בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה בית כניסה ריהוט עץ חלון קיר לבנים

הרחבת הבית כביכול “טטריס” בצפון מערב הפנימי של מלבורן היא הרחבה קומפקטית לבית עם דירה נפרדת. הפרויקט הושלם בתחילת 2018. הלקוחות, זוג צעיר עם שני ילדים קטנים, יצאו מהבונגלו המסודר בקליפורניה והיו זקוקים ליותר מקום לנוע. מסיבה זו, הם שכרו את חברת האדריכלות Crosshatch, שאמורה הייתה ליצור הרחבה ידידותית ויעילה. זה עונה על צרכי המשפחה, בעוד שהאופי הפופולרי של הבית המקורי עם דירה נפרדת ושני חדרי שינה נשמר. האדריכלים גם עיצבו מחדש את תוכנית הקומה הקיימת כדי לספק חדר שינה שלישי, חדר רחצה נוסף וטרקלין מרכזי.

פרקטי ומודרני – בית עם דירה נפרדת

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה אחורית מטבח אי שולחן אוכל ציור

הפשטות של הרחבת הבית המתקבלת מראה מעל לכל רמה גבוהה של מורכבות ורב פונקציונליות. באופן זה, האדריכלים מביאים בחשבון את כל היבטי האתר וסביבתו. השילוב המשכנע מורכב בעיקר מניצול יעיל של שטח נוסף של 45 מ”ר לאירוח נוח של מטבח, פינת אוכל וכביסה חדשה..

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה אחורית מטבח אי כיור מטבח מובנה

עדיפות לבית עם דירה נפרדת הייתה גם לכידת אורות הצפון, שהבינו עובדי הבנייה בחלק הדרומי של הרחבה. יתר על כן, הצוות השיג את התוצאות הרצויות על ידי הצגת חצר מרכזית וחלון במיקום אסטרטגי.

הכניסו את החוץ פנימה

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה בית כניסה שטיח כיסא רצפת בטון

הרחבה של הבית נראית הרבה יותר גדולה ממה שהיא בעצם, לא מעט בשל הפריסה המינימליסטית של הפנים, אפילו חדירת האור והקשר החזק עם השטח החיצוני. עבור הלקוחות והמייסדים של Crosshatch, חיימה דיאז-בריו ומארק אלן, היה חשוב ביותר להכניס את החוץ לבית. מסיבה זו, שני האדריכלים ציידו את פינת האוכל בתקרות עמוקות ובדלתות זכוכית בעלות עלים כפולים לחצר הפנימית דרך חלון הפנורמה הגדול..

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה בית כניסה שטיח כיסא בר משחקים ילדים

אזור ירוק פעיל זה משלב ישן וחדש ומרחיב את מרחבי המחיה מעבר לגבולותיהם, ויוצר תחושה של מרחב. העיצוב מאפשר גם חיבור ויזואלי בין החדרים. המשמעות היא שלהורים תמיד יש מבט ברור על הילדים מהמטבח, ללא קשר אם הם משחקים בחדר השינה, בסלון, בחצר או בגינה שלהם..

בית פרברי עם דירה נפרדת

בית עם דירה נפרדת כניסה מודרנית לבנה לבנה חדשה ישנה לבנה מול הכניסה

המעצבים סידרו את צורות הרחבה לבית החדש בתצורה דמוית טטריס. זה בא לידי ביטוי בתצוגת התוכנית, הגובה והקטע. האזורים המשולבים משלבים צורה ותפקוד של ישן וחדש. קונספט הטטריס ממשיך דרך הפרטים בתוך הבית, כגון ארונות בהזמנה אישית וידיות דלתות למטבח בהתאמה אישית.

שימו לב להקשר

בית עם דירה נפרדת אח מודרני חדש ישן סלון ספה שולחן קפה שרפרף רצפת אולם

החלון הבולט בגובה 4.5 מטר שולט בחוץ בעוד שהוא מסגר את עץ הגומי הגדול שבשטח האחורי. לפיכך, הרחבה והבית הקיים עם דירת סבתא שייכים ברגישות בהקשר פרברי. האדריכלים השתמשו בלבנים אדומות ממוחזרות כדי לכבד את מגוון החומרים המקורי של הבית. כל החלטה בעיצוב, החל מפרטי הפנים הקטנים ביותר ועד הצורה הכללית של החוץ, נבחנה בקפידה. זה הביא לגישה משכנעת לחיים מודרניים עם מעט דרישות שטח.

*אתר אדריכלים

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה אחורית מטבח אי תא משטח

בית עם דירה נפרדת מודרנית ישנה חדשה חדר אמבטיה מקלחת כיור ארונות מודרניים אריחים אריחי קיר מחיצת זכוכית

בית עם דירה נפרדת אח מודרני חדש ישן סלון מעבר מדף אישה צמחים

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה חצר גינה בית הרחבה ילדים משחקים דלת זכוכית

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה תכנית רצפה

בית עם דירה נפרדת הרחבה מודרנית חופש תנועה בית קומה הבית הקדמי הקדמי