בית אבן בטון ועץ צפחה חזית חצר פנימית אפורה בית האדריכל Kiesweg

בטון ועץ חשופים יוצרים אנסמבל אטרקטיבי ומאפיינים את פנים בית האדריכל באינדונזיה. הבטון החשוף למראה מחוספס מעניק לבית החד-משפחתי אווירה מינימליסטית, העץ הכהה מביא נופך של אקזוטיות לריהוט ומוסיף נופך ביתי לפנים. אנו לוקחים אתכם לסיור וירטואלי דרך הווילה המודרנית בעיר, שבה המסורת פוגשת את המודרניות.

בטון ועץ חשופים מאפיינים את עיצוב הפנים של וילה עיר מינימליסטית באינדונזיה חזית בטון ועץ צפחה מזכוכית ריהוט מודרני מרופד

האדריכלים המוכשרים של אנדרמאטין נשכרו לתכנן ולבנות בית חדש למשפחה מורחבת. כך הגיע הפרויקט של Haus AW, בניין מינימליסטי באמצע העיר. וילה מודרנית זו ממוקמת באזור מאוכלס בצפיפות בג’קרטה שבאינדונזיה, והיא המפלט החדש של המשפחה. בית הגג המינימליסטי נבנה בשנת 2017 ויש לו שטח מגורים של 800 מ”ר, המשתרע על פני שלוש קומות. שלושה כרכי בניין מתאחדים ויוצרים בניין מגורים פונקציונלי, ובכך יוצרים חצר פנימית המוגנת מפני נופים מבחוץ. שקע בחזית וקומת קרקע מזוגגת בנדיבות מעניקים למבנה צללית מעניינת.

ריהוט אקזוטי בטון ועץ ארון אזור מגורים שולחן צדדי קילים מעור

בהשראת אורח החיים של הלקוח, האדריכלים החליטו על פריסת חדר חכמה. במרתף יש מרתף, שני חדרי כביסה, משרד ביתי ומוסך שיכול להכיל עד ארבע מכוניות. בקומת הקרקע יש אזור מגורים מרווח, המחולק למספר אזורים – סלון, מטבח, פינת אוכל ומשרד ביתי. האזורים הבודדים מופרדים זה מזה בכמה מחיצות חדרים. יחד עם זאת, תוכנית הקומה הפתוחה מאפשרת קשר עין בתוך קומת הקרקע ויוצרת מעבר חלק בין האזורים הבודדים.

החזית המזוגגת מכניסה את אור השמש לאזור המגורים

תקרת בטון ועץ מלא, ריצוף, ריהוט עור, ארון, פינת אוכל, בית צמוד קרקע, קומת קרקע

החזיתות המזוגגות עשירות מאפשרות מספיק אור שמש פנימה ומתחברות בצורה חלקה מבפנים ומבחוץ. בעוד שפינת הישיבה הנוחה מול הטלוויזיה והארון עם שני שולחנות פונים לחצר הפנימית, פינת האוכל עם המטבח הצמוד נפתחת לגינה בחצר האחורית. בדרך זו, התושבים תמיד יכולים ליהנות מנוף יפהפה, לא משנה היכן הם נמצאים בבית.

קירות פנים מבטון עץ שולחן קפה סלון בתקרה גבוהה נברשת מודרנית

קבוצת מושבים נוספת וקטן יותר באמצע אזור המגורים בצורת U הפכה למוקד התקשורת בבית. שם המשפחה יכולה להירגע אחרי יום ארוך בעבודה וליהנות ביחד. קבוצת הישיבה מורכבת מספת עור בצבע שחור, כורסה עם גב וכורסאות ושני שולחנות עץ, הראשון קטן והשני גדול יותר.

לוחות עשויים בטון חשוף ועץ – רצפה יוצרים אנסמבל מנוגד

שולחן קפה משולש מעץ בטון תקרת בטון מעץ קילים מעץ קילים

הקירות הפנימיים והריצוף מהווים רקע מושלם לריהוט האיכותי. הקירות הפנימיים, עטופי לוחות בטון חשופים, מדגישים את אופי הלופט של הבית המשפחתי. המראה המחוספס והצבע האפור הניטרלי יוצרים ניגודיות אטרקטיבית לרצפת הקרש המוצקה הכהה, היוצרת אווירה נעימה וביתית ומספקת מבטא צבעוני..

ריהוט מעוצב באזור המגורים מבטיח נוחות ישיבה מרבית

שלב ריהוט משרדים ביתיים בסלון ובטון

אזור המגורים היה מרוהט רק עם ריהוט מעצבים באיכות גבוהה. שידות, שולחנות צד וארונות עשויים סוגים מקומיים של עץ ומרתקים עם גרגירם אטרקטיבי וצבע אדמדם. כל הרהיטים מציעים הרבה מקום לאביזרי בית, עציצים ותמונות משפחתיות. ספות העור השחורות דוהות ברקע וניתן לתבל אותן בכריות נוי צבעוניות עם דוגמאות גיאומטריות מקסימות. קילים בעבודת יד מוסיפים מגוון לפנים המונוכרום אחרת.

תאורה ישירה ועקיפה מציבה מבטאים בפינת האוכל

פינת אוכל מבטון תקרת עץ כיסא מעצב אדריכלי כיסא מתכת חדר אוכל הזזה לדלתות זכוכית לגינה

הקישוטים היו דלים למדי ובעיקר עם יצירות אמנות מודרניות: כמה ציורים מעטרים את הקירות, פסלים ואביזרי בית מעניקים לחדר אופי. קונספט תאורה מוצלח עם אורות תקרה מובנים בפינת האוכל מאפשר לאמנות המודרנית להשתלב ומספק אור חם מעל שולחן האוכל, בו יכולים לשבת עד 12 אנשים בנוחות..

הגינה קלה לתחזוקה

ספרי שידות מעץ בטון כריש

הגינה תוכננה להיות קלה לתחזוקה: מדשאה נדיבה מול הבריכה החיצונית מאפשרת מבט ברור למרחק. בשולי הדשא ניטעו רב שנתיים רב שנתיים. כמה עצים מספקים צל בימי הקיץ החמים. ממש ליד הדשא נמצאת הכניסה המובילה למוסך. בטון ועץ חשופים ממלאים גם הם את התפקיד העיקרי באזור החיצוני, על המרפסת.

מרפסת מקורה מעץ בטון מדשאות עצי בריכה

זהו בית חלומות מוחלט בו מתמזג הגבול בין פנים וחוץ, בו תוכלו להירגע בצל וליהנות מהטבע היפה כל השנה מאזור המגורים הנוח..

בטון, עץ, דשא, בריכה, שולחן קפה, ריהוט מרופד

בטון ועץ חשופים הופכים את חדר השינה לנווה מדבר מודרני

וילונות עץ עם מיטה זוגית בחדר שינה בטון

חדר השינה הוא נווה מדבר של רוגע. תריסי עץ מספקים פרטיות ומגנים על האזורים הפרטיים של התושבים. החדר מחולק לשניים על ידי קיר זכוכית: בצד אחד יש מיטה זוגית גדולה, ארון ומערכת קולנוע ביתית. בצד השני חדר הרחצה עם מקלחת גשם.

בטון, עץ, קיר בטון, חדר נוער, ספה, מושב עמוק, אמבטיה, עצמאי

אזור השינה כולל גם ספה עמוקה ונוחה, אמבט העומד בפני עצמו וארון בגדים מובנה ומרווח. קירות הבטון החשופים מציעים הרבה מקום פנוי ליצירות אמנות מודרניות, מדפי קיר מעץ ורצועות תמונה מתאימות לתמונות המשפחתיות.

תמונות עץ לרעיונות מעץ בטון מעץ בטון

תריסי עץ מבטון מעץ בטון

רצפת קרש מעץ בטון מלא אבן צפחה מחופה בטון גבוהה

בית בטון מלא גג שטוח בית דשא בריכת גן מרפסת גג

מחיצת חדר בטון מחיצת חלל אחסון מרפסת אזור טרקלין

חזית עץ בטון חשוף חלונות צרים קטנים

חזית עץ בטון חשופה בית מודרני אינדונזיה

חצר ארכיטקטורה מודרנית מעץ בטון חשוף

בית משפחה מודרני מעץ בטון אינדונזיה

חזית תאורת עץ מבטון קומה שנייה

תוכנית מוסך בית אדריכל מעץ בטון מלא מבט לעיל

תוכנית רצפת בית אדריכל עץ מבטון אטומה קומה ראשונה

אדריכל בית אדריכל עץ בטון קומה שנייה

בית אדריכל עץ בטון תכנית גג שטוח

בית בטון גג שטוח, בית, אינדונזיה, נוף צדדי

בית עץ ארכיטקטוני מבטון, אינדונזיה

בית צדדי מעץ בטון מלא, בעל שלוש קומות, גג שטוח

מפת עיר עיר בטון אדריכלי

הפרויקט של אנדרמטין