חיפוי קנים מחוץ לבריכה חזית אור השמש בריכת עץ מדשאות סוויטות אקולוגיות

המלון כולו ממוקם ליד חוף טריסטיניקה ביוון, וחזיתות סוויטות האקו עטופות קנים. הלוחות עשויים מחומרים מקומיים הגדלים בשטח המלון. לוחות הקנים מסתירים את חלונות הזכוכית מהרצפה עד התקרה מאחוריהם, ויוצרים חזית רכה יותר, דיסקרטית יותר ולא משתקפת, המשתלבת עם הסביבה הטבעית. יחד עם זאת, הדקים הניתנים להחלקה מבטיחים הגנה מפני השמש ופרטיות, שכן הדבר מאפשר לאורחים להפוך את המרפסות שלהם לחללים חיצוניים פרטיים..

חיפוי קנים מעשי לנוחות טבעית

חיפוי קנים בחזית אור שמש לבן סוויטות אקולוגיות כניסה חלוקי נחל

החזית החיצונית כוללת גם קרשים מעץ אנכיים המצביעים על הכניסה הפרטית לכל סוויטה. מסיבה זו חזית העץ חוסמת אור שמש ישיר ומאפשרת לרוח הים להסתובב בדירות. חדרי הדירות זורמים זה לזה ודלתות הזזה הענקיות מטשטשות את הגבול בין פנים לחוץ.

חזית דשא מסגרת קנה קנה מבנה ריהוט גן מרפסת מרפסת קירות בטון הזזה לוחות דלתות זכוכית

תכנית הקומה הפתוחה והכיוון שלה עובדים יחד עם החזיתות ושומרים על קור רוח הפנים בחום הקיץ. מכיוון שסוויטות הסביבה החדשות משלימות מלון קיים, היה צריך לקחת בחשבון את הבניינים הקיימים ואת כיווני הצפייה.

חדר מלון מיטת מאוורר תקרה קיר בטון חיפוי חיצוני קנים מחשב נייד מנורת שולחן מעץ טלוויזיה עם מסך שטוח

כל תוכנית קומה של הסוויטה מסתובבת ומוסטה להתמצאות אופטימלית בתוך הבניין. העיצוב כלל חומרים ועבודה מקומיים, כמו גם ריהוט ורצפות בעבודת יד. יתר על כן, פלדה מבנית שימשה למסגרת וחלקי בטון טרומיים לכל הקירות והמחיצות. זמן הבנייה באתר היה כ- 4 חודשים בשטח של 900 מ”ר.

בנייה מסורתית עם אלמנטים מודרניים

מרפסת חיצונית מרפסת ציפוי עץ דלת הגנה מפני נפילה

סוויטות האקו נבנו בשנת 2018 וכבר ביססו את עצמן כמקום מועדף על תיירים רבים. הם תערובת של עיצוב מינימליסטי ייחודי, ידידותיות לסביבה ואירוח. הדירות מציעות חדרים זוגיים ומשולשים מרווחים, הנמצאים במרחק צעדים ספורים בלבד מחוף טריסטיניקה האידילי.

חיפוי קנים חזית חיצונית אור שמש בריכת שחייה אזור מרגיע דשא סוויטות אקולוגיות מדרחוב מנורת רחוב

זהו מלון עיצוב משפחתי קטן בבעלות משפחת מטיילים שמאוהבים מאוד במיקום ובסביבה. שם תוכלו ליהנות מהשמש, לשכב על החוף ובעיקר להרגיש בבית. באתר הנופש תמצאו גם מסעדה בשירות עצמי, טברנה, בר לצד הבריכה ובר חוף.

חללי פנים מעוצבים במיוחד

חדר שינה מיטה זוגית ציור עם תליון קיר אחורי שחור

סוויטות אקו אינן חדרי מלון אופייניים ונועדו להרגשת חיים ייחודית. לצורך הבנייה השתמשו האדריכלים בחומרים טבעיים ובר קיימא בלבד, שניתן לראותם מחיפוי הקנים וחזית העץ.

עיצוב פנים מינימליסטי עיצוב פנים חומרים בני קיימא כורסת ספה

הפאנלים הסולאריים המובנים מספקים גם מים חמים מסביב לשעון. אלמנטים ארכיטקטוניים קינטיים חכמים שומרים על אור שמש ישיר מחוץ לבניין. מאווררי התקרה המותקנים מבטיחים אוורור טבעי מקסימלי של הפנים.

*אתר אדריכלים

חיפוי קנים מחוץ לחזית בריכת אור השמש שקר עץ מדשאות סוויטות אקולוגיות מסדרונות רצפת עץ

ספסל עץ כריות צבעוניות הגנה מפני השמש פרטיות שולחן שרפרף קנים

חיפוי קנים חזית חיצונית אור שמש בריכת שחייה אזור מרגיע דשא סוויטות אקולוגיות שמשיות

מיטה זוגית ציור מיטת מיטה זוגית כיסא שחור שחור בחוץ

מטבח מינימליסטי תלוי מנורות כיסאות קירות בטון כיור כיריים מכונת קפה כלי מטבח

חדר אמבטיה קיר מחיצת זכוכית מקלחת מראה קיר בטון חיפוי חיצוני כיור עץ

חזית חיפוי קנים סוויטות אקולוגיות עיצוב פנים תכנית קומה