בית עץ עגול ומרוהט להפליא באמצע השדה עם סוסים

שטח מוגבל כאן הופך לבית עץ עגול ולבית יוצא דופן אך מודרני שניתן להתקין כמעט בכל מקום. העיצוב של ביאטריס בונזניגו נוצר כפרויקט בלב רובע בררה במילאנו. במהלך שבוע העיצוב של מילאנו 2019, שהתקיים בין התאריכים 9 ל -14 באפריל, הוא הוצג כבית עץ עגול בשם CASA OJALÁ / INHABITING THE INFINITE CHOICE. על פרויקט הבנייה פטנט האדריכלית ביאטריס בונזניגו מסטודיו IB כ”בניין מגורים עם גמישות גבוהה “. Casa Ojalá מאורגן על ידי גלריית הפוסט דיזיין / ממפיס יחד עם התערוכה ממפיס + עיצוב פוסטים. הוא מציע גם 5 חדרים אפשריים כחללי מגורים. המבקרים יכולים לראות את הבד והחומרים כדגם בקנה מידה 1:10. כך, המעצבים מציגים לאורחים את עולם הבחירה האינסופי שבית עץ עגול שכזה מציע לציבור בפעם הראשונה.

בית עץ עגול לכל סביבה

בית עץ עגול המותקן בהרים הגבוהים מציע לתושבים אפשרויות רבות

“Ojalá” (o-ha-lá, מהאוקסלה הספרדית הישנה, ​​ערבית wašāʾa llāh) היא מילה המקיפה את הרעיון של אינסוף אפשרויות, תקוות ביחס לריק והיעדר, אינטואיציה, מפתח דלת שטרם נפתח, חדש , תחום קיום משולב, טלסקופ המאגד ומניע אופקים, מרחב עם אפשרויות שונות ובכך משאלה המתגשמת.

עיצוב יוצא דופן לבית עגול עם אח ומערכת חבלים וגלגלות

אז זהו בית עץ עגול בגודל 27 מ”ר עם חללי פנים מרובים. אלה עובדים באופן סינכרוני מבלי לשנות את המבנה והצורה המקוריים. קאסה אוג’לה מתפתחת ממערכת מכנית ידנית של חבלים, גלגלות וכרכורים, המביאה את האורח לזכר טיול בסירת מפרש שנשבה על ידי הרוח.

בית עץ עגול עם אינסוף אפשרויות כפרויקט בנייה לכל נוף

עץ ובדים מזכירים גם את המסורות של המקום בו היה עומד בית עץ עגול שכזה, ומדגישים את הייחודיות וההסתגלות האסתטית שלו. אך יחד עם זאת, הם נשארים אובייקט מוכר רשמית שניתן לשווק ברחבי העולם.

בית עגול במדבר מוקף גמלים

ב Casa Ojalá # 1 יש גם שני חדרי שינה, אחד עם מיטה זוגית ואחד עם מיטת יחיד. יש גם חדר אמבטיה, מרפסת, מטבחון וסלון, שלמעשה זורמים זה לזה ברציפות. זה הופך אותם לאזור חיצוני גדול עם פלטפורמה, בית עץ עגול ללא קורת גג או אפילו ללא רצפה.

ג'ירפה וציפורים אקזוטיות סביב מעגל עגול עם סביבה אפריקאית כתוכנית קומה

אז כל העניין מציע מרחב שבו ואיתו אפשר לשחק, כמו גם בית עץ עגול ללא קירות. עם שכבות החומר השונות, הריחניות והמוחשיות שלה, אתה מסמן את הגבול בין חלל פנימי לחוץ עם השפעה מפתיעה תמיד.

קונספט בר קיימא לבית עץ עגול

תיהנו מהנוף הרומני מתחת לכוכבים מבית עץ עגול

גמישות החדר מתאפשרת על ידי הפתרון החדשני של קירות הזזה עם חיפוי עץ ובד. אלה מגולגלים על עמודים הממוקמים בשולי ההיקף ובמרכז המבנה. יש לכן כעשרים אפשרויות להגדיל את הגמישות של Casa Ojalá ולהפוך אותו למוצר הניתן להתאמה אישית מלאה.

בית עץ עגול על גדת נהר באמצע הטבע בתחום עיצוב וחומרים בני קיימא

Casa Ojalá מותיר רושם ממש טוב על האורחים. ההפתעה והקלות שבה היא משתנה יוצרים חוויה ייחודית של חיים חדשים ומוחשים, תגלית חדשה בעולם האדריכלות הסטטית. המרחב המוגבל שאנו בדרך כלל צריכים להתחשב בו הופך אפוא לבית אינסופי.

עיצוב אפשרי של החלל החיצוני עם כורסאות צמח ואמבטיה

הבית קטן, אפשר גם לפרק ולהזיז אותו מבלי שיהיה מגושם. הגבולות האדריכליים של נוף מאולץ, אור מסונן, אוויר נשלט וגגות בלתי ניתנים לנגיעה נשברים, אך מובטחת כל נוחות וכל פונקציות של בית. לכן הבית מתאים להפתעה, משחק, קרקס, תיאטרון וכל מיני חוויות הרפתקניות. הנוף והסביבה משמשים רק כחזית.

עיצוב פתוח ליותר חופש

מקלחת ושירותים חיצוניים עם אמבטיה כמו ריהוט אפשרי לבית עץ עגול

לאחר הרכבת הבית הוא מבוסס על המערכת המכנית הידנית שלו. הבנייה אינה דורשת שום תמיכה חיצונית, לא אנושית ולא טכנולוגית. יש לו גם מערכת לאיסוף מי גשמים וניתן להצטייד במודולים פוטו -וולטאיים. יש לו מיכל ספיגה קטן נוסף, המבוסס על מבחר בדים בעלי מודעות לסביבה ובר קיימא, כמו גם תמציות מקומיות העשויות מעץ..

אזור חיצוני עם מדשאה ונוף ים יפה לבית עץ עגול עם עמודים וגג

הביקוש לפתרונות מינימליים וידידותיים לסביבה עלה בחדות ברחבי העולם בשנים האחרונות. השוק של היום מציע גם מגוון פתרונות אדריכליים קטנים לאנשים המחפשים משהו אחר. Casa Ojalá לא רק מציע זאת כגרסה אפשרית. הגמישות מרחיקת הלכת בחללים הקטנים ביותר, שאתה יכול לתפוס כאינסופי ותוסס, היא המפתח שעדיין חסר בשוק העולמי..

שלושה בתים עגולים באמצע האזור הטרופי שנבנו בשדה הירוק בין עצי דקל

בתחילה זה היה תוצר לוואי של מלונות יוקרה שמחפשים פתרונות חדשים לחוויית טיול ונמנעים מאתרי בנייה. ניתן להציע את Casa Ojalá ללקוחות פרטיים עם קרקע מכל סוג שהוא, כרמים, נוף פתוח, הרים, לגונות, יערות, כרי דשא, דיונות חול, אדמות אינסופיות או בלתי מפותחות..

אתר אדריכלים

מעצבת הארכיטקט קאסה אוג'לה ביאטריס בונזניגו