם.

קו הרקיע של ניו יורק ארה

3. ניו יורק, ארה”ב

כמעט כולם יכולים לראות את הנוף של קו הרקיע של ניו יורק. ראינו את העיר בסרטים הוליוודיים מספר פעמים. ישנם 48 בניינים מעל 200 מטר. ניו יורק נמצאת באופנה ובבנקים הרבים.

פנורמת העיר של שיקגו ארה

2. שיקגו, ארה”ב

בניין הפלדה הראשון נבנה בשיקגו בשנת 1885. זה לא היה הבניין הגבוה ביותר בעולם, אבל הוא שימש דוגמה ועיצב אותו השקפת קו הרקיע בעולם.  בדומה לניו יורק, גם שיקגו מוכרת מאוד בזכות תעשיית הקולנוע.

קו הרקיע של סין בהונג קונג

1. הונג קונג, סין

הזוכה שלנו הוא ללא ספק הונג קונג, סין. העיר מציעה את המדהים ביותר נופים של קו הרקיע של העולם. 43 הבניינים מעל 200 מטר, 30 מהם נבנו במאה ה -21, מרשימים את הארכיטקטורה הייחודית שלהם.